همه چیز درباره ی Xbox Live

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
منم آپدیت کردم مشکلی پیش نیومد.اگه LT3 دارین آپدیت کنین.در ضمن به نظر من مایکروسافت فعلا بن نمیکنه.یکی هم آدرس کامل سایت پیناتا رو واسم پی ام کنه.ممنون

---------- نوشته در 04:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

من یه اکانت ویندووز لایو ساختم.بعد از طریق ایمیل پاکش کردم.حالا وقتی میخوام با اون پروفایلم وارد لایو شم ایمیل و رمز میخواد وقتی هم ایمیل و رمز رو میزنم پیام میاد و میگه بعدا امتحان کن.چند بار اینکارو کردم همین پیامو میده چیکار کنم؟؟؟؟لطفا یکی جواب مارو بده.الان هم با پروفایل جدید میرم لایو.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان من تازه Xbox گرفتم یه چند تا سوال در مورد Live داشتم:
دستگاه من LT3 هست. می تونم با این ورژن به لایو وصل بشم و بن نشم یا نیاز به نصب برنامه ی خاصی داره؟
برای خرید از Market palce برای آواتار به گیم پوینت احتیاجه ؟
و این که برای بازی آنلاین باید نسخه ی برنر مکس بازی رو داشته باشیم؟

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
دوستان من تازه Xbox گرفتم یه چند تا سوال در مورد Live داشتم:
دستگاه من LT3 هست. می تونم با این ورژن به لایو وصل بشم و بن نشم یا نیاز به نصب برنامه ی خاصی داره؟
برای خرید از Market palce برای آواتار به گیم پوینت احتیاجه ؟
و این که برای بازی آنلاین باید نسخه ی برنر مکس بازی رو داشته باشیم؟
1-اگه LT3 داری مشکلی نباید باشه میتونی وصل بشی و نیازی به برنامه ی خاصب نیست فقط بازی هات باید Burner Max باشه
2-بله برای خرید به گیم پوینت نیازه ولی بعضی از چیزا هم مجانیه
3-همونطور که گفتم برای بازی آنلاین حتما بازیت باید برنر مکث باشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان فکر مجانی شدن لایو رو کاملا از سرتون بیرون کنید. دلیلش هم اینه اگر بخوان یه چنین کاری انجام بدن قبلش حتما می گن که کسی نره XboxLive Gold Membership بخره. شما اینطوری تصور کنید که اگر یهو مثلا از فردا بخوان رایگان کنن امکانت لایو رو تکلیف کسایی که تا 10 ماه دیگه پول لایو رو پرداخت کردن چی میشه.

پس مطمئنا اگر هم بخوان این کار رو بکنن (100 سال سیاه انجام نمیدن:d) قبلش اعلام می کنن.

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان فکر مجانی شدن لایو رو کاملا از سرتون بیرون کنید. دلیلش هم اینه اگر بخوان یه چنین کاری انجام بدن قبلش حتما می گن که کسی نره XboxLive Gold Membership بخره. شما اینطوری تصور کنید که اگر یهو مثلا از فردا بخوان رایگان کنن امکانت لایو رو تکلیف کسایی که تا 10 ماه دیگه پول لایو رو پرداخت کردن چی میشه.

پس مطمئنا اگر هم بخوان این کار رو بکنن (100 سال سیاه انجام نمیدن:d) قبلش اعلام می کنن.
این حرف قانع کننده ای هست
ولی یه چیزی حالا شاید مشکلی پیش اومده یا هر چی من یه مدتی حدود یکی دو هفته داشتم با اکانت فریی بازی میکردم یعنی کد رو خریدم بعد وارد نکردن رفتم تو بازی و بازی کردم اما بعد از این اپدیت قطع شد مجبور شدم کدم رو وارد کنم حالا احتمالا یه مشکلی باگی بوده دوباره اپدیت دادن بر طرف شه
(ولی خیلی حال داد)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان ماکروسافت مگه کم داره بیاد لایوو مجانی کنه میدونین چقد روزانه در میاره از طریق لایو . به قول داداش داود عمرنات دست به همچین کاری نمیزنه . شمام دوست عزیز شانس اوردین دو هفته ای از ماکروسافت مفتی استفاده کردین . کلا چیز مفت حال میده میدونم .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من امروز وصل شدم به لایو 2 تا شایدم 3 تا آپدیت طولانی کرد ولی بلایی سر کنسولم نیومد :|
یه سئوال این share کردن اچیومنتها از اول بوده و من تازه دیدم یا با این آپدیت اضافه شده؟
این پستو اشتباه تویه یه تاپیک دیگه دادم
راستی برای من اسکایریم رو که آپدیت کردم بازیم خراب شد :|
آپدیت کینکتشم گرفتم بلاخره!

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
یه سوال دیگه چجوری میشه تم دانلود کرد؟عکس gamertag چجوری میشه به جز عکسهای خود دستگاه عکس دیگه گذاشت؟؟؟؟ممنون

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 PM ارسال شده بود ----------

یکی جواب مارو بده.
من یه اکانت ویندووز لایو ساختم.بعد از طریق ایمیل پاکش کردم.حالا وقتی میخوام با اون پروفایلم وارد لایو شم ایمیل و رمز میخواد وقتی هم ایمیل و رمز رو میزنم پیام میاد و میگه بعدا امتحان کن.چند بار اینکارو کردم همین پیامو میده چیکار کنم؟؟؟؟لطفا یکی جواب مارو بده.الان هم با پروفایل جدید میرم لایو.

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

اینم شماره ارورش 80151012

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
این پوینت فیفا رو چیجوری باید داد؟
هرچی میخوام بدمش ارور میده.
1000 پوینت هم دارم(ینی برای کمبود پوینت نیست ارورش)
میگه بعدا سعی کنید.الان 2 روزه میزنم نمیشه.کسی میدونه مشکل چیه؟
نمیشه از طریق سایت ایکس باکس گرفت؟(اگه آره چیجوری؟)

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان من چند روزه میخوام به لایو وصل بشم ولی متاسفانه با ارور MTU مواجه میشم مدل مودمم dlink 2640u هستش و رنج 1370 تا 1492 رو داره به نظر شما با این رنج نمیتونم به لایو وصل بشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر