همه چیز درباره ی Xbox Live

God_Of_Darkness

کاربر سایت
Jun 14, 2007
14
نام
sajjad
سلام دوباره به بچه های خوب تاپیک :love::love:
بیبینین این لایو رفتن هم چه قد باسه خودش دردسر داره من که خوب با حرف این دوستام خر شدم و گفتن که بازی هایی که سالته باشن بن نمیشن وو از این حرفها بعدش رفتیم بریم لایو ولی خوب اول IP پیدا نکرد بعدش به یه زوری اونو شناختوندیم بعدش DNS پیدا نکرد حالا من چی کار کنم رفتم یه 512 هم باسه خاطره این گرفتم با یه اکانت گلد یک ساله حالا چی کار کنم یکی راهنمایی کنه :((( وقتی که من user /paso میدم ای پیمو پیدا نمیکنه یکی خوب توضیح بده چون چنتا از بچه ها هم دیدم اینجا این مشکلو داشتن و دوستام هم هستن که همین مشکلو دارن لطفا یکی زحمت راهنمایی کردنو بکشه شرمندش میشیم :love::confused:/:):((:love:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بازی هایی که سالته باشن بن نمیشن
من نمی دونم سالت چیه شما میگین سالت Salt که نمکه !؟ سالت , اکلیت , استیلث(که Punisher_j خیلی روش پافشاری داره):) اینا اشتباست
Stealth اگه بخوایم فارسی بگیم استیلت یا استلت نمی دونم چرا بعضی ها th رو ث می خونن th تلفظ خاصی داره که بیشتر روی ت تمرکز داره پس استیلت یا استلت درسته

God_Of_Darkness

کاربر سایت
Jun 14, 2007
14
نام
sajjad
من نمی دونم سالت چیه شما میگین سالت Salt که نمکه !؟ سالت , اکلیت , استیلث(که Punisher_j خیلی روش پافشاری داره):) اینا اشتباست
Stealth اگه بخوایم فارسی بگیم استیلت یا استلت نمی دونم چرا بعضی ها th رو ث می خونن th تلفظ خاصی داره که بیشتر روی ت تمرکز داره پس استیلت یا استلت درسته

آره داداش درستش همونه ولی من که اونتوری میگفتم بهم گیر دادن گفتن اینتوری بهتره ما هم قبول کردیم ولی خداییش اینتوری بهتره:cheesygri

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
دوستان کسایی که مشکل رفتن به لایو رو دارن بیان زود بگن که ببینیم مشکل از کجاست من شهرستان هستم و خودم و دو تا از دوستام مشکل رفتن به لایو رو داریم مشکلمون هم اینکه روی dnsمینویسه failedاگه بقه دوستانی که این مشکل رو دارن بیان بگن که ببینم چارهاش چیه ممنون

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
سلام دوباره به بچه های خوب تاپیک :love::love:
بیبینین این لایو رفتن هم چه قد باسه خودش دردسر داره من که خوب با حرف این دوستام خر شدم و گفتن که بازی هایی که سالته باشن بن نمیشن وو از این حرفها بعدش رفتیم بریم لایو ولی خوب اول IP پیدا نکرد بعدش به یه زوری اونو شناختوندیم بعدش DNS پیدا نکرد حالا من چی کار کنم رفتم یه 512 هم باسه خاطره این گرفتم با یه اکانت گلد یک ساله حالا چی کار کنم یکی راهنمایی کنه :((( وقتی که من user /paso میدم ای پیمو پیدا نمیکنه یکی خوب توضیح بده چون چنتا از بچه ها هم دیدم اینجا این مشکلو داشتن و دوستام هم هستن که همین مشکلو دارن لطفا یکی زحمت راهنمایی کردنو بکشه شرمندش میشیم :love::confused:/:):((:love:

خوب باید DNS کارت شبکه تو قسمت network connection کامپیوتر و تو خود 360 رو set کنی یکم دردسر داره زنګ بزن پشتیبانی اینترنت بګو من میخوام ۲ تا کامپیوتر رو شبکه کنم چی کار کنم؟! بهت میګن که چه کار کنی! شدنیه نګران نباش .
بذار من این هفته دوباره 360 میګیرم شبکه میکنم بهت میګم اګه درست نشد تا اون موقع! ID YAHOO Messenger من رو داشته باش!

maya_alias_w_front

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
سلام دوستان مشکل من حل نشده کسی از دوستان هست که بدون این dnsکه failedمیده مشکلش از کجاست چون من به پشتیبانیشم زنگ میزنم اونا هم نمیدونن اشکال از چیه از دوستان اگه کسی هست کامل توضیح بده که dnsچطوری میشه که ارور میده و راه هلش چیه من هم به پشتیبانیش زنگ بزنم وبه اونها هم بگم معتاد لایو شدم دیگه نمیتونم بازی کنم فقط لایو ممنون میشم از دوستان جواب کامل بده:(

ببین تو control pannel تو قسکت network connection روی connection اینترنت کلیک راست کن (adsl داری دیګه؟) properties رو بزن اونجا وسط رو ببین نوشته TCP/IP روش کلیک کن و پایینتر Properties رو بزن بعد که زدی به من بګو تو اونجا چی نوشته؟ منظورم ایناست:

IP Address
Subnet Mask
Default geteway

Preferred DNS server
Alternate DNS server

بعد همین رو در مورد کانکشن شبکه با 360 بګو برام!

اینا در صورتیه که 360 رو با PC شبکه کرده باشی !

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
شما ها داريد اين بنده خدا هارو از قضيه دور مي كنيد ...
اگه Dial-up باشي بايد Internet Protocol يا همون IP رو تنظيم كرد و ربطي به شبكه نداره ... مگر اينكه كابل Cross ات خراب باشه تا وقتي از DSL استفاده مي كني رو DNS كلمه ي Faild رو بده . بزاريد من هم يه آموزش كوچيك بدم تا شايد اين دوستان هم به جمع لايو بازها برگردند ...:
شما بايد زنگ بزنيد به ISP كه ازش ADSL گرفتيد و 2تا كد DNS در يافت كنيد . براي فهماندن به پاسخگو بايد بگيد من مي خوام اينترنت رو بين دو تا PC به اشتراك بزارم و بگيد كه از من كد DNS مي خواد ... چي بزنم ؟ ... هر ISP و حتي هر Server يك DNS Code مخصوص دارد و براي همين من يا هر شخصي از كاربران ADSL نمي توانيم كدي در اختيار شما قرار دهيم و فقط و فقط ISP جواب گوي شماست ... بعد از در يافت DNS دستگاه خود را روشن و به كشوي Settings (با رنگ بنفش) برويد و Network Setting را انتخاب كنيد . به قسمت Edit دقت كنيد . توجه داشته باشيد كه كابل ADSL بايد وصل باشد . انتخاب DNS را از Automatic به Manual تغيير دهيد و كد هاي دريافتي را وارد كنيد ... Done را زده و Save كنيد ... سپس گزينه ي Test Xbox Connection را بزنيد ... خدا كنه كارتان درست شده باشد ... اگر شد تشكر يادتون نره :laughing:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من نمی دونم سالت چیه شما میگین سالت Salt که نمکه !؟ سالت , اکلیت , استیلث(که Punisher_j خیلی روش پافشاری داره) اینا اشتباست

نه دلبندم !! اتفاقا th ، صداي (ث) ميدهد . استلت ، استيلت ، استيلث ، همه ي اينا درسته .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نه دلبندم !! اتفاقا th ، صداي (ث) ميدهد . استلت ، استيلت ، استيلث ، همه ي اينا درسته .
:)
شما برو انگلیسی درس بده بحثو منحرف نکن لطفا;)
نوب جماعت میان...;)
----------------------------------------
از این قضیه بن شدن ها چه خبر دیگه کسی این یه ماهه بن نشده ؟ انگار دیگه بی خیال شدن;)

x360-ps3-ps2

کاربر سایت
May 11, 2007
102
نوب جماعت میان...;)
از این قضیه بن شدن ها چه خبر دیگه کسی این یه ماهه بن نشده ؟ انگار دیگه بی خیال شدن;)
يه مشكل بزرگ 360 اگه رو خودش مودم داشت پرسرعت خيلي خوب بود چون نيازي به كامپيوتر نداشت ميدونيد من براي خريد 360 مجبورم pc را بفروشم :((

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
نوب جماعت میان...;)
بحث شما اول منحرف كردي !!

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
من 17روز پیش میتونستم بدون اینکه ipوdnsبدم یعنی رو انوماتیک بود همشون میتونستم برم لایو ولی یدفه اینجوری شد البته دو سه تا از دوستام هم همین مشکل رو دارن یعنی اینکه ما بدون اینکه چیزی بدیم میتونستیم در حالت اتوماتیک به لایو وصل بشیم مشکل میتونه از مخابراط باشه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر