همه چیز درباره ی Xbox Live

sam07

کاربر سایت
Nov 9, 2006
31
نام
حسین
سلام دوستان
آقا ما پوینت اروپا گرفتیم میخوایم وارد کنیم کلی سوال میپرسه واسه لوکیشن و پستال کد و اینا...
بخوام uk بشم چه مشخصاتی بزنم؟
ممنون

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
سلام دوستان
آقا ما پوینت اروپا گرفتیم میخوایم وارد کنیم کلی سوال میپرسه واسه لوکیشن و پستال کد و اینا...
بخوام uk بشم چه مشخصاتی بزنم؟
ممنون
الان شما پروفایلت واسه اروپا هست که پوینت اونجا رو گرفتی؟

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نمیشه بگی چقدر کم میکنه . بیشتر بستگی به بازی داره .
مثلا من COD رو 2 ساعت بازی کردم 40MB کم کرد ولی BF : BC2 رو بازی کردم 65MB کرد .
راستش من الان 3 ساعته دارم بازی میکنم ولی 20 مگ کم شده.. نمیدونم مشکل از isp هست یا چیز دیگه

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
سلام منن به لایو واسه اولین بار وصل شدم ولی اکانت گلد مجانی یه ماهه نمیده از کجا باید بگیرم؟
اگه تو قسمت account رفتی دیدی نوشته gold member یا تونستی آنلاین بازی کنی پس داده. اما اگه نوشته free member یا نتونستی بازی کنی ایکس باکست باید دست دوم باشه و قبلاً 3 بار پروفایل لایو روش ساخته شده و از 1 ماه مجانی همشون استفاده شده. اگه نو گرفتی پس اصلاً هنوز پروفایل لایو نساختی.

aryan0181

کاربر سایت
Oct 10, 2011
39
ایکس باکس که نو. من لایو رو ساختم تو قسمت آدرسم آدرس خارج وازد کزدن یجا هم ایمیل هات میل میخواس واسه سایت لایو دات کام. چجوری میتونم اکانت فری بگیرم ؟ گلد رو چجوری ؟ راستی هنوز هیچ ایمیلی غیر از ایمیل خود لایو واسه یاهم نیومده مه توش کد باشه که فری رو فعال کنم. آخه اول از ایملی که سایت http://www.fakenamegenerator.com ساخته بود استفاده کردم بعد که رفتم تو ایمیل اینبکس نداشت ایمیلو چنج کردم با هات میل الان اون ایمیل بستس واسه هات میلمم کد نیومده

---------- نوشته در 02:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:22 AM ارسال شده بود ----------

اگه تو قسمت account رفتی دیدی نوشته gold member یا تونستی آنلاین بازی کنی پس داده. اما اگه نوشته free member یا نتونستی بازی کنی ایکس باکست باید دست دوم باشه و قبلاً 3 بار پروفایل لایو روش ساخته شده و از 1 ماه مجانی همشون استفاده شده. اگه نو گرفتی پس اصلاً هنوز پروفایل لایو نساختی.
ایکس باکس که نو. من لایو رو ساختم تو قسمت آدرسم آدرس خارج وازد کزدن یجا هم ایمیل هات میل میخواس واسه سایت لایو دات کام. چجوری میتونم اکانت فری بگیرم ؟ گلد رو چجوری ؟ راستی هنوز هیچ ایمیلی غیر از ایمیل خود لایو واسه یاهم نیومده مه توش کد باشه که فری رو فعال کنم. آخه اول از ایملی که سایت http://www.fakenamegenerator.com ساخته بود استفاده کردم بعد که رفتم تو ایمیل اینبکس نداشت ایمیلو چنج کردم با هات میل الان اون ایمیل بستس واسه هات میلمم کد نیومده

sam07

کاربر سایت
Nov 9, 2006
31
نام
حسین
الان شما پروفایلت واسه اروپا هست که پوینت اونجا رو گرفتی؟
دستگاه پاله فک میکردم حتما باید پوینت اروپا بگیرم واس همین گرفتم بد دیدم نه میشه تغییر داد شد امریکا اما خب دیگه خریده بود.

ولی حل شد...آدرس یکی از شرکتای بی بی سیو دادم شدم uk ... پوینتمم وارد کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر