همه چیز درباره ی Xbox Live

CAPITAN DOOM

کاربر سایت
Mar 17, 2007
15
نام
milad
سلام من کاپیتان هستم از اینکه اینجا این مسئله رو مطرح میکنم ببخشید ولی من میخوام یه کنسول بخرم ولی نمیدونم کدومش بهتره حالا شما که x360دارین واقعا راضی هستین یا نه؟؟؟؟؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام من کاپیتان هستم از اینکه اینجا این مسئله رو مطرح میکنم ببخشید ولی من میخوام یه کنسول بخرم ولی نمیدونم کدومش بهتره حالا شما که x360دارین واقعا راضی هستین یا نه؟؟؟؟؟

سلام کاپیتان :biggrin1: :biggrin1:
X360 بگیر . من که واقعا راضیم ;)

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی

با توجه به بازار اىران و كنسولهاىه موجود X360 بهترىن كنسولىه كه تجربه نسل بعد رو تو ادم بوجود مىاره البته در صورت امكان(مالى:biggrin1: ) از wii و ps3 هم ىرىغ نكن

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا سلام من 360 کپی خور شدس و فقط برای آپدیت و them میخوام به لایو وصل شم با دیال اپ اگر وصل شم مشکلی پیش نمیاد و اگر مشکل پیش بیاد مثلا چه مشکلی دستگاه میسوزه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
آقا سلام من 360 کپی خور شدس و فقط برای آپدیت و them میخوام به لایو وصل شم با دیال اپ اگر وصل شم مشکلی پیش نمیاد و اگر مشکل پیش بیاد مثلا چه مشکلی دستگاه میسوزه
سلام
هیچ مشکلی نداره:biggrin1:برو حالش رو ببر...
بابا بی خیال یعنی چی میسورزه
55.gif

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
یه سوال نسبتا ابلهانه:biggrin1:
واسه وصل شدن به لایو باید یه گیمرتگ دیگه بسازیم ؟
با پروفایلی که داریم نمیشه تو لایو بازی کرد؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
Xbox360 , واسه هر پروفایل یا گیمر تگ یه اکانت سیلور هست که اگه کنسولت پریمیوم باشه با هر پروفایل یه ماه مجانی گلد هم داره
پس با همون می تونی بری

آقا یه سوال برای بار چهارم می پرسم...(عروسیه انگار);)
For God's Sake
یکی بگه چجوری با دیل آپ به لایو وصل شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(الان یا جواب نمی دین یا میگین کاری نداره باید با پی سی Share کنی آخه اساتید من چجوری شر کنم ؟؟؟؟)
همیشه سر IP Address گیر میده
رفتم IP ها رو بصورت دستی درس کردم میگه Gateway نزاشتی
Gateway می زارم میگه Your Gateway don't Respond to Network Request
:mad:
بنظر شما چی کار کنم ؟

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
Xbox360 , واسه هر پروفایل یا گیمر تگ یه اکانت سیلور هست که اگه کنسولت پریمیوم باشه با هر پروفایل یه ماه مجانی گلد هم داره
پس با همون می تونی بری

For God's Sake
یکی بگه چجوری با دیل آپ به لایو وصل شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(الان یا جواب نمی دین یا میگین کاری نداره باید با پی سی Share کنی آخه اساتید من چجوری شر کنم ؟؟؟؟)
بنظر شما چی کار کنم ؟

1-اولا مال من corepacke و ىه ماه مجانى رو هم داره:shrewd:
2-من با wireless به لاىو وصل مىشم براىه همىن مجبورم با pc share كنم بار اول كه مىخواستم وصل شم ىك روز تمام با ip ور رفتم تا بالاخره بعد از اىنكه تمام ip هاىه 360 رو automatic كردم تونستم وصل شم البته كلى هم با تنظىمات firewall هاى روىه pc ور رفتم
ولى كلا با dial up نمىشه اون طور كه باىد بازى كرد همش از بازى مىندازتت بىرون

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
پس با همون می تونی بری

For God's Sake
بنظر شما چی کار کنم ؟

با سلام. ابتدا مثل بچه های خوب ;) کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!!:blushing: )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو . مشکلی بو پی ام بده:-"

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
یه سوال داشتم... اگه ADSL داشته باشی دیگه نیاز به share کردن با کامپیوتر نیست؟

فکر می کنم اگر بخواید همزمان هم کنسولتون به اینترنت وصل باشه هم کامپیوترتون باید شیر کنید. ولی اگر یکی رو بخواید وصل کنید نیازی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر