همه چیز درباره ی Xbox Live

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
سلام به همه یه سوال فنی داشتم. نمی خوام جسارت کنم ولی هرکی واقعا بلده جواب بده. ببخشید.
مودم ADSL من هر بار که خاموش روشن میشه IP عوض میشه. شب ها که خاموشش می کنم بعد فردا دوباره روشن می کنم و می خوام به لایو وصل شم آیا لازم هست که دوباره برم IP رو از توی پروفایل لایو عوض کنم یا با همون IP اولی اگر هم عوض بشه میشه وصل شد و بازی کرد؟:wallbash:
و یه سوال دیگه هم دارم:

جواب من ::gathering: نه لازم به چنین کاری نیست من خودم با adsl میرم تو لایو:d

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
ممنون از همه دوستان.
مودم من از این هاست مدلش هم TP-LINK W8901G هست.
اینم از عکسش:
100995549-260x260-0-0_TP+Link+Tp+Link+54mbps+Wireless+ADSL2+Modem+Router.jpg

در جواب دوست خوبم almasi arsalan باید بگم که:
مودم شما چیه؟ من منظورم این نبود که وصل شم یا نه منظورم این بود که IP ها که عوض میشن منم لازمه عوضشون کنم یا نه بعد از هر بار خاموش و روشن کردن.

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام دوستان من کنسولم داشبورد 2.0.13599.0
برای اولین بار میخوام از فلش افلاین به System Update13604 اپدیت کنم ممنون میشم یه نفر کامل مرحله به مرحله توضیح بده نحوه کارو ؟
چه کار باید بکنم ؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام دوستان من کنسولم داشبورد 2.0.13599.0
برای اولین بار میخوام از فلش افلاین به System Update13604 اپدیت کنم ممنون میشم یه نفر کامل مرحله به مرحله توضیح بده نحوه کارو ؟
چه کار باید بکنم ؟

چرا می خوای 13604 رو آپدیت کنی؟ 14699 اوومده. حالا در هر صورت واسه آپدیت هر کدوم از لینک ها زیر داشبورد مورد نظر رو دانلود کن:

2.0.14699.0 Avatar - USB Flash Version

2.0.13604.0 Avatar - USB Flash Version

بعد یه فلش رو با فرمت FAT 32 فرمت کن، فایلی که در زیپ هست که نامش System Update$ هست رو تو فلش اکسترکت کن. بعد فلش رو موقعی که دستگاه خاموشه وصل کن و بعد دستگاه رو روشن کن. خودش بهت پیغام میده فقط YES رو بزن دیگه هیچ کاری نکن. داشبورد که اوومد بالا، فلش رو بکش بیرون. همین!!!

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
ممنون از همه دوستان.
مودم من از این هاست مدلش هم TP-LINK W8901G هست.
در جواب دوست خوبم almasi arsalan باید بگم که:
مودم شما چیه؟ من منظورم این نبود که وصل شم یا نه منظورم این بود که IP ها که عوض میشن منم لازمه عوضشون کنم یا نه بعد از هر بار خاموش و روشن کردن.

نه داش چه کاریه هر سری عوض کنی؟؟؟ اصلا این کار ضرورتی نداره. بازم اگه با این حالت حال نمیکنی برو تو تنظیمات مودمت DHCP رو خاموش کن درست میشه.
بعد برو تو network setting کنسولت ip رو manual وارد کن.
با اسلیم هم میتونی تا lt+3 بیاد xgd3 رو بازی کنی ولی برای ap2.5 باید حتما دیسک پچ جدید داشته باشی.;)

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
چرا می خوای 13604 رو آپدیت کنی؟ 14699 اوومده. حالا در هر صورت واسه آپدیت هر کدوم از لینک ها زیر داشبورد مورد نظر رو دانلود کن:

2.0.14699.0 Avatar - USB Flash Version

2.0.13604.0 Avatar - USB Flash Version

بعد یه فلش رو با فرمت FAT 32 فرمت کن، فایلی که در زیپ هست که نامش System Update$ هست رو تو فلش اکسترکت کن. بعد فلش رو موقعی که دستگاه خاموشه وصل کن و بعد دستگاه رو روشن کن. خودش بهت پیغام میده فقط YES رو بزن دیگه هیچ کاری نکن. داشبورد که اوومد بالا، فلش رو بکش بیرون. همین!!!
الان ايني كه توضيح دادي براي كسايي كه ارجينال بازن يا اينكه كسي هايي كه كپي بازي مي كنند مي تونن اپديت كنند
تا اونجايي كه من اطلاع دارم اگه آپديت كنيم يه سري از بازي ها ديگه اجرا نمي شن (كسايي كه LT 2 رو نصب كردن)

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
الان ايني كه توضيح دادي براي كسايي كه ارجينال بازن يا اينكه كسي هايي كه كپي بازي مي كنند مي تونن اپديت كنند
تا اونجايي كه من اطلاع دارم اگه آپديت كنيم يه سري از بازي ها ديگه اجرا نمي شن (كسايي كه LT 2 رو نصب كردن)

شما تا اوومدن LT3 رو دستگات هیچی نریز. وقتی LT3 ریختی به خود مغازه داره بگو واسم داشبورد 2.0.14699.0 بریز. این بهترین کاره.

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
اقا یکی به دادم برسه میخواهم برم لایو ولی وقتی میخواهم کانکت بشم میپرسه که اپدیت بکنم حالا میترسم کرکم با اون اپ بپره بهم بگویید که چه کنم
پی ام هم بدید بد نیست ولی به جواب در این جا هم راضی ام

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اقا یکی به دادم برسه میخواهم برم لایو ولی وقتی میخواهم کانکت بشم میپرسه که اپدیت بکنم حالا میترسم کرکم با اون اپ بپره بهم بگویید که چه کنم
پی ام هم بدید بد نیست ولی به جواب در این جا هم راضی ام

نمیدونم فریمور دستگاهتون چیه و ورژن دشبوردتون چیه
ولی در خوشبینانه ترین حالت هیچ کدوم از بازیهای XGD3 رو نمیتونید اجرا کنید !

تا اومدن LT3 صبر کنین

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام من lt2 ريختم حالا ميخام اپديت كنم و اريجينال بازي كنم. با اين شرايط بن نمي شم ؟

دوستان لطفا دیگه نپرسید بن میشم یا نمیشم و اینجور سوالا
چون هیچ کس نمتونه به صورت قطعی بگه که مثلا فلان روش امنه امنه و بن نمیشین !
شما میتونید از امن ترین روش ها استفاده کنین، در حالیکه معلوم نیست اون روشها هم کاملا امن باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر