همه چیز درباره ی Xbox Live

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
سلام نمیدونم این تکراری هست یا نه ولی اگه تکراری بود بعد جواب دادن پاک کنید اخه ضروریه
اقا من با کابل لن از وایرلس pc وصل کردم به ایکس باکس بهد allow sharing هم تیک زدم ولی تا مرحله ی نتورک رو میره ولی بعد ارور میده و خارج میشه لطفا کمکم کنید

---------- نوشته 10-08-2011 در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم dns هست اخه از این تعجب میکنم همین 1 هفته پیش قبل اینکه اپدیت 1.91 رو بکنم بدون هیچ دستکاری عین اب خوردن وصل میشد ولی الان ارور میده جون هرکی دوست دارین کمک کنید :d دارم روانی میشم​

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
تورو خدا یکی جواب کامل بده من تازه گرفتم جایی که خریدم گفت به هیچ وجه نمیشه لایو بود قبلا اره ولی الان دیگه نا گفت اگه اپدیت کنی کپی خور بودن از بین میره دهنت صاف میشه بعد از اینور همه دارن بازی کپی خور رو لایو میزنن من که نفهمیدم جریان چیه اگه اپدیت کنی دیگه کپی نمیخونه پس چجوری بازی میکنن بدون بازی ارجینال طفا یکی جواب درست بده و بگه اپدیتش خطر داره یا نه ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
تورو خدا یکی جواب کامل بده من تازه گرفتم جایی که خریدم گفت به هیچ وجه نمیشه لایو بود قبلا اره ولی الان دیگه نا گفت اگه اپدیت کنی کپی خور بودن از بین میره دهنت صاف میشه بعد از اینور همه دارن بازی کپی خور رو لایو میزنن من که نفهمیدم جریان چیه اگه اپدیت کنی دیگه کپی نمیخونه پس چجوری بازی میکنن بدون بازی ارجینال طفا یکی جواب درست بده و بگه اپدیتش خطر داره یا نه ؟

دراینجا باز هم من این جمله رو باید تکرار کنم که در مورد خیلی از فروشگاهها و به اصطلاح تعمیرکارای ایرانی میشه کتابها نوشت.

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
اقا من با کابل لن از وایرلس pc وصل کردم به ایکس باکس بهد allow sharing هم تیک زدم ولی تا مرحله ی نتورک رو میره ولی بعد ارور میده و خارج میشه لطفا کمکم کنید

---------- نوشته 10-08-2011 در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم dns هست اخه از این تعجب میکنم همین 1 هفته پیش قبل اینکه اپدیت 1.91 رو بکنم بدون هیچ دستکاری عین اب خوردن وصل میشد ولی الان ارور میده جون هرکی دوست دارین کمک کنید :d دارم روانی میشم

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
اون فروشنده شما رو بیخودی ترسونده! احتمالا فریمور دستگاه که باعث کپی خور شدن بازی میشه از 1.9 قدیمی تره! که این آقا به شما گفته اگه وصل شی کپی خور دستگات میپره! این آپدیت جدید که برای ایکس باکس اومده باعث میشه که دستگاه به حالت اورجینال برگرده یعنی به قول آقای فروشنده کپی خور میپره! اما مهم نیست چون الان فریمور جدید با قابلیت های جدید در دسترس برای لذت بردن از لایو و همچنین بازی های دارای قفل AP 2.5 مثل AC: brotherhood . call of duty: black OPS و چند تا بازی دیگه!

حالا شما باید چکار کنی!؟ به ترتیب اینکارارو انجام بده...
1. دستگاه رو به اینترنت وصل کن، بعد به ورژن جدید آپدیت کن! حدود 95 مگابایت فکر کنم! ( تا وصل شی به اینترنت خودش یه پیغام میده که شما باید ok کنی تا شروع به دانلود و نصب کنه )
2. یک جای مطمئن پیدا میکنی که فریمور روی دستگاه نصب میکنن!
3. وقتی مطمئن شدی طرف آدم حسابیه! فقط دستگاه تو ببر واسش! بگو می خوام واسم LT 1.91 رو نصب کنید. قیمتش بین 15 تا 18 هزار تومنه! ( هزینه نصب )
4. بعد از نصب LT 1.91 دستگاه شما به آخرین ورژن برنامه کپی خور و آخرین ورژن مایکروسافت آپدیت شده و آماده بازی کردنه!
5. برای بازی کردن در لایو باید حواست رو خوب جمع کنی! باید از سالم بودن دیسک هایی که می خوای برای لایو استفاده کنی مطمئن شی! برای تست کردن بازی هم بهترین و مطمئن ترین برنامه در حال حاضر برنامه ( ABGX360 ) است! که می تونی از لینک زیر آخرین ورژنش رو دانلود کنی و از طریق تایپیک مربوطه آموزش استفاده از این برنامه رو یاد بگیری!
6. وقتی از سلامت دیسک مطمئن شدی با خیالی آسوده از بازی کردن در لایو لذت ببر.
7. اگه خواستی گیمر تگ من رو هم ادد کن! البته این گزینه آخر اختیاریه:d

دانلود برنامه ABGX360:
http://abgx360.net/download.php

آموزش چک کردن دیسک بازی:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23814

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
دوستان کسی می دونه چرا مایکرو اون یک ماه گلد رو نمیده.من گیمرتگ ساختم(حدود 2 هفته پیش) ولی اکانتم روی silver هستش و خبری از gold نیست.

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
سلام نمیدونم این تکراری هست یا نه ولی اگه تکراری بود بعد جواب دادن پاک کنید اخه ضروریه

مشکلم dns هست اخه از این تعجب میکنم همین 1 هفته پیش قبل اینکه اپدیت 1.91 رو بکنم بدون هیچ دستکاری عین اب خوردن وصل میشد ولی الان ارور میده جون هرکی دوست دارین کمک کنید :d دارم روانی میشم​

اقا یکی جواب مارو هم بده بعد رفته رو مخم

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
**

من داشتم دانلود میکردم اولیه تموم شد کنسول ریست شد بعد یه دانلود دیگه اومد اونو کنسل کردم الان پوکیده نه اواتار هام میاد نه میره تو لایو حالا باید ببرم یه جایی که اپدیتو بریزن رووش؟ غیه خودم با پیسی میتونم دان کنم؟

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
دوستان سلام

من الان حدود سه سالی هست که 360 دارم ولی تو تمام این مدت اصلا به لایو وصل نشدم و اصلا هم علاقه ای ندارم ... آخرین فریموری که آپدیت کردم نون استلس یا همچین چیزی بوده اگه اشتباه نکنم ...:-/
وآخرین آپدیت داشبوردم همینی بود که تو DIRT3 موجود بود و آپدیت شد و بازی کردم ( همون آپدیت کینکت ه );;)

حالا سوال و درخواست کمک و راهنمایی از شما دوستان دارم :^:)^
من میخوام بازی PES 2011 (فوتبال) رو به صورت انلاین آپدیت کنم ... در واقع همون آپدیت بازی که شامل اسمها , لباسها , , . و.. و... و.. میشه ...

1 - آیا همون کابل لن رو وصل کنم به مودم ( 512 وایمکس ) و برم تو بازی و آپدیت رو انجام بدم حله ؟؟؟؟

2 - تنظیمات خاصی داره برای وصل شدن به لایو ؟؟!!!
3 - و مهم تر اینکه بن نمیشم ؟؟؟ هاردم بن نمیشه ؟؟؟ !!!

اگر نکته خاصی هم داره لطف کنید بهم متذکر بشید که شدیدا لازم دارم .

ببخشید که سوالاتم شدیدا آماتوره , آخه تو لایو اصلا تجربه ندارم , وصل کردن سیم لن به 360 برام مثل وصل کردن قلاده به گردن شیر نر آفریقایی میمونه !!!:crying:

خیلی خیلی ممنونم ...

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر

من الان دارم لایو کال آف بازی می کنم . اما حس می کنم تاخیر دارم و سایرین منو زودتر می بینن .
تویه صحنه من به طرف چاقو زدم بعد من مردم .وقتی صحنه آهسته نشون داد خبری از چاقو زدن من نبود .
نظرتون چیه . خیلی جاها من طودتر شلیک می کنم اما زودتر می میرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر