همه چیز درباره ی Xbox Live

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
دوستان به نظر میرسه اگه اشتباه نکنم ! (چه شود!) کار ال تی پلاس 1.9 برای اکس باکس های فت تموم شده و در مرحله ی تست هست و c4eva گفته مراحل کار رو به زودی بروی اینترنت عرضه میکنه...خبر مال امروز صبح هست

http://c4evaspeaks.com/

اگه با lt 1.9 وصل شم بن و فلگ نمی شم؟و دیگه اپدیت نمیخواد؟؟
بعد lt 1.9 هست الان؟

احتمال فلگ یا بن شدن شما مثه زمان قبل از عرضه ی اپدیت 19 می هست ! بعدشم راه دیگه ای که ندارید! همه به این امید هستیم که نه بن بشیم نه فلگ با گوش دادن به حرف های c4eva سخت نگیر!

ویرایش: راستی دوستان قضیه ی یو اس بی برای ایکس باکس چیه؟ یعنی همون بلای پی اس 3 رو c4eva میخواد سر اکسباکس هم در بیاره؟

آخرین ویرایش:

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
اگه با lt 1.9 وصل شم بن و فلگ نمی شم؟و دیگه اپدیت نمیخواد؟؟
بعد lt 1.9 هست الان؟
احتمال بن و فلگ با این فریمور جدید کمتر میشه ، نمیشه گفت تو اگر این فریمور رو بریزی صد در صد در امانی اما احتمال بن و فلگ خیلی کم میشه.
در ضمن این همه گفتن و بحث تو اینجا برای زمان انتشار LT+1.9 هست دیگه، که هنوز تاریخ دقیقه شو نگفتن ولی از شواهد معلومه تو این هفته بیاد.یا علی

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوستان به نظر میرسه اگه اشتباه نکنم ! (چه شود!) کار ال تی پلاس 1.9 برای اکس باکس های فت تموم شده و در مرحله ی تست هست و c4eva گفته مراحل کار رو به زودی بروی اینترنت عرضه میکنه...خبر مال امروز صبح هست

http://c4evaspeaks.com/

سلام، شما درست می گی این هم نوشتش
تو این نوشته این گروه و یوزرها با هم صحبت می کنن و c4eva خبر testing فریمور جدید phat lite on رو میده و بعد درباره LT+v2.0 سوال میشه که c4eva میگه این فریمور برای xgd3 backups هستش و ...
بقیه توضیح پای خودتون

[LTR][2011-06-03 08:35AM UTC] #c4e <c4eva> morning
[2011-06-03 08:46AM UTC] #c4e <c4eva> phat liteon complete, testing!
[2011-06-03 10:24AM UTC] #c4e <n00b202> will be instruction on self-making in the home unlock kits or not?
[2011-06-03 10:28AM UTC] #c4e <c4eva> instructions will be provided to install kit
[2011-06-03 10:41AM UTC] #c4e <c4eva> 1.9 now, 2.0 later for xgd3 backups
[2011-06-03 10:45AM UTC] #c4e <RabCNesbi> c4, hows the write pro solder kits coming along?
[2011-06-03 10:47AM UTC] #c4e <c4eva> not long now, almost ready
[2011-06-03 11:28AM UTC] #c4e <samzy07> any ideas on which Lt version will be for the 0225 drive?
[2011-06-03 11:30AM UTC] #c4e <samzy07> its says undetermined but still people claim it would be 2.0 , just neededclarification
[2011-06-03 11:31AM UTC] #c4e <c4eva> 1.9
[2011-06-03 12:54PM UTC] #c4e <basvas> Hi all! Who will answer if I can flash the Lite-On 0225 and that this LT?
[2011-06-03 12:56PM UTC] #c4e <c4eva> basvas:yes you can with the kit![/LTR]

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
دوستان من تا حالا به لایو وصل نشدم Ixtreame هم روی کنسولم نصبه .
اما تو این مدتی که ایکس باکس داشتم چند تا بازی غیر stealth انجام دادم !!
و بازی فیفا 11 رو هم زودتر از تاریخ عرضه توی کنسولم (رو حالت آفلاین) اجرا کردم......
میخواستم بپرسم اگر به لایو وصل بشم بن میشم ؟!!=((:-/

چیکار کنم ؟!!! :((:-/:-s

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان من تا حالا به لایو وصل نشدم Ixtreame هم روی کنسولم نصبه .
اما تو این مدتی که ایکس باکس داشتم چند تا بازی غیر stealth انجام دادم !!
و بازی فیفا 11 رو هم زودتر از تاریخ عرضه توی کنسولم (رو حالت آفلاین) اجرا کردم......
میخواستم بپرسم اگر به لایو وصل بشم بن میشم ؟!!=((:-/

چیکار کنم ؟!!! :((:-/:-s

اگه تو حالت آفلاین بازی کردین که مشکلی پیش نمیاد.الان هم ترجیحا به دلیل آپدیت جدید به لایو وصل نشید بهتره.

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
اگه تو حالت آفلاین بازی کردین که مشکلی پیش نمیاد.الان هم ترجیحا به دلیل آپدیت جدید به لایو وصل نشید بهتره.

منظورت کدوم آپدیته ؟! آپدیت جدید داشبورد رو میگی ؟

----------

در کل جدا از بحث آپدیت جدید اگر با این تفاصیل بعدا به لایو وصل شم بن نمیشم ؟ :-s:-/

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منظورت کدوم آپدیته ؟! آپدیت جدید داشبورد رو میگی ؟
----------
در کل جدا از بحث آپدیت جدید اگر با این تفاصیل بعدا به لایو وصل شم بن نمیشم ؟ :-s:-/

آره اپدیت جدید لایو. میگم دیگه اگه آفلاین بازی کرده بودی مشکلی پیش نمیاد.

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
آره اپدیت جدید لایو. میگم دیگه اگه آفلاین بازی کرده بودی مشکلی پیش نمیاد.
پس چی میگن که اگه بازی رو زودتر از تاریخ عرضه جهانی حتی به صورت آفلاین بازی کردید حتما بن میشید ؟! راستی اینم بگم که من Ixtreame قبلی رو دارم این جدیده (پلاس) رو ندارم .... به نظرتون من کی به لایو وصل بشم خوبه ؟!
Ixtreame پلاس رو حتما برای دسترسی به لایو باید روی دستگاهم بریزم ؟! یا اجباری نیست ؟! خیلی ممنون میشم اگه کامل تر جوابمو بدید ;)

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
پس چی میگن که اگه بازی رو زودتر از تاریخ عرضه جهانی حتی به صورت آفلاین بازی کردید حتما بن میشید ؟! راستی اینم بگم که من Ixtreame قبلی رو دارم این جدیده (پلاس) رو ندارم .... به نظرتون من کی به لایو وصل بشم خوبه ؟!
Ixtreame پلاس رو حتما برای دسترسی به لایو باید روی دستگاهم بریزم ؟! یا اجباری نیست ؟! خیلی ممنون میشم اگه کامل تر جوابمو بدید ;)
بازی رو اگه زودتر از عرضه آنلاین بازی کنین بن میشین.
شما صبر کن بزار ورژن جدید LT عرضه بشه بعد وارد لایو شو.
LT+ علاوه بر تامین امنیت تو لایو باعث اجرای بعضی بازیهایی که قفل AP2.5 دارن هم میشه.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بازی رو اگه زودتر از عرضه آنلاین بازی کنین بن میشین.
شما صبر کن بزار ورژن جدید LT عرضه بشه بعد وارد لایو شو.
LT+ علاوه بر تامین امنیت تو لایو باعث اجرای بعضی بازیهایی که قفل AP2.5 دارن هم میشه.
بن نمیشن فلگ میشن
همون شناسایی تا موقع بن ویو که بن شن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر