همه چیز درباره ی Xbox Live

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
hi

سلام دوستان
من یه مدت مدیدی اصلا نبودم.یعنی اصلا بازی نکردم
خواستم دوستا یه کمکی کنن بازی های خوب و جدید رو بگن تا ما هم دوباره مشغول بشیم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
بله یک ساعت پیش ریلیز شد.

برای دوستان این فرم ور را در فایل ضمیمه گذاشته ام

توجه مهم: فایل ixtrem12.bin را در درایو بریزید. فایل دومی برای debug در محیط ویندوز است.

سهیل
ميشه يه توضيح بديد با ورژن قبلي چه تفاوتي داره .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ببینید به نظر من دیگه تمام کسایی که تا الان لایو بازی کردن کم کم بن میشن فکر کنم از همون موقع داشتن سریال ها را سیو میکردن تا یکدفعه شروع کنن پس هرکس نشده فعلا نشه حتی با این فریمور های جدید

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ببینید به نظر من دیگه تمام کسایی که تا الان لایو بازی کردن کم کم بن میشن فکر کنم از هومن موقع داشتن سریال ها را سیو میکردن تا یکدفعه شروع کنن پس هرکس نشده فعلا نشه حتی با این فریمور های جدید
خب این فریم ویر واسه اینه که بن نشی و با این فریم ویر بن نمیشی غیر از این کار قابلیت دیگه ای نداره پس چرا نباید نصب کرد؟!

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
ببینید به نظر من دیگه تمام کسایی که تا الان لایو بازی کردن کم کم بن میشن فکر کنم از همون موقع داشتن سریال ها را سیو میکردن تا یکدفعه شروع کنن پس هرکس نشده فعلا نشه حتی با این فریمور های جدید
هنوز خبري مبني بر اينكه كنسول هايي با اين فرمور ضد بن ، باز هم بن شده اند . شنيده نشده.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
به نطر من که مایکروسافت به غلط کردن میوفته و بی خیال میشه
چون با این روش خیلی ضرر میکنه و همه میرن دنباله PS3 ، طرف دیوونه نیست بره دوباره یه کنسول بخره که .
خلاصه که کاره خیلی بی خوده کرده ، میگن سر Xbox 1 هم همچین کاری کرده ؟ درسته ؟ و بی خیال شده ؟
اگه کسی جریان رو میدونه بیاد بگه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
به نطر من که مایکروسافت به غلط کردن میوفته و بی خیال میشه
چون با این روش خیلی ضرر میکنه و همه میرن دنباله PS3 ، طرف دیوونه نیست بره دوباره یه کنسول بخره که .
خلاصه که کاره خیلی بی خوده کرده ، میگن سر Xbox 1 هم همچین کاری کرده ؟ درسته ؟ و بی خیال شده ؟
اگه کسی جریان رو میدونه بیاد بگه
مایکروسافت با این کار ضرر نکرده. چون تعداد بازی های کپی که استفاده می شه آمارش همینطور داشت زیاد می شد و این بازی ها هم عامل اصلی سود دهی هستند نه خود کنسول. خوب این کار یسری رو از مایکروسافت می رونه به سمت کنسول های دیگه ولی مایکروسافت عقیدش اینکه اگه قرار باشه کاربر کپی مصرف کنه همان بهتر که نکنه.
مایکروسافت سر xbox هم یسری از کنسول های مود شده رو شناسایی و بن کرده بود و البته هیچ وقت هم از بن در نیورد. البته سر xbox بن کردن به این نشدت نبود.

امکان اینکه مایکروسافت بخواد بی خیال بشه خیلی خیلی پایینه.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
امکان اینکه مایکروسافت بخواد بی خیال بشه خیلی خیلی پایینه.
خوب ولی با این firmware جدید که اومده میشه تو لایو رفت... پس کار مایروسافت بازم براش ضرره چون هکرا دست بردار نیستند :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
خوب ولی با این firmware جدید که اومده میشه تو لایو رفت... پس کار مایروسافت بازم براش ضرره چون هکرا دست بردار نیستند :)
دست بالا دست زیاده!!
مطمئن باش ms هم همچین ببو نیست دست رو دست بزاره...
در ضمن اگه ms جلوی این فریو ویر رو نگیره یه جوری خودش بی خیال بن شدن شده چون مطمئنا قابلیتش رو داره که این فریم ویر رو هم دور بزنه...

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
دست بالا دست زیاده!!
مطمئن باش ms هم همچین ببو نیست دست رو دست بزاره...
در ضمن اگه ms جلوی این فریو ویر رو نگیره یه جوری خودش بی خیال بن شدن شده چون مطمئنا قابلیتش رو داره که این فریم ویر رو هم دور بزنه...
خوب بعدش بازم هکرا یه firmware دیگه میدن بیرون که مایکروسافت رو دور بزنه :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
خوب بعدش بازم هکرا یه firmware دیگه میدن بیرون که مایکروسافت رو دور بزنه :)
این چرخه ادامه داره ولی یه جایی بالاخره تموم میشه!
مثلا چرا halo 2 واسه pc هنوز کرک نشده؟! هیچ ربطی ندارن ولی خب یه مثال بود...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
firmware چيه ؟
اين بن كردن حالمون رو نگيره !!‌ ميخام 360 بگيرم ... فقط برم تو XboxLive تا كي اين بن كردن تموم ميشه ؟ ما راحت شيييييييييييييييييم

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام من و دوستم تقریبلا دو هفته هستش که میریم لایو هر روز هم 4 الی 5 ساعت تو لایو هستیم البته روزهای تعطیل 15 الی 16 ساعت تو لایویم ولی تا حالا بن نشدیم احتمال بن شدن هست یا نه

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سلام من و دوستم تقریبلا دو هفته هستش که میریم لایو هر روز هم 4 الی 5 ساعت تو لایو هستیم البته روزهای تعطیل 15 الی 16 ساعت تو لایویم ولی تا حالا بن نشدیم احتمال بن شدن هست یا نه
بايد خدمت عرض كنم كه اميدوارم بن نشي . ولي ميشي!!.
فريمورت ضد بنه يا نه؟؟

نبايد اينقدر زياد بازي كني . ولي يه جورايي هم خوبه تا بن نشدي 24 ساعته بازي كن . ولي بعضي هستن 2 سه بار وصل شدن بن شدن .

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من همين ديشب داشبورد آپديت كردم از طريق CD . يه سوالي پيش اومد برام نكنه مايكروسافت از طريق اين Update مي تونه بفهمه كه دستگاه كپي خور شده .
بايد يه آمار بگيرم ببينم كه 360 هاي كه بن شدن همه آپديت كرده بودن يا كسي بوده آپديت نكرده باشه ولي بن شده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر