همه چیز درباره ی Xbox Live

dark.boy

کاربر سایت
Feb 29, 2012
31
معذرت می خوام !گفتی چند ماه رایگان داری؟

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 PM ارسال شده بود ----------

اصلا موافق نظرت نیستم!
اینم به قول خودت شخصیه !
در ضمن نمی خوام بی احترامی کنم ولی تاپیکو از بحث اصلی منحرف نکن !
یا علی

الآن که یک ماه رایگان باید داشته باشم که دارم
اما تو یک جا دیدم که میگفتن میتونی ماهه بعدم اکانتتو عوض کنی و ماه بعدش هم همینطور.
الآن اونو بیخیال من این مشکلو چیکار کنم.
حداقل سه ماه رایگان نداشته باشم یک ماهو که دارم اما نمیدونم باز چرا این ارورو میده

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
اکثر ایرانی ها برای آنلاین بازی کردن به لایو وصل میشن حالا کسی تو رو مجبور نکرده که با سرعت اینترنت بری فیلم نگاه کنی و اینکه فقط cod که برای لایو نیست شما اگه از کمپ کردن بعضی ها توی این بازی ناراحتی میتونی بری یه بازیه دیگه بکنی
ببین داداش اول متنو خوب بخون و درکش کن بعد بیا نظر بده.میگم اکثر این برنامه ها واسه ما بی استفادست.خودم اینو میدونم که اکثر ایرانی ها میان لایو واسه آنلاین بازی کردن شما نمیخواد به من بگی.cod واسه لایو نیست یعنی چی ؟نگرفتم اینجا رو.در آخر هم ممنون که راهنماییم کردی اگر از cod ناراحتم برم یه چیز دیگه بازی کنم.اگر نمیگفتی واقعا مونده بودم چه کار کنم:-&

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام به همه ي دوستان
من الان اپديت lt 3 رو دارم ميخواستم بدون چه بازي هايي رو ميتونم انلاين بازي كنم؟

به غیر از بازی های شرکت EA و مورتال کمبت که باید Pass code داشته باشی بقیه بازی هارو می تونی انلاین بازی کنی.

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60
سلام دوستان
ببینین من میخوام برم آنلاین کال آف بزنم وقتی میخوام برم تو لایو بهم این ارورو میده :
the current profile is not allowed to play on xbox live.

وقتی هم میخوام پرفایل دانلود کنم آی دی و پسوورد رو هم درست وارد می کنم این ارور میاد:
There's no gamertag associated with that email address.check the email and try again.
یکی میگه مشکل از کجاست؟
از پروفایلمه؟
اگه مشکل از پروفایلمه تو رو خدا آموزش کامل و جدیدشو بزارین
بازی های دیگه هم ارورش یجور دیگست
منم همین مشکلو داشتم ...متاسفانه باید بگم باید یهه پروفایل جدید بسازی و بری یه گیمر تگ جدید بزنی بعدش من تونستم mw3 بزنم

Al1 persia

کاربر سایت
Feb 5, 2011
40
سلام بچه ها
من یکسال پیش یه گلد گرفتم یکساله از همین gamer-ir .
قبل از اینکه فعالش کنم اینترنتم فیبر نوری شد و تا چند وقت نتونستم به اینترنت وصل شم همینطوری حدود یکسال طول کشید ولی حالا مشکل اینترنتم حل شده و می تونم به لایو وصل شم.
حالا بعد یکسال که میرم کدش رو redeem کنم ارور میده مینویسه:this code has already been redeemed. :( کسی میدونه برا چی اینطوری شده؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام بچه ها
من یکسال پیش یه گلد گرفتم یکساله از همین gamer-ir .
قبل از اینکه فعالش کنم اینترنتم فیبر نوری شد و تا چند وقت نتونستم به اینترنت وصل شم همینطوری حدود یکسال طول کشید ولی حالا مشکل اینترنتم حل شده و می تونم به لایو وصل شم.
حالا بعد یکسال که میرم کدش رو redeem کنم ارور میده مینویسه:this code has already been redeemed. :( کسی میدونه برا چی اینطوری شده؟
این گیم-آی آر کلاه برداره من 85000 تومن واسش ریختم یه گلد 12+2 ماه برام فرستاد همون روز زدم دیدم همینو نوشته یعنی قبلا یکی این کد رو زده. مطمئن ترین راه خرید حضوریه.

FarDaDr

کاربر سایت
Nov 9, 2010
3
دوستان من هرچی گشتم نتونستم تاپیکی بهتر از این تاپیک پیدا کنم برای پرسیدن سوال ام.
من کنسول رو Lt 3.0 کردم، اما وقتی میخوام به ایکس باکس لایو وصل بشم، پیغام آپدیت جدید میده، باید آپدیت کنم؟ آپدیت کنم کپی خور بودن نمیپره؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
دوستان من هرچی گشتم نتونستم تاپیکی بهتر از این تاپیک پیدا کنم برای پرسیدن سوال ام.
من کنسول رو Lt 3.0 کردم، اما وقتی میخوام به ایکس باکس لایو وصل بشم، پیغام آپدیت جدید میده، باید آپدیت کنم؟ آپدیت کنم کپی خور بودن نمیپره؟
با خیال راحت آپدیت کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر