همه چیز درباره ی Xbox Live

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
آقا قضیه این تولد microsoft و 6000 تا چیه؟!
ما رو هم کچل کردن تو لایو !
فک کنم چرته . توی سایت xbox و reward رفتم چیزی نبود .
-------------------
دوستان من اکانتم ماله اروپاست . برای تعطیلات castle crasher تخیف خورده . من هم خریدم به امید اینکه با دوستم ( که اکانتش ماله امریکاست ) تمومش کنم . ولی اون اصلا چنین تخفیفی نداشت !‌ برای امریکا میاد این تخفیفا ؟
ویراش : خودم از support شون پرسیدم .

آخرین ویرایش:

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
سلام خدمت بچه های بازیسنتر من میخاستم برم لایو اول یه داشبورد دانلود کرد نصب شد عوض هم شد بعدش که میخاد وصل شه میگه باید آپدیت بگیری آپدیت هم حدودا نصفه
گیر میکنه و ارور میده میگه برین به بخش ساپورت ایکس باکس حالا خواستم بدونم میشه آپدیت رو از طریق فلش مموری انتقال بدم؟ اگه اره چجوری تو دستگاه بدم؟ بعدش یه لینک
دانلود هم بدین مرسی از همگی

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
آپدیت آن لاین بازی pes 12

دوستان سوالی داشتم. من دیروز یه اکانت تو سایت ایکس باکس ساختم.داخل سایت پچ pes 12 رو سرچ کردم چند تا اومد.نوشت واسه دانلود باید از خود کنسول دانلود بکنی وقتی آن لاین هستی. سوال من اینه که وقتی وصل شدم به لایو میشه دانلود کنم؟آیا مشکلی از قبیل بن یا فلگ وجود نداره؟ ممنون از شما دوستان عزیز.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
دوستان سلام!

اگه مایکروسافت از نوامبر 2009 تاحالا دیگه کسی رو بن نکرده پس چرا باید نکات امنیتی رو رعایت کنیم؟!

بعد من 4سال اخیر رو با PS3 آنلاین بازی میکردم و به خاطر همین اطلاعاتم در مورد مسائل X360 کمه. این LT3 همون آپدیتیه که از طریق لایو ارائه شده یا یه آپدیت سخت افزاریه؟
(منظورم از سخت افزاری آپدیتیه که نیازه کنسول به خاطرش باز بشه.)

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام خدمت بچه های بازیسنتر من میخاستم برم لایو اول یه داشبورد دانلود کرد نصب شد عوض هم شد بعدش که میخاد وصل شه میگه باید آپدیت بگیری آپدیت هم حدودا نصفه
گیر میکنه و ارور میده میگه برین به بخش ساپورت ایکس باکس حالا خواستم بدونم میشه آپدیت رو از طریق فلش مموری انتقال بدم؟ اگه اره چجوری تو دستگاه بدم؟ بعدش یه لینک
دانلود هم بدین مرسی از همگی

مجتبی جان جواب شمارو که تلفنی دادم .

دوستان سوالی داشتم. من دیروز یه اکانت تو سایت ایکس باکس ساختم.داخل سایت پچ pes 12 رو سرچ کردم چند تا اومد.نوشت واسه دانلود باید از خود کنسول دانلود بکنی وقتی آن لاین هستی. سوال من اینه که وقتی وصل شدم به لایو میشه دانلود کنم؟آیا مشکلی از قبیل بن یا فلگ وجود نداره؟ ممنون از شما دوستان عزیز.

بله دوست عزیز وصل بشین به لایو اپدیت کنین بازیتونو . بعد حتما جدیدترین lt3 داشته باشین و بازیتونم استیل پچ شده باشه موفق باشین .

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,238
نام
Mansour
من نتمو به دستگاه زدم(ip- dns همه چی درسته ) زمانی که میخوام به xbox live وصل شم میگه نتت باید تست شه بد میرم واسه تست تو تست نتورکم تیک میخوره اینتر نتم هم تیک میخوره اما xbox live تیک نمیخوره یه ارور میده چی کار باید کنم

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
یکی به من کمک کنه :D
اینترنت وایرلس دارم وقتی تست کانکشن میزنم همه ی خط ها پر میشه نوبت لایو که میرسه ارور میده چیکار کنم :D؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
دوستان سلام!

اگه مایکروسافت از نوامبر 2009 تاحالا دیگه کسی رو بن نکرده پس چرا باید نکات امنیتی رو رعایت کنیم؟!

بعد من 4سال اخیر رو با PS3 آنلاین بازی میکردم و به خاطر همین اطلاعاتم در مورد مسائل X360 کمه. این LT3 همون آپدیتیه که از طریق لایو ارائه شده یا یه آپدیت سخت افزاریه؟
(منظورم از سخت افزاری آپدیتیه که نیازه کنسول به خاطرش باز بشه.)

یعنی هیچ کس جواب نمیده؟!!

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان قضيه اين لايو مجاني از ابتداي ماه جولاي چيه؟ ميگن ماكروسافت تصميم گرفته از ابتداي جولاي لايو رو رايگان كنه و فقط استفاده از يكسري امكانات خاص مثل فيس بوك و اينها گلد ميخواد اما بازي كردن در لايو مجاني ميشه! حقيقته؟ اينم لينك منبع خبر Xbox Live Free From July 2012

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام یک سوال داشتم درباره بازیهای Arcade من تعداد زیادی بازی Arcade دانلود کردم. می خواستم ببینمه میشه از این اکانتم روی یک کنسول دیگه فعال کنم و بازیها رو دوباره دانلود کنم. به شکلی که روی اون کنسول هم در زمان افلاین بازیها اجرا بشه ؟من با PSN این کار رو انجام میدم و مشکلی نداره. روی XBox Live هم میشه این کار رو انجام داد؟
کسی این کار رو امتحان نکرده ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بچه ها یه سوال الان تو لایو حداکثر چند ایرانی باهم تا حالا انلاین بودید

خوب این بستگی به تعدادی که انلاین هستش بستگی داره و باید امارو داشته باشی تا جواب بدی سرچ می کنم پیدا کردم براتون پ.خ می کنم حتما .

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
يه چند وقتيه كه سرعت من تو لايو به شدت اومده پايين و موقعي كه مي خوام آنلاين بازي كنم انقدر لگ داره كه نمي تونم. اساتيد كمك كنند. در ضمن اينترنت 4مگابيت دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر