همه چیز درباره ی Xbox Live

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
کسی این کار رو امتحان نکرده ؟
منم این سوالو دارم.کسی میدونه اگه هاردمو رو کنسول دیگه بزارم.و اکانتمو فعال کنم رو اون کنسول میشه بازی ارکید خریده شده .فول رو اون کنسول بازی هم اجرا کرد؟

---------- نوشته در 01:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

دیسکهای به روش برنر مکس حالت کپی توی هارد رو همشون صددرصد اجرا میکنن؟و 97 درصدی ها با اپدیت اخر داشبورد لایو ماکرو سافت سی دی اش بدون ریختن رو هارد اجرا میشه؟

amir_snake

کاربر سایت
Nov 19, 2011
62
سلام یه سوال داشتم من دستگاهم رو امروز ال تی 3 کردم ....و به طور مستقیم دستگاه رو به مودم وصل کردم....وقتی test conection رو می زنم ارتباط بین ایکس باکس تا مودم رو تیک می زدنه(network) اما نمی تونه به اینترنت وصل شه و ضرب در قرمز می زنه امکانش هست که مودمم پورت وصل شدن به لایو رو بسته باشه؟ ممکنه بن شده باشم؟؟ اگه نه چی کار کنم؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام یک سوال داشتم درباره بازیهای Arcade من تعداد زیادی بازی Arcade دانلود کردم. می خواستم ببینمه میشه از این اکانتم روی یک کنسول دیگه فعال کنم و بازیها رو دوباره دانلود کنم. به شکلی که روی اون کنسول هم در زمان افلاین بازیها اجرا بشه ؟من با PSN این کار رو انجام میدم و مشکلی نداره. روی XBox Live هم میشه این کار رو انجام داد؟

من قبلا اینکارو کردم ولی نتیجش دقیق یادم نیست!! 3 4 سال پیش بود.. فکر کنم نشد و وقتی با لایو وصل میشدم نمیشد با هردو بازی کرد!! مگه اینکه بعد از دانلود با یکی از کنسول ــا آنلاین نشی.. (اگه کسی اطلاعات دقیق تری داره ، بگه)

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

اگه مایکروسافت از نوامبر 2009 تاحالا دیگه کسی رو بن نکرده پس چرا باید نکات امنیتی رو رعایت کنیم؟!
به خاطر اینکه اگه تو لیست سیاه مایکروسافت باشی.. بعدا هرکاری بخواد میکنه!! یعنی میتونه بن بکنه.. ولی فعلا منصرف شده
نظر شخصیم اینه تا نسل بعد کنسولی.. بن نمیکنه!

---------- نوشته در 11:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

دوستان قضيه اين لايو مجاني از ابتداي ماه جولاي چيه؟ ميگن ماكروسافت تصميم گرفته از ابتداي جولاي لايو رو رايگان كنه و فقط استفاده از يكسري امكانات خاص مثل فيس بوك و اينها گلد ميخواد اما بازي كردن در لايو مجاني ميشه! حقيقته؟

اطلاعات دقیقی که نداریم ولی توصیه میشه فعلا گلد 1 ساله نگیرید.. چون اگه 1% این خبر درست باشه و فقط تو لایو بازی میکنید ، الکی گلد خریدید!

بچه ها یه سوال الان تو لایو حداکثر چند ایرانی باهم تا حالا انلاین بودید
سالِ پیش تابستون.. 43 44 نفر..

يه چند وقتيه كه سرعت من تو لايو به شدت اومده پايين و موقعي كه مي خوام آنلاين بازي كنم انقدر لگ داره كه نمي تونم
به شرکتی که ازش اینترنت گرفتی زنگ بزن.. اونا بهتر راهنماییت میکنن!!

کسی میدونه وقتی با Credit Card و از طریق خود Live اکانت گلد یا پوینت میخری
بهت کدش رو میده یا همونجا تو پروفایلت شارژ میکنه؟

شارژ میکنه..

techn9ne

کاربر سایت
Dec 22, 2011
2
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین که بازی در لایو از حجم اینترنت کم نمیکنه؟

با xbox arcade آیا میشه همه ی بازی ها رو بازی کرد؟

برای مثال اگر بخوام red dead redemption رو بازی کنم باید دی وی دیش داخل کنسول باشه یا نه؟

میدونم زیاد شد ولی شرمنده

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
سلام دوستان.
من دیروز برای اولین بار به لایو متصل شدم.شنیده بودم که هر ایکس باکس یک ماه اکانت رایگان داره.زمانی که در حال ساخت اکانت بودم.قسمت free trial 30 day رو انتخاب کردم.به خیالم که حالا یه ماهی راحت بازی میکنم.اما دیدم که میگه باید مشخصات اکانت pay pal یا هر کارت اعتباری رو وارد کنم.
الان مشکل من همینه که مایکروسافت اکانت 30 روزه رو فعال نمیکنه.چون من pay pal ندارم.
در ضمن مراحل ساخت اکانت مو به مو مثه آموزشهای سایت رفتم جلو.
ممنون میشم کمک کنید.با تشکر از شما دوستان

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر

برای مثال اگر بخوام red dead redemption رو بازی کنم باید دی وی دیش داخل کنسول باشه یا نه؟

- هرکاری که با اینترنت باشه حجم کم میکنه.. پس کم میکنه!
- چرا نمیشه؟ آرکید ، اسلیم و .. فقط تو تجهیزات با هم متفاوتن ولی بازی ها یکی ان!
- آره باید دی وی دی رو داخل دستگاه بذاری!
سلام دوستان.
من دیروز برای اولین بار به لایو متصل شدم.شنیده بودم که هر ایکس باکس یک ماه اکانت رایگان داره.زمانی که در حال ساخت اکانت بودم.قسمت free trial 30 day رو انتخاب کردم.به خیالم که حالا یه ماهی راحت بازی میکنم.اما دیدم که میگه باید مشخصات اکانت pay pal یا هر کارت اعتباری رو وارد کنم.
الان مشکل من همینه که مایکروسافت اکانت 30 روزه رو فعال نمیکنه.چون من pay pal ندارم.
در ضمن مراحل ساخت اکانت مو به مو مثه آموزشهای سایت رفتم جلو.
ممنون میشم کمک کنید.با تشکر از شما دوستان
قبلا اینطوری نبود ولی متاسفانه جدیدا اینطوری شده.. یعنی شما حتما باید مشخصات pay pal بدید تا از گلد اولیه ، استفاده کنید..

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60

هر ساعت 30 مگ از ترافیکت کم می کنه ...
اگه هاست بشی بیشتر کم می کنه!!
بستگی به فریم ور دستگاه داره عزیز شماره داشبوردتو بگو تا بگم میتونی وصل شی یا نه

---------- نوشته در 08:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 PM ارسال شده بود ----------

- هرکاری که با اینترنت باشه حجم کم میکنه.. پس کم میکنه!
- چرا نمیشه؟ آرکید ، اسلیم و .. فقط تو تجهیزات با هم متفاوتن ولی بازی ها یکی ان!
- آره باید دی وی دی رو داخل دستگاه بذاری!

قبلا اینطوری نبود ولی متاسفانه جدیدا اینطوری شده.. یعنی شما حتما باید مشخصات pay pal بدید تا از گلد اولیه ، استفاده کنید..
نه با انتخاب هر کشور برای ساخت گیمر تگ می تونی گلد 30 روزه بگیری ....
الان این بار سومه که دارم گلد می گیرم...
مدارکش هم موجوده!!!نشون بدم؟؟!!!!

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
ببین خوب دقت کن خیلی مهمهدستتو بگیر بالا سپس دعا کن بععد یه ایمیل حاوی کد برات میاد واقعا سوال داره؟ اگر تریال میخوای ازسایت capcom برو 48 ساعته چنتا بگیر کارت در ره

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دیسکهای به روش برنر مکس حالت کپی توی هارد رو همشون صددرصد اجرا میکنن؟و 97 درصدی ها با اپدیت اخر داشبورد لایو ماکرو سافت سی دی اش بدون ریختن رو هارد اجرا میشه؟
کسی میدونه اگه هاردمو رو کنسول دیگه بزارم.و اکانتمو فعال کنم رو اون کنسول میشه بازی ارکید خریده شده .فول رو اون کنسول بازی هم اجرا کرد؟

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
سلام و خسته نباشید به بچه های گل سایت

من همه مراحلو طی کردم.مگه وقتی برای اولین بار لایو وصل میشی بهت اکانت 1 ماهه نمیده؟
بمن داد انتخاب کردم گزینه شو بعد اسمو فامیلو ایمیلو شماره دادم آخرش چرا کریدیت کارت خواست؟
اگه من مراحلو اشتباه رفتم لطفا راهنمایی کنید

و سوال 2- فزضا همه چی الان اوکی شده مثلا حالا تو بازی کمبت چجوری با کسی بازی کنم؟
میشه این قسمت رو به طور کامل و ساده بگید؟
چیکار باید بکنم ادد فریند بزنم گزینه چت بزنم؟
اصلا چجوری اختصاصی با چند نفر بازی کنم
یا اصلا چجوری با کسایی که نمیشناسم بازی کنم؟
ممنون میشم توضیح کامل بدید

---------- نوشته در 02:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 PM ارسال شده بود ----------

تو اکانت 1 ماهه رایگان اون قسمت که pay pal میخاد یا کارت فقط شماره کارت رو میخاد؟ یعنی از حساب طرف کم نمیشه؟

اگه فقط میخاد صحت داشتنه کارتی رو بفهمه شماره کارت یکی از دوستانو بدم؟

بعد اینکه سوال بالامم جواب بدبد لطفا که اصلا چجوری بازی کنم این آنلایو حالا؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
نه با انتخاب هر کشور برای ساخت گیمر تگ می تونی گلد 30 روزه بگیری ....
الان این بار سومه که دارم گلد می گیرم...
مدارکش هم موجوده!!!نشون بدم؟؟!!!!

من 4سال پیش از 3تا گلد ام استفاده کردم و دیگه هم هیچ وقت استفاده نکردم ولی برای پسر خالم هرکاری کردم نتونستم .. اگه شما بلدی ، به منم یاد بده.. چون نتونستم;)

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60
من 4سال پیش از 3تا گلد ام استفاده کردم و دیگه هم هیچ وقت استفاده نکردم ولی برای پسر خالم هرکاری کردم نتونستم .. اگه شما بلدی ، به منم یاد بده.. چون نتونستم;)
سرورو دوبار از یک کشور نباید انتخاب کرد...یعنی اگه دفه پیش usa رو زدی اندفه رو مثلا کلمبیا بزن....اگه نشد دیگه منو ببخش!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر