همه چیز درباره ی Xbox Live

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
با سلام. ابتدا مثل بچه های خوب ;) کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!!:blushing: )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو . مشکلی بو پی ام بده:-"
ببخشید من همه این کارارو کردم ولی موقع تست MTU رو fail میکنه باید چیکار کنم ؟ :(:(:(

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
دوستان چطوری میشه Pes 2007 رو انلاین بازی کرد ؟ چون من با اینکه به لایو وصل میشم باز هم نمیتونم انلاین بازی کنم . ایرور میده و میگه این بازی نمیتونه به لایو وصل بشه . مشکل از کجاست ؟ ممنون .

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
دوستان چطوری میشه Pes 2007 رو انلاین بازی کرد ؟ چون من با اینکه به لایو وصل میشم باز هم نمیتونم انلاین بازی کنم . ایرور میده و میگه این بازی نمیتونه به لایو وصل بشه . مشکل از کجاست ؟ ممنون .

مثل بقىه بازىا مىشه بازى كرد شما احتمالا gold لاىوت فعال نىست شاىدم بازى autoupdate نشده

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان یک خواهش میکنم کمکم کنید چون نمیتونی 60 صفحه رو بخونم
من میخوام بین 360 و پی سی local area conection بسازم فقط وقتی که سیم رو وصل میکنم
و تست کانکشن رو میزنم
به DNS میرسه faild میده
firewall رو چه جوری باید غیر فعال کنم؟
خواهش میکنم کمک کنید

آخرین ویرایش:

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
دوستان یک خواهش میکنم کمکم کنید چون نمیتونی 60 صفحه رو بخونم
من میخوام بین 360 و پی سی local area conection بسازم فقط وقتی که سیم رو وصل میکنم
و میخوام به 360 آی پی بدم همش faild میشه
خواهشا از اول تا آخرش رو به من بگید بد جور لازم دارم
خواش میکنم:((:(
IP رو همون که اقا بهتاش صفحه ی قبل گفتن بزن احتمالا درست میشه منم تا یه مدت همین مشکل رو داشتم بعد از چند وقت همون IP رو زدم درست شد ولی حالا MTU رو fail میکنه نمیدونم مشکلش چیه firewall ]م off کردم البته یه بار تونستم وصل شم که فقط تونستن داشبورد رو اپدیت کنم دیگه هم نتونستم وصل شم :(:( آخه من نمیدونم این MTU چیه دیگه :mad:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
firewall رو چه جوری offکنم؟
خواهش میکنم کمک کنید

راحترین راه برو Control Panel > Firewall Windows

مرسی بهتاج واسه من درس شد مشکل سر Gateway بود که حل شد
COD3 هم کی می گه نمی شه با دیل آپ بازی کرد ؟ فقط سره بازی با MP40 مخ یارو رو 20 تا تیر می زدم انگار نه انگار فقط ازش افکت خون می ریخت ده ثانیه بعد دیدم اون ور تر ولو شده:biggrin1: :) این Ping چی کار می کنه;)
GOW رو راحت بازی کردم البته سر Ranked Match همه Round رو با اره برقی نصفم کردن:)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من fire wall رو هم خاموش کردم اما اتفاقی نیفتاد و سرDNS گیر میکنه
به غیر از fire wall که تو کامپیوتر باید خاموش کنم
توی 360 نباید کاری انجام بدم؟

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
من fire wall رو هم خاموش کردم اما اتفاقی نیفتاد و سرDNS گیر میکنه
به غیر از fire wall که تو کامپیوتر باید خاموش کنم
توی 360 نباید کاری انجام بدم؟

ببین مطمئنی همه آنتی ویروس هات off هستند. همه protection های کامپیوترت رو غیر فعال کن. اگه فعال باشه توی اینترنت کانکشن روی تمام آیکون های دایل آپ و local ... عکس یه قفل دیده می شه! اگه نشد پی ام بده. ولی احتمالا همون firewall فعاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر