همه چیز درباره ی Xbox Live

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
مدل دستگام arcade داشبورد کینکت روشه درایوش نمیدونم از کجا باید فهمید؟
ببین دوست عزیز در حال حاظر میتونی Lt+ رو ببری برات بریزند ولی نمیتونی به لایو وصل بشی چون فلگ میشی و در اخر بن پس باید یه چند روزی صبر کنی تا Lt 1.9 بیاد صبر ایوب هم نمیخواد نهایت 1 هفته

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
ببین دوست عزیز در حال حاظر میتونی Lt+ رو ببری برات بریزند ولی نمیتونی به لایو وصل بشی چون فلگ میشی و در اخر بن پس باید یه چند روزی صبر کنی تا Lt 1.9 بیاد صبر ایوب هم نمیخواد نهایت 1 هفته

یعنی من دیگه Cd key نمیخوام؟بدم بیرون بریزن حله ؟درایو دستگامم سیماش زرد بود lite on
برایه یک دوستم اگه کسی lt قبلا ریخته والان اپدیت کرده دیگه نمیتونه بازی کنه؟

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
یعنی من دیگه Cd key نمیخوام؟بدم بیرون بریزن حله ؟درایو دستگامم سیماش زرد بود lite on
در مورد سوال اولتون اولا key drive ! دوما کار شما نیست بدید بیرون بهتره البته یه چند روز صبر کنید تا 1.9 بیاد

سوال دوم : دستگاه دوستتون الان دیگه کپی نیست و باید دوباره کپی بشه که اونم بهتره یه چند روز صبر کنه تا 1.9 بیاد

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
اقا ببخشید من یه مشکل اساسی دارم اگه میدونید بگید من هر وقت به لایو وصل میشم به FIREWALL اینترنتم گیر میده و زود DISCONECT میشه:(:(:((

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud

سلام، اگر الان اپدیت کردی(منظورم همین جدیدس) باید صبر کنی LT جدید با نرم افزار جدیدش بیاد که بتونی هک کنی کنسولتو
فکر کنم برات قبلا LT ریخته بودن ، وگرنه تو چه جوری رفتی لایو بدون LT ، اگر هم نریختن که دهنت سرویسه چون بن رو شاخته

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
اقا ببخشید من یه مشکل اساسی دارم اگه میدونید بگید من هر وقت به لایو وصل میشم به FIREWALL اینترنتم گیر میده و زود DISCONECT میشه:(:(:((

من دقیقا سوالتو نفهمیدم ولی اگر FIREWALL مشکل داره می تونی غیر فعالش کنی مثلا اگر از مودم زایکسل استفاده میکنی، می تونی با پسورد ادمین بری تو تنظیماته مودم و کامل فایروال رو بر داری
من همین مشکل تو رو تو بازی فیفا داشتم که نمی تونستم با کسی بازی کنم چون به جای اینکه فایروال OPEN باشه MODERATE بود(فیفا بازها در جریانند)، که با تنظیمات درستش کردم.b-)

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
من دقیقا سوالتو نفهمیدم ولی اگر FIREWALL مشکل داره می تونی غیر فعالش کنی مثلا اگر از مودم زایکسل استفاده میکنی، می تونی با پسورد ادمین بری تو تنظیماته مودم و کامل فایروال رو بر داری
من همین مشکل تو رو تو بازی فیفا داشتم که نمی تونستم با کسی بازی کنم چون به جای اینکه فایروال OPEN باشه MODERATE بود(فیفا بازها در جریانند)، که با تنظیمات درستش کردم.b-)
دوست عزیز میتونی مراحلش رو بگی من انجام بدم ^:)^

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
مودم من zyxel هست

IE رو باز کن
بنویس 192.168.1.1
ازت پس می خواد بزن admin
صفحه تنظیماتش باز میشه، برو به
Security > Firewall > General
دوتا گزینه هست : ( تیکشو بر دار Active Firewall) و ( Bypass Triangle Route این هم برا شرایطی که فایروال رو دور میززن، که دقیق نمی دونم کارش چیه، همون اولی کافیه)
اگر زبانت خوبه یه سری به تبه Threshold بزن دوتا بخش داره اون ها هم خیلی مهمن Deny New Connection Request for
و Delete the Oldest Half Open Session when New Connection Request Comes.

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
IE رو باز کن
بنویس 192.168.1.1
ازت پس می خواد بزن admin
صفحه تنظیماتش باز میشه، برو به
Security > Firewall > General
دوتا گزینه هست : ( تیکشو بر دار Active Firewall) و ( Bypass Triangle Route این هم برا شرایطی که فایروال رو دور میززن، که دقیق نمی دونم کارش چیه، همون اولی کافیه)
اگر زبانت خوبه یه سری به تبه Threshold بزن دوتا بخش داره اون ها هم خیلی مهمن Deny New Connection Request for
و Delete the Oldest Half Open Session when New Connection Request Comes.
دوست عزیز در قسمت security فقط بخش "ف ی ل ت ر "وجود داره من هیچ firewall نمیبینم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر