همه چیز درباره ی Xbox Live

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
والا نمیدونم هر کاری که باید بکنم رو بگین.ولی واسه چند لحظه که میرم تو cod نت رو open میزنه.
رامین توی nat مودمت یه ip بده(توی مودم قبلیم یه ip از پیش تعیین شده بود) و توی تنطیمات 360 هم همون Ip رو بده .منم یزمونی مشکل داشتم .ایجوری درست شد.

حالا کنسول جدید رو بگیرم ردیف میکنیم میایم ماهم:D

• Like
Reactions: LEERY

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
رامین توی nat مودمت یه ip بده(توی مودم قبلیم یه ip از پیش تعیین شده بود) و توی تنطیمات 360 هم همون Ip رو بده .منم یزمونی مشکل داشتم .ایجوری درست شد.

حالا کنسول جدید رو بگیرم ردیف میکنیم میایم ماهم:D
nat بازه از روی اموزش همه کارو کردم ولی درست نشد.
چراغ اینترنت یک لحظه خاموش میشه وقتی بالا میاد دوباره قطع میشه.ولی چراغ DSL ثابت روشنه.موقع استفاده از کامپیوتر این اتفاق نمیوفته.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
nat بازه از روی اموزش همه کارو کردم ولی درست نشد.
چراغ اینترنت یک لحظه خاموش میشه وقتی بالا میاد دوباره قطع میشه.ولی چراغ DSL ثابت روشنه.موقع استفاده از کامپیوتر این اتفاق نمیوفته.
مشکل از تنظیمات داخل 360 هست .واقعا خیلی افتضاحه.منم همیشه مشکل دارم:D

شاید تا عصری دوباره لایو رو راه بندازم:D

dxhhh

کاربر سایت
Jun 1, 2011
36
سلام ،
من اولین باره که میخواهم کنسول رو لایو وصل کنم :d. حالا اکانت رایگان بهم میده؟
چقدر پویت میده؟
اگه اولین بارت باشه بله میده، پویینت هم هیچی نمیده...:|

**s_love**

کاربر سایت
Jan 29, 2011
36
سلام دوستان.من دستگاهم حدود 1 سالی جلو دست نبود.حالا آوردم و میخوام لایو بازی کنم.فریمورش lt هست.داشبردم هم خیلی جدید نیست.1 بار هم برای need for speed hp از همون روش 3 تا آپدیت استفاده کردم.حالا باید چه ورژن هایی از آپدیت ها رو انجام بدم برای لایو...
ممنون

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام دوستان.من دستگاهم حدود 1 سالی جلو دست نبود.حالا آوردم و میخوام لایو بازی کنم.فریمورش lt هست.داشبردم هم خیلی جدید نیست.1 بار هم برای need for speed hp از همون روش 3 تا آپدیت استفاده کردم.حالا باید چه ورژن هایی از آپدیت ها رو انجام بدم برای لایو...
ممنون
آپدیت 19 می یا همون 13 رو بریز و میتونی از سایت مایکرو دانش کنی.
بعدش LT+ 1.9 رو بریز.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام.من قبلا مایکروسافت 1 ماه رایگان اکونت بهم داده بود.ولی تموم شد.بعد دیروز با یک پروفایل دیگه رفتم ساختم و دوباره یکماه رایگان داد.شانسه دیگه.
بعد من یکی 3 ماه خریدم وقتی می خوام وارد کنم درسته اطلاعاته کارتو میده بعد برای فعال شدن احتیاج به
zip cod .city.numer.assist اینا داره درسته؟چی بزنم؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام.من قبلا مایکروسافت 1 ماه رایگان اکونت بهم داده بود.ولی تموم شد.بعد دیروز با یک پروفایل دیگه رفتم ساختم و دوباره یکماه رایگان داد.شانسه دیگه.
بعد من یکی 3 ماه خریدم وقتی می خوام وارد کنم درسته اطلاعاته کارتو میده بعد برای فعال شدن احتیاج به
با یک کنسول میتونی 3 بار پروفایل جدید بسازی و سه بار اکانت مجانی بگیری، شانسی نیست.
از اینا استفاده کن که آدرس پلیسه انگلیسه:
حتما بزن انگلیس.ایالت ولز.شهر Aberdeen.
AB21 9AS
Queen Street, Aberdeen, AB10 1ZA
AB21 9AS

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
با یک کنسول میتونی 3 بار پروفایل جدید بسازی و سه بار اکانت مجانی بگیری، شانسی نیست.
از اینا استفاده کن که آدرس پلیسه انگلیسه:

حتما بزن انگلیس.ایالت ولز.شهر Aberdeen.
AB21 9AS

Queen Street, Aberdeen, AB10 1ZA
AB21 9AS​
dadash zip cod chi?yek etelaeat daghigh bede mesalan city number ina

silverspur871

کاربر سایت
Aug 17, 2010
12
نام
علی داوری

http://en.wikipedia.org/wiki/Postcodes_in_the_United_Kingdom
به لینک بالا میری بعد وسط های صفحه یه جدول هستش که مدل نوشتن زیپ کد های انگلیس توش هست طبق اون مدل ها یه زیپ کد بساز حله. این بهترین روشه. خودم دو سه بار ازش استفاده کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر