همه چیز درباره ی Xbox Live

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوستان بازیهای EA که واسه بازی کردن با لایو، کد میخوان و ما کد رو نداشته باشیم چقدر پوینت میگیره واسه اجازه دادن ؟!
1200 تا ؟!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یکی از دوستان میشه جواب این دو تا سوالات بنده رو دقیق بگه:

1- سابقا اینطوری بود که هر سال پاییز که می شد یه موج بن (Ban Wave) میومد و کنسولایی که از قبل شناسایی شده بودند رو بن می کرد. در حال حاضر آیا چنین سیستمی وجود داره؟ پاییز سال گذشته چنین اتفاقی افتاد یا بعد از قضیه LT+2 خبری نشد؟

2-بنده دستگام الان LT+3 روش نصبه و ورژن داشبورد هم 2.0.14699 . الان بخوام برم لایو باید یه اپدیت انجام بدم درسته ؟ اپدیت رو بزنم؟(بازی برنرمکس هم دارم)

اگر سوالاتم تکراریه معذرت می خوام چون خیلی وقته به XboxLive وصل نشدم، گفتم قبل از هر کاری یه پرس و جویی بکنم ممنون.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
یکی از دوستان میشه جواب این دو تا سوالات بنده رو دقیق بگه:

1- سابقا اینطوری بود که هر سال پاییز که می شد یه موج بن (Ban Wave) میومد و کنسولایی که از قبل شناسایی شده بودند رو بن می کرد. در حال حاضر آیا چنین سیستمی وجود داره؟ پاییز سال گذشته چنین اتفاقی افتاد یا بعد از قضیه LT+2 خبری نشد؟

2-بنده دستگام الان LT+3 روش نصبه و ورژن داشبورد هم 2.0.14699 . الان بخوام برم لایو باید یه اپدیت انجام بدم درسته ؟ اپدیت رو بزنم؟(بازی برنرمکس هم دارم)

اگر سوالاتم تکراریه معذرت می خوام چون خیلی وقته به XboxLive وصل نشدم، گفتم قبل از هر کاری یه پرس و جویی بکنم ممنون.

داود چطوری ؟!:d

اینجا چیکار میکنی ؟:d

در مورد سوال اولت که بعد از موج بن سال 2009 هیچ موج دیگه ای نیومده !:d

در مورد سوال دومت lt 3 رو که نصب داری میتونی بری با خیال راحت به لایو وصل شی یه آپدیت هم میاد که آپدیت کن مشکلی نیست :d

سوالاتم تکراری بودن , ولی خوب بود که پرس و جو کردی !:d

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
دوستان یه سوال داشتم. من این پروفایلم و همه اچیومنت هام و کد های بازیم مثل فیفا رو اگه بخوام یه هارد دیگه بگیرم چجوری می تونم منتقل کنم؟

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
دوستان یه سوال داشتم. من این پروفایلم و همه اچیومنت هام و کد های بازیم مثل فیفا رو اگه بخوام یه هارد دیگه بگیرم چجوری می تونم منتقل کنم؟

اگه به لایو وصلی که کلا مشکلت حل شد. تو هارد جدیدت ریکاور می کنی تمام آچیومنتات و Statusت بر می گرده ولی سیو هاتو باید اول انتقال بدی به یه فلش بعد بریزی تو هارد جدیدت.

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
وقتی که می خوایم به صورت افلاین بازی کنیم، مهمه که بازیهامون Stealth باشه ؟ ممکنه Flag بشیم یا ربطی نداره؟

نه مهم نیست. فلگ و بن فقط بحث هایی در مورد شبکه ی Xbox Live هستند.

Last edited by a moderator:

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام.

دوستان من امروز رفتم LT3 رو ریختم بعد آوردم به XBOX LIVE وصلش کردم و داشبورد جدید رو هم ریختم.
بعد که اومدم اکانت بسازم اصلا اون سوالات مربوط به آدرس و اینا رو ازم نپرسید

حالا هم که میرم توی membership زده free اولین بارم هم هست که به لایو وصل شدم لطفا تو رو خدا سریع تر کمک کنید...
مگه سه ماه گلد رایگان نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام.

دوستان من امروز رفتم LT3 رو ریختم بعد آوردم به XBOX LIVE وصلش کردم و داشبورد جدید رو هم ریختم.
بعد که اومدم اکانت بسازم اصلا اون سوالات مربوط به آدرس و اینا رو ازم نپرسید

حالا هم که میرم توی membership زده free اولین بارم هم هست که به لایو وصل شدم لطفا تو رو خدا سریع تر کمک کنید...
مگه سه ماه گلد رایگان نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. نه دوست عزیز. فقط یک ماه رایگان به ازای هر اکانت.
انگار می تونی 3 تا اکانت بسازی و برای هر کدومشون یک ماه Gold رایگان بگیری!

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام. نه دوست عزیز. فقط یک ماه رایگان به ازای هر اکانت.
انگار می تونی 3 تا اکانت بسازی و برای هر کدومشون یک ماه Gold رایگان بگیری!
سلام می دونستم ولی نمی دونم چجوری اون یک ماهو فعال کنم.

دوستان لطفا کمک کنید یک ماه گلد رو چه طوری فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر