همه چیز درباره ی Xbox Live

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

موقع وصل شدن ارور mtu میده .
چیکار کنم ؟؟؟؟
نگید برو تو تناظیمات مودم . چون مودم من تنظیمات mtu نداره . یه راه دیگه . مممنون

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من میخواستم به لایو وصل شم همه چی خوب بود تا وقتیکه مرحله آخر میخواست به لایو وص بشه ولی همون اول آپدیت میخواد فریمور دستگاهم LT+ هستش چیکار باید بکنم؟
آپدیت کنم یا فریمور جدیدی بریزم؟
بعد از آپدیت چه کارایی دیگه باید بکنم تا اتصالم نهایی بشه؟
این آدرس آمریکایی این داستان ها چیه تو پست های دوستان هست؟
پینگ باید تو چه بازه ای باشه؟
ممنون میشم جواب کامل بهم بدین

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من دو روز پیش LT 1.9 زدم. الان هم آپدیت کردم الان بازیی رو دیگه اجرا نمی کنه! باید دوباره آپدیت کنم؟
همیشه اول آپدیت کنید بعد فریمور رو بریزید رو کنسول.http://forum.bazicenter.com/member.php?u=49483
یعنی درایو دستگام از کار نیوفتاده! من الان هر چی بازی می ذارم اجرا نمی کنه! به لایو هم وصل میشه! اگه دوباره LT1.9 بزنم درست میشه؟
دوباره فریمور رو بریز درست می شه.

آخرین ویرایش:

AmirM360

کاربر سایت
Aug 4, 2010
12
یعنی درایو دستگام از کار نیوفتاده! من الان هر چی بازی می ذارم اجرا نمی کنه! به لایو هم وصل میشه! اگه دوباره LT1.9 بزنم درست میشه؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
من فقط نام کاربریم رو یادم می یاد راهی هست که بشه بقیه چیزای id رو فهمید ؟ البته از طریق سایت چون پارسال 360 بن شد ! :d

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
دوستان خدا نصیب ما هم کرد و رفتیم لایو. من اینترنت 512 دارم و شب ها که مجانیه بازی می کنم. می خواستم بدونم اگر روز بازی کنم زیاد می شه جواب بدید لطفاً

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
شما LT+1.9 و یا LT+1.91 رو بریز و تموم.پیشنهاد میکنم LT+1.91 رو بریزی.
دوستان خدا نصیب ما هم کرد و رفتیم لایو. من اینترنت 512 دارم و شب ها که مجانیه بازی می کنم. می خواستم بدونم اگر روز بازی کنم زیاد می شه جواب بدید لطفاً
توی لایو بستگی داره به نوع بازی که چقدر ترافیک مصرف کنی ولی در کل مصرف ترافیک بالایی داره و همون شبها بازی کن.

• Like
Reactions: Farh@d

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
سلام به همه من چند روز پیش می‌خواستم برای اولین بار وارد xbl بشم ازم update خواست انجام دادم خلاصه وارد شدیم اومدیم یه بازی به صورت online

انجام بدیم دیدم بازی‌های copy رو اجرا نمیکنه خلاصه رفتم دادم تعمیرش کنن حالا که رو گرفتم به تعمیر کننده گفتم حالا که انجام دادم و دستگاه تعمیر شده دوباره منیتونم تو xblبرم گفت نه نمیشه دوباره بری همینجوری می‌شه حالا من باید چی‌ کار کنم که تو xbl برم و مشکلی‌ پیدا نکنم

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
راهی هست که بشه invisible وارد لایو شد ( یه چیزی مثل یاهو ! ) ؟

اره شما اول کلید Home دسته رو بزن بعد برو قسمت Settings اونجا گزینه دوم یعنی Preferences رو انتخاب کن بعد برو تو قسمت Online Status اونجا دیگه انتخاب کن که میخوای Busy , Away , Offline , Online رو انتخاب کن :d

• Like
Reactions: Squidward

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
سلام به همه من چند روز پیش می‌خواستم برای اولین بار وارد xbl بشم ازم update خواست انجام دادم خلاصه وارد شدیم اومدیم یه بازی به صورت online

انجام بدیم دیدم بازی‌های copy رو اجرا نمیکنه خلاصه رفتم دادم تعمیرش کنن حالا که رو گرفتم به تعمیر کننده گفتم حالا که انجام دادم و دستگاه تعمیر شده دوباره منیتونم تو xblبرم گفت نه نمیشه دوباره بری همینجوری می‌شه حالا من باید چی‌ کار کنم که تو xbl برم و مشکلی‌ پیدا نکنم
یکی‌ جواب من رو بده

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام

یکی‌ جواب من رو بده

کپی خور قبلیت چی بوده؟؟؟ اگر 1.1 lt بوده بله کپی خور شما پریده بوده(وقتی آپ کردی).
فروشنده چه نوع کپی خوری برات ریخته؟؟؟ اگر 1.9 یا 1.91 ریخته مشکلی نداره می تونی بری لایو . حالا نمی دونم چرا فروشنده در اومده اینو گفته؟؟ شاید برات دوباره 1.1 ریخته. برو ازش سوال کن.

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

دوستان، من موقع ثبت نام کشور ازم نخواست کجا میتونم کشور رو وارد کنم؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر