همه چیز درباره ی Xbox Live

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
جناب Wrath OF Joker جوابتو گرفتی؟ دیگه اینورا پیدات نشه.

ببین در اون حد نمیبینمت که بخوام جوابی واست سر هم کنم !
ولی تو همین کف جواب دادن به سوالای دیگران بمون ! جز این کاره دیگه ای نداری متاسفانه !

دوست عزیز اگه با یک پروفایل تا به الان فقط آفلاین بازی میکردید و با همون آنلاین بشید و در Xbox Live ثبتش کنید(تبدیل به گیمرتگ- اکانت Xbox Live بشه) تمامی اچیومنت هایی هم که گرفتید ثبت میشه و هیچ چیزی نمیپره! و پاک نمیشه
عزیز والا ما یه 3 -4 سال پیش همچین کاری کردیم تا ثبتش کردم واسه لایو دیدم گیمرتگ 0 شده و هیچی توش نیس !
حالا شاید جدیدا این کار برطرف شده ! ولی به هرحال ما شرمنده ... !

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
من میخوام به live وصل بشم ... networlk تیک میخوره ولی واسه internet ارور میده ....
میگه مودم ریست کن ... میکنم بعدش میگه اگه با کامپیوتر میتونی page باز کنی برو به این سایت Error: Can't access the Internet. There may be a problem with your connection - Xbox.com
میرم ولی اونم یه ارور میده که با کانکشنت مشکل داره .....
الان من باید چی کار کنم تا وصل بشم ؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یک سوال
دستگاه من که پال هست و همینطور بازیها دیگه اگر الان یک اشتراک برای آمریکا بسازم مشکلی پیش میاد، یعنی برای آنلاین بازی کردن و یا خرید DLC و از این جور کارها به مشکل برنمیخورم؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام.من یه سوال داشتم.من با ایکس باکس میخوام به (خاک به سرم book) وصل شم ولی همش این ارور رو میده ولی به u tube می تونم وصل شم.چگونیه قضیه؟
face .... service is temporarily unavailable

چون اونا ف-ی-ل-ت-ر- اند. فقط با شیر کردن وی-پی-ان می تونی بری توشون.

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال
دستگاه من که پال هست و همینطور بازیها دیگه اگر الان یک اشتراک برای آمریکا بسازم مشکلی پیش میاد، یعنی برای آنلاین بازی کردن و یا خرید DLC و از این جور کارها به مشکل برنمیخورم؟

خیر هیچ مشکلی پیش نمی آد.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من میخوام به live وصل بشم ... networlk تیک میخوره ولی واسه internet ارور میده ....
میگه مودم ریست کن ... میکنم بعدش میگه اگه با کامپیوتر میتونی page باز کنی برو به این سایت Error: Can***39;t access the Internet. There may be a problem with your connection - Xbox.com

یعنی کلا با کامپیوتر هم نمی تونی به اینترنت وصل شی؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
میگه مودم ریست کن ... میکنم بعدش میگه اگه با کامپیوتر میتونی page باز کنی برو به این سایت Error: Can***39;t access the Internet. There may be a problem with your connection - Xbox.com
منم اینجوریه بعضی وقتا 6-7 بار مودمو ریسیت میکنم و هی تست میزنم تا اخر درست میشه میشه:D کنسولم یک دوبار ریسیت میکنم.ولی اول 1 مین مودمو خاموش کن بعد روشن کن 2-3 مین بزار بعد تست کن اگه جواب نداد همون 6-7 ریسیت

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
سلام دوستان.من کنسولم آخرین داشبورد و ال 3 رو داره-یه مدته آنلاین بازی مکنم اون هم فقط pes 12
دیشب وقتی روشن کردم و طبق معمول آنلاین شدم-تا اومدم بازی کنم دیدم می نویسه play dvd
ترسیدم یک بار روشن خاموش کردم درست شد
به نظر شما اساتید مشکل از چی بوده؟
آیا آپدیت جدید اومده؟یا...
منتظر جوابتون هستم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منم اینجوریه بعضی وقتا 6-7 بار مودمو ریسیت میکنم و هی تست میزنم تا اخر درست میشه میشه:D کنسولم یک دوبار ریسیت میکنم.ولی اول 1 مین مودمو خاموش کن بعد روشن کن 2-3 مین بزار بعد تست کن اگه جواب نداد همون 6-7 ریسیت

این مشکل مسخره رو منم دارم. با ساپورت مایکروسافت هم صحبت کردم، طرف گفت مشکل از ISP هست. من با صبانت مشکلی نداشتم ولی از وقتی که پارس انلاین گرفتم به این مشکل برخوردم!

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من چند سالی با Xbox Live مشکل دارم و در طی این چند سال هربار سعی کردم به Live وصل بشم و یک اشتراک درست کنم به مشکل برخوردم
الان که ۳ بار ISP عوض کردم میدونم از ISP نیست مگر اینکه از شانس بد من تموم اون ISPها همین مشکل داشتن
موضوع از این قرار که موقع امتحان کردن اولیه در موقع وصل شده به Live خطا میده و میگه برو سایت مایکروسافت برای راهنمایی
تیک Network و Internet خورده میشه ولی وقتی میرسه به Live خطا میده
کسی نمیدونه مشکل از کجاست

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
سلام دوستان من الان ماکروستفت پوینت خریدم و تد اکس باکس زدم ولی این بیلینک اینفورمیشن دیگه چه؟ postal code منو نمی گیره شما راهی بلدید؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یه سوال.ما که الان میریم لایو.چه مقدار از اینتزنت کم میشه؟

---------- نوشته در 05:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:02 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه.چطوری باید گلد شیم.بعدش چطوری باید پوینت بگیریم.؟
پوینت مجانی هست؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
دوستان cod باز یه دو تا سوال ازتون داشتم: 1- برای انلاین بازی کردن cod:bo ایا باید گلد باشیم؟ 2-هزینه انلاین بازی کردن بلک اپس توی لایو چقدره؟چند پوینت؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستان cod باز یه دو تا سوال ازتون داشتم: 1- برای انلاین بازی کردن cod:bo ایا باید گلد باشیم؟ 2-هزینه انلاین بازی کردن بلک اپس توی لایو چقدره؟چند پوینت؟
1- باید گلد باشی
2-فقط بعضی بازی ها برای آنلاین بازی کردن نیاز به پوینت دارن که خوشبختانه سری بازی های Call Of Duty هیچ کدوم نیاز به پوینت ندارن !

---------- نوشته در 06:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال.ما که الان میریم لایو.چه مقدار از اینتزنت کم میشه؟

---------- نوشته در 05:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:02 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه.چطوری باید گلد شیم.بعدش چطوری باید پوینت بگیریم.؟
پوینت مجانی هست؟
برای من حدود 40 مگ تقریبا میشه!
باید گلد رو بخری پوینت هم همون پول هست هر 1.25 دلار میشه صد پوینت و اون رو هم باید بخری!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
1- باید گلد باشی 2-فقط بعضی بازی ها برای آنلاین بازی کردن نیاز به پوینت دارن که خوشبختانه سری بازی های Call Of Duty هیچ کدوم نیاز به پوینت ندارن !
ممنونم از جوابت یعنی فقط گلد بودن کفایت میکنه؟ برای خرید مپی چیزی پوینت نمیخواد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر