همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از من جایی سوال نکرد که location کجاست اما فکر کنم به صورت default خودش UK انتخاب کرد
در تبلیغش هم یک اکانت دوماه گلد 1 یورو زد برام حالا چه باید کرد؟اگر بخواهم بخرم؟
اساتید یک سئوال دیگه چه فرقی بین point خریدن و اکانت گلد خریدن است؟تفاوت EU و US هم فقط در قیمت است؟

آخرین ویرایش:

m jet

کاربر سایت
May 30, 2012
3
نام
M@hammad
ببخشید اگه میشه یه بار دیگه یه عزیزی مراحلی را که باید به xbl وصل بشیم را این جا بنویسه.(البته به جز روش های اتصال . فقط مراحلی را که باید بعد اتصال طی کنیم تا بتونیم بازی مثل Max Payne 3 را
بدون دردسر بازی کنیم.) توضیحاتی که در فروم داده شده بود یا ناقص بودن و یا قدیمی. واقعا ممنون:)

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
اقا کسی میدونه به من بگه که چجوری بدونم فلگ شدم؟

---------- نوشته در 02:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 AM ارسال شده بود ----------

داداش با این کدها به نظرت فلگ نشدم؟راستس میشه بازی رو انلاین از رو هارد اجرا کرد؟

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اساتید یک سئوال دیگه چه فرقی بین point خریدن و اکانت گلد خریدن است؟تفاوت EU و US هم فقط در قیمت است؟
برای اینکه online بازی کنی یا بتونی تو پارتی بری یا ... باید گلد داشته باشی .
Microsoft point هم برای خرید از لایو ( برای خرید DLC یا لباس اواتار یا ... )
تا جایی که من میدونم خیلی فزق ندارن . ولی خب بعضی از تخفیف ها مثلا واسه ی UK میاد ولی واسه ی US نمیاد .
چون مثلا اگه بخوای پوینت بخری پوینت آمریکا راحت تر پیدا میشه و قیمتش هم کمتر هست.
من نمیدونم شما ار کجا میخری . ولی از جایی که من میخرم قیمتاشون تقریبا برابره .
و جفتشون راحت پیدا میشن !

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینایی که الان bf رو ان تو لایو می زنن همه با lt3 و دیسک های برنرمکس هست ؟

قانونا باید اینطوری باشه چون دیسک‌های غیر BurnerMax از نظر امنیتی مشکل دارن و کاربر رو یک قدم به شناسایی شدن نزدیک می‌کنند :)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
شنیدم که اگه تو ایران به لایو وصل بشیم دستگاهمون بلاک میشه راهی برای جلو گیری از این مشکل هست:-/

من همین امروز انلاین بازی می کردم و هر وقت هم می خواستم می رفتم تو لایو می خردیم اهنگ گوش می دادم و غیره !!!! حالا منظورت از بلاک شدن چیه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من پروفایلم گیر پیدا کرده ، دچار مشکل شده
اگه یه پروفایل دیگه بسازم میتونم از همون گیمرتگ استفاده کنم دیگه ؟ چهار ماه لایو روشه ...

آخرین ویرایش:

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من همین امروز انلاین بازی می کردم و هر وقت هم می خواستم می رفتم تو لایو می خردیم اهنگ گوش می دادم و غیره !!!! حالا منظورت از بلاک شدن چیه ؟

کجاش اهنگ گوش میدی ؟؟؟!!
اون zune که نصفه پخش میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر