همه چیز درباره ی Xbox Live

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان یه سایت مورد اعتماد برای گلد می خوام لطفا اگه واقعا خودتون ازش خریدید معرفی کنید.
بازی های برنر مکس چطور؟؟؟؟
پی**تا چطوره؟ بازی هاش واقعا برنر مکسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,671
آپدیت امروز مشکلی نداره؟!
سلام دوستان یه سایت مورد اعتماد برای گلد می خوام لطفا اگه واقعا خودتون ازش خریدید معرفی کنید.
بازی های برنر مکس چطور؟؟؟؟
پی**تا چطوره؟ بازی هاش واقعا برنر مکسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
http://matrixgame.ir/shop
من از این پریشب 1ماهه گرفتم کار کرد;)
پیناتا هم واقعا بازی هاش برنر مکسه من امتحان هم کردم آنلاین:D

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
آپدیت امروز مشکلی نداره؟!
http://matrixgame.ir/shop
من از این پریشب 1ماهه گرفتم کار کرد;)
پیناتا هم واقعا بازی هاش برنر مکسه من امتحان هم کردم آنلاین:D
ممنون
ببینم جریان این آپدیت چیه؟

راستی دوستان دو تا بازی که مولتی شون خوبه رو برای آنلاین بهم معرفی کنید که با سرعت 512 بشه راحت بدون باگ بازی کرد.

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
آقا یکی جواب مارو درست بده.یکی میگه بن میشی یکی میگه نه.بلاخره میشیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((
من LT3 دارم.

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن اسم کامل سایت پیناتا چیه؟؟؟؟

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,671
ممنون
ببینم جریان این آپدیت چیه؟

راستی دوستان دو تا بازی که مولتی شون خوبه رو برای آنلاین بهم معرفی کنید که با سرعت 512 بشه راحت بدون باگ بازی کرد.
خواهش میکنم:D
آپدیت هیچ مشکلی نداره من آپدیت کردم 2-3 ساعت هم آنلاین زدم بدون مشکل!:D
آقا یکی جواب مارو درست بده.یکی میگه بن میشی یکی میگه نه.بلاخره میشیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((
من LT3 دارم.

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن اسم کامل سایت پیناتا چیه؟؟؟؟
آپدیت سالمه(واسه من که اینطور بوده)
آدرس کامل رو فکر نکنم بتونم بدم چون تبلیغات حساب میشه اگه خواستید بگید تا بهتون P.M بدم;)

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
آقا بالاخره آپدیت کنیم یا نه؟ تو رو خدا یکی کمک کنه؟!!:( یکی از بچه ها آپدیت کرده و بازیاش اجرا می شن.ولی ممکنه بعدا مشکی پیش بیاد؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقا بالاخره آپدیت کنیم یا نه؟ تو رو خدا یکی کمک کنه؟!!:( یکی از بچه ها آپدیت کرده و بازیاش اجرا می شن.ولی ممکنه بعدا مشکی پیش بیاد؟

دوست عزیز اگه lt3 دارین با خیال راحت اپدیت کنین . و مشکلی پیش نمیاد . موفق باشین .

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
این که میگن از July1 (ده تیر ) Xbox Live میشه و بدون اکانت گلد میشه بازی کرد(مجانی میشه) شایعس یا حقیقنه؟
مولتی پلیر Max Payne3 پولیه؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
میگن واقعیته دادا (راستی بربچ من حدیدا به jtag علاقه پیدا کردم فجیع) یکی از دوستام بازی la noire رو بدون درایو پپشت سرهم بازی میکرد تازه میگفت هر 3 دی وی دی رو هادش نصبه و نیازی به درایو نی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر