همه چیز درباره ی Xbox Live

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سوال واجب لطف کنید جواب بدید اگه پروفایلت تو لایو تغیر بدی کل بازیهایی که تو لایو ذخیره کردی از بین میره؟و اینکه اگه پوینت خرج بازی کرده باشی بعد از درست کردن پروفایل جدید اونم از دست میره؟کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا کسی نببببببببببببووووووووووووووددددددددددد؟:((

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من با xbg360 دیسک هامو چک کردم این ارورو میده چیه دوستان ؟؟

202ed5bcfa85.jpg

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
اقا کسی نببببببببببببووووووووووووووددددددددددد؟:((

اگر فقط گیمر تگت رو عوض کنی یعنی 88 تا پوینت بدی برای عوض کردن اسم، نه هیچ چی نمی شه اما اگه کلا Creat a Profile رو بزنی چون یه پروفایل جدیدی رو درست کردی پس دیگه هیچ سیوی نداری و باید از اول شروع کنی.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من با xbg360 دیسک هامو چک کردم این ارورو میده چیه دوستان ؟؟

202ed5bcfa85.jpg

داره بهت میگه ورژن abgx360 که داری قدیمی هستش . ورژن جدید(v1.0.6) رو دانلود کن و با اون چک کن. بعدش اگر مشکلی داشتی همینجا بپرس تا راهنماییت کنم داداش

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
سلام دوستان. من هنوز موفق نشدم که بازی PES 2012 رو آپدیت کنم !من الان رو Xbox 360 Slim 250GB من آخرین آپدیت داشبورد یعنی 2.0.14719.0 هستش و LT+v3.0 هم رویش نصبه و خدارو شکر مشکلی ندارم و فقط تووش بازی های برنرمکس دارم البته به جز PES 2012 که نمیدونم چه چیزی محسوب میشه ؟!مشکله من اینه که من اگه میخوام به لایو وصل شم دلیلش اینه که فقط بازی PES 2012 رو آپدیتش کنم تا یه سری باگ هاش و نقل و انتقالاتش کامل بشه که هر جوری سعی کردم نشد به لایو وصل شم !!!!!من طبق شماره هایی که روو عکس ها گذاشتم به ترتیب به این مشکلات برخوردم:عکس ها رو آماده کردم اما تووی اینجا گزینه ای واسه آپلود نداره !!!!! چی کار کنم ؟چه جوری میتونم کشورم رو عوض کنم ؟ آخه قبلا" واسه اولین بار فقط ازم انتخاب کشور خواست که من یونایتد گینگ دام رو انتخاب کردم.لطفا" به من بگید که من چه جوری عکسها رو آپلود کنم تا ببینید و کمکم کنید.اینم در آخر بگم که من با وایمکس 512 کیلوبایت ایرانسل البته با سیم وصل شدم تا سرعتم بیشتر باشه اما باز انگاری مشکلم حل نشدش.

دوستان اینم آدرسه عکسها که توو بالا گفتم و آپلود کردم واستون:عکسها به ترتیب واسم اتفاق افتاده:

عکس یک

عکس دو

عکس سه

عکس چهار

عکس پنج

دوستان
من درباره هرعکس سوال میپرسم و شما بی زحمت بگید ایراد از چیه ؟

1- عکس شماره 1 رو وقتی من تست ایکسباکس لایو رو زدم اون علامت تعجب زرد واسم به وجود اومد و هرکاری کردم یعنی هم دستگاه و مودم وایمکس رو که با سیم وصل کرده بودم به ایکسباکس خاموش کردم و دوباره بعد 1 دقیقه روشن کردم و بازم اون علامته زرد اومدش !!! علت چیه و چه جوری حل میشه ؟

2-تو عکس شماره 2 گزینه More Info رو زدم و اروره زرد رنگ رو مشخص کرده و من نفهمیدم یعنی چی ؟! اینو بی زحمت یه توضیح بدین ؟

3-عکس شماره 3 هم ادامه عکس شماره 2 هست که البته یه گزینه دیگه رو زدم و این توضیح رو رواسم نوشت که عکسه شماره 3 هست.

4- راه حل برطرف کردنه این مشیل رو توی عسه شماره 4 گفته که من درست نفهمیدم و فقط فهمیدم که گفته دستگاه رو خاموش کنم و بعد 30 ثانیه روشن کنم !!!! این نوشته رو هم بیزحمت یه توضیح بدین.

5- عکسه شماره 5 زمانی اتفاق افتاد که میخواستم برم توی لایو Join کنم و هر کاری کردم و هر ایمیل هاتمیل که پسوندش لایو بود رو بهش دادم قبول نکرد !!!!! یعنی 2 تا ایمیل لایو مثال عرض میکنم:
dgx21@live.com رو یه ایمیل دیگه دادم بازم جفتشو قبول نکرد در حالی که جفتش ماله خودمه و قبلا" هم مورده استفاده قرار نگرفته !!!!!

اصلا" یه سواله خیلی مهم: من از طریقه PC رفتم تویه سایته خوده ایکس باکسه مایکروسافت و اونجا واسه خودم اکانتمو درست کردم و راحت هم از طریقه PC وارد میشم. اما من چه جوری میتونم برم از طریقه ایکس باکس وارده این اکانته از قبل ساخته شدم برم و دیگه مجبور نباشم یه اکانته جدید از طریقه خوده کنسول بسازم ؟ آخه گزینه ای جز واسه ثبت نام نداره و انگاری گزینه ای واسه اینکه از قبل شاید یکی اکانت ساخته باشه رو نداره واسه ورود بهش !!!
در کل مشکله نرفتن تویه لایو رو بی زحمت واسم حل کنید و بگید که چه جوری من میتونم یه اکانته جدید از طریقه کنسول بسازم و یا اینکه از اکانته ساخته شده که قبلا" ساختم از طریقه PC بتونم وارده اون اکانت بشم ؟؟؟راستی یکی از دوستان توو این تاپیک به من گفته بود که وقتی میری روی گزینه ثبت نام واسه لایو , دکمه روشن کردنه دسته یعنی X سبز رو بزنم میتونم از گزینه های بیشتری مثل استفاده از اکانته از قبل ساخته شده رو استفاده کنم که اصلا" گزینه ای جز یه نوشته یه خطی انگلیسی که توشNot داشت هیچ گزینه ای نداره که این Not هم اصلا" قابله انتخاب کردن نیس !!!

یه دنیا ممنون از همه کسانی که بی منت به هم کمک میکنند...

آخرین ویرایش:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
یه سوال دیگه اینکه من بازی قدیمی ها رو لایو اش رو برا مولتی برم سی ذی هاش ایکس جی دی 2 هست با ال تی 3 من امن هست یا قدیمی ها هم برا امنیت نیاز به رایت برنر مکس داره؟بازی مثل استریت فایتر یا اسپلینتر سل.

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

وسوم اینکه تو حساب اکانتم یه مقذار پوینت دارم اگه بخوام فیفا بزنم نیاز به خرید کد هست ؟.یا باید از خود گذینه هایی که جلوش لیگ یا لایو زده وقیمت به پوینت زده انتخاب کنم؟کدومشه؟یا برا بازی کردن باید 800 پوینت با یه اکانت جدا گانه مصرف کنم؟ این شارژ مدت مصرف یا مقدار مصرفی داره یا تا هر وقت با این اکانت وذستگاه بخوام لایو فیفا بزنم کفایت میکنه؟ممنون میشم توضیح بدید. اقا كسي نميدونه؟اينجا همه ميپرسن كسي جواب نداره؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یه سوال دیگه اینکه من بازی قدیمی ها رو لایو اش رو برا مولتی برم سی ذی هاش ایکس جی دی 2 هست با ال تی 3 من امن هست یا قدیمی ها هم برا امنیت نیاز به رایت برنر مکس داره؟بازی مثل استریت فایتر یا اسپلینتر سل.

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

وسوم اینکه تو حساب اکانتم یه مقذار پوینت دارم اگه بخوام فیفا بزنم نیاز به خرید کد هست ؟.یا باید از خود گذینه هایی که جلوش لیگ یا لایو زده وقیمت به پوینت زده انتخاب کنم؟کدومشه؟یا برا بازی کردن باید 800 پوینت با یه اکانت جدا گانه مصرف کنم؟ این شارژ مدت مصرف یا مقدار مصرفی داره یا تا هر وقت با این اکانت وذستگاه بخوام لایو فیفا بزنم کفایت میکنه؟ممنون میشم توضیح بدید. اقا كسي نميدونه؟اينجا همه ميپرسن كسي جواب نداره؟
شما باید بازی های Ap 2.5 و Xgd3 رو فقط برنر مکس کنی بقیه رو باید فقط sealth کنی.تا امن شه .
چقدر پوینت داری توی حسابت؟باید 800 تا داشته باشی و یک قسمت دیگر رو به جای اونجا که قیمت زده انتخاب کنی .3-4 تا گزنه داره یکیشو بزن میگه حساب شما مثلا 800 پوینته اگه اینو بگیرید میشه 0 تا بعد yes میزنی یک چیز 108 کیلوبایتی دانلود میشی و بعد میرین بازی.همیشگی و محدیدیت زمانی نداره.

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من جدیدا یه اکانت psn ساختن - نمیدونم گلد واینا چیه به من گفتن یم ماه اکانت رایگان دارم ؟ درسته ؟ چطوری باید فعالش کنم ؟ خواستم gta انلاین بازی کنم نشد ؟؟؟؟؟

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
من تا به حال به لایو وصل نشدم
من پوینت هم ندارم
دستگام lt3 هست
با این مشخصات چه بازی میتونم بکنم که امن باشه و هم جالب

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
من تا به حال به لایو وصل نشدم
من پوینت هم ندارم
دستگام lt3 هست
با این مشخصات چه بازی میتونم بکنم که امن باشه و هم جالب
CoD ها ، Reach ، RDR و همینا
بازی های ساخت شرکت EA همه به جز کرایسیس 2 کد پس میخواد که 10 دلار بازی برای خرج کنی

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
ســلام دوســتــان گــل و اســاتیــد مـحــتــرم
مــن دنــبــال خــریــد اکــانــت گــلــد هــستــم الــبـتــه بــا قــیـمـــت مــنــاســب !!!
بــعــضــی از ســایــت هــا 3 مــاه رو 27500 مــیـدن بــعــضــی هــم 34000 تــومــن !!!
میــشتـه یــکــی مــنـو راهــنــمــایــی کــنــه کــه از کـجــا بــا قــیــمــت مــنــاســـب اکــانــت گـــلــد بــخـرم ؟!

راســتــی کــســـی فــیــفـــا بــاز نــیـســت ؟! ایــن خــارجــــی هــا هــمــشــون ضــعــیــف هــســتــن !!! واقــعــا بــایــد قــدر هــوش ومــغــز ایــرونــی هــا رو دونــســت !!!
گــیــمــر تــگ مــن : HamidReza8

آخرین ویرایش:

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
ســلام دوســتــان گــل و اســاتیــد مـحــتــرممــن دنــبــال خــریــد اکــانــت گــلــد هــستــم الــبـتــه بــا قــیـمـــت مــنــاســب !!! بــعــضــی از ســایــت هــا 3 مــاه رو 27500 مــیـدن بــعــضــی هــم 34000 تــومــن !!!میــشتـه یــکــی مــنـو راهــنــمــایــی کــنــه کــه از کـجــا بــا قــیــمــت مــنــاســـب اکــانــت گـــلــد بــخـرم ؟!راســتــی کــســـی فــیــفـــا بــاز نــیـســت ؟! ایــن خــارجــــی هــا هــمــشــون ضــعــیــف هــســتــن !!! واقــعــا بــایــد قــدر هــوش ومــغــز ایــرونــی هــا رو دونــســت !!! گــیــمــر تــگ مــن : HamidReza8
دوست خ.بم 27500 مناسبترین قیمته برا 3 ماه بعدش تو فروم fifa12 online xbox live و این تورنومنت که خودمم غضوم حد اقل 100 گیمرتگ متفاوت که همشون اکثرا تو تابستون انلاینن میبینی 800 پوینت نیاز داری ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر