همه چیز درباره ی Xbox Live

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام من اپدیت کردم(xboxlive) امروز رفتم 50 تومان دادم برام درست کردن البته درایو یک کنسول دیگه رو که داشتم زدم روش.حالا نباید به لایو وصل شم؟باید وایسم تا lt 2 بیاد؟

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام من اپدیت کردم(xboxlive) امروز رفتم 50 تومان دادم برام درست کردن البته درایو یک کنسول دیگه رو که داشتم زدم روش.حالا نباید به لایو وصل شم؟باید وایسم تا lt 2 بیاد؟

اصلا لازم به این کارا نبود، یه روش رو معرفی می کنم که برات 5 تومن هم در نمیاد. دوست خوبم صد در صد اگر وصل بشی فلگ میشی و پیغام اپدیت هم برات دوباره میاد (هر کی میگه نمیاد چرت میگه).پس اصلا وصل نشو

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوستان که اپدیت کردن و dvd key رو هم ندارن ، من یک روشه بهشون پیشنهاد می کنم که تست شده در طول همین هفته توسط دوسته خوبم حمید (enjoy) ، و dvd key رو بهتون میده و دوباره می تونید LT+1.1 رو بریزید.
ولی همه چیش پایه خودتونه.
این روش فقط برای LITE ON سری 7 و8 و 9 می باشد.
خوب برید از این لینک کیت استخراج رو بسازید و تمام . http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=39284
با تشکر از اقای HOOM.
به همین راحتی، این روش جواب داده است.

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اصلا لازم به این کارا نبود، یه روش رو معرفی می کنم که برات 5 تومن هم در نمیاد. دوست خوبم صد در صد اگر وصل بشی فلگ میشی و پیغام اپدیت هم برات دوباره میاد (هر کی میگه نمیاد چرت میگه).پس اصلا وصل نشو
خوب من چیکار کنم دلم میخواد به xbl وصل شم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
اگه lt2 بیاد چی؟ اون موقعه می تونم وصل شمb-)
>:d<<:-p:-@:-@

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر