همه چیز درباره ی Xbox Live

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام،من الان دارم واسه لایو ثبت نام میشم.یه قسمت داره که میگه ایمیلتو وارد کن،ایمیلم باید مال همون کشوری باشه که گفتم اونجام؟خوب تو یاهو باید واسه پستال کد آمریکا چی بنویسم؟من واقعا از ثبت نام لایو چیزی نمیدونم.لطفا یکی از اول راهنماییم کنه.از اول اول

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
هیچ کد.ومو نزن برو تو بخش یادم نی دقیقا اما بزن فری ممبر شو بعدن اکانت گلد خریدی وارد کن

ثبت نام شدم.الان میرم تو بازیها تا آنلاین بازی کنم تو همه بازیها این خطا رو میده و وارد بازی نمیشه.

your gamer profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
خوب دیگه داداش باید یه اکانت گلد بخری قبلنا 3 ماه مجانی بود اما الن بار ما ایرانی ها نی اکانت 3 ماهه فک کنم 40 تومن باشه 1 ماهه 25 تومن حدودا اما خیلی حال میده میارزه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
خوب دیگه داداش باید یه اکانت گلد بخری قبلنا 3 ماه مجانی بود اما الن بار ما ایرانی ها نی اکانت 3 ماهه فک کنم 40 تومن باشه 1 ماهه 25 تومن حدودا اما خیلی حال میده میارزه

موقع ثبت نام خودش نوشته بود 1 ماه رایگان میخوای؟منم گفتم آره.یعنی چی که رایگان نیست

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
زدی اره خوب اما قبلنا بهت میداد اما الن فک کنم یه اطلاعاتی در مورد ویزا اکرت و کردیت کارت میخواد که باید بدی و 1 دلار کم میکنه اما ما ایرانی ها که نداریم پس پر

---------- نوشته در 02:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

زدی اره بعد یه اطلاعاتی نمیخواست؟ در مورد کریدیت کارت؟

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
زدی اره خوب اما قبلنا بهت میداد اما الن فک کنم یه اطلاعاتی در مورد ویزا اکرت و کردیت کارت میخواد که باید بدی و 1 دلار کم میکنه اما ما ایرانی ها که نداریم پس پر

---------- نوشته در 02:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

زدی اره بعد یه اطلاعاتی نمیخواست؟ در مورد کریدیت کارت؟

آره میخواست

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
خوب دیگه اگه کسیو میشناسی که خارجه و و کریدیت کارت داره بش بگو اطلاهاتشو بگه بزنی اما اگه نه که برو یه 3 ماهه بگیر 40 تومن 1 ماهه 25 تومن

alikhavari

کاربر سایت
Feb 8, 2008
17
نام
علی
دوستان من میخوام کانکت بشم میگه باید یه چیزی رو اپدیت کنی
اما وقتی میگم این کار رو بکن میگه اینترنت قطع هست.
لن بهش کانکت هستش و مشکلی از مودم نیست چون به دستگاه های دیگه وصل میکنم مشکل اینترنت ندارم
lt3 هم نصب هست روی دستگاه
باید چکار کنم تا اینترنت به دستگاه برسه؟
تا حالا به لایو وصل نشدم
مشکل network نمیده مشکل internet میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر