همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان کمک فوری احتیاج دارم یه فروشگاه انلاین مورد اعتماد میخوام برای microsoft point خریدن عجله هم دارم
اگر میشه یکی بهم معرفی کنید game-ir.com هست ولی پوینت اروپا توم کرده
باز هم ممنون

دوستمون با دادن اون تاپیک جوابت رو دادن.
اینجا رو چک کن احتمالا موجود داره :

Code:
http://www.gamecredits.ir/

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان عزیز!
من فریمور LT+ داشته باشم!دیسک رو هم چک کنم!دیگه مشکلی نیست؟
با اچیومنت هایی که قبلا قبل از عرضه ی رسمی بازی ها گرفتم مشکلی پیش نمیاد؟
تو برنامه ی abgx 360 تنظیمات رو اینطوری گذاشتم،درسته؟

j92q294b1351jsuhopod.png

این microsoft point به چه دردی می خوره؟
نکته مهم : برای ساخت پروفایل به یک ایمیل و همچنین آدرسی در کشور آمریکا نیاز می باشد(البته دوستانی که آدرسی در کشورهای دیگر دارن می تونن در کشور های دیگر بسازن).
دقیقا یعنی چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کسی نبود؟:-/=((:((

دوست عزیز یادم نیست دقیقا اما به نظرم به انگلیسی سرچ کن در این مورد مطمئنا به جواب میرسی!

دوستان عزیز!
من فریمور LT+ داشته باشم!دیسک رو هم چک کنم!دیگه مشکلی نیست؟
با اچیومنت هایی که قبلا قبل از عرضه ی رسمی بازی ها گرفتم مشکلی پیش نمیاد؟
تو برنامه ی abgx 360 تنظیمات رو اینطوری گذاشتم،درسته؟

j92q294b1351jsuhopod.png

این microsoft point به چه دردی می خوره؟

دقیقا یعنی چی کار کنم؟

شما تنظیمات ABGX 360 رو اصلا دست نکن روی حالت دیفالت باشه باهاش چک کن دیسک ها رو.
مایکروسافت پوینت هم یه جورایی میشه گفت واحد پولی هست برای XBox Live که می تونی باهاش بازیها یا DLC ها یا هر چیز دیگه ای که در XBox Live Marketplace موجود هست بخری.
در مورد آدرس و ایمیل و اینا هم باید بگم که شما زمانی که عضویتت در XBox Live رو تکمیل می کنی بهتر هست کشور رو آمریکا انتخاب کنی و یه آدرس در یکی از ایالات آمریکا بدی که بعدا برای خرید Microsoft Point به مشکل برخورد نکنی و راحت بتونی پیدا کنی تو بازار :)

• Like
Reactions: Sweet Lucifer

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
درود بر شما
من چند روز پیش از لایو کدک کرفتم هم فرمت mp4&aviنشون میداد الان فقط mp4 نشون میده!!دوباره به لایو وصل شدم که ببینم بازم کدک میده برای avi دیدم نه!!چه کار میشه کرد:d

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
وقتی save بدون پچ باشه ممکنه بازی با پچ بزاریم وبن بشیم؟قیمت کارت های xbox live?
خیر ربطی نداره . تنها چیزی که شما باید رعایت کنید :
1. آخرین فریمور رو داشته باشین .
2. دیسکتون کاملا پچ شده باشه !
نصب بازی بدون یا با بچ ربطی نداره ، سیو هم بی ربطه ، فقط دیسکی که داخل قرار میدید چک میشه .

تاپیک زیر سایت های زیادی رو معرفه می کنه ، مخصوصا پست های آخر ، قیمت هم هست . معمولا اختلاف قیمتی بین 2-4 هزارتومن بین سایت های مطرح وجود داره .

موفق باشید

• Like
Reactions: baba shah

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
مثل اینکه مایکروسافت یه مسابقه دیگه گذاشته که 100.000 تا پوینت جایزه میده ! :d
درست نخوندم چیه ولی بین بازیهای H:R و GeOW 3 و COD هستش !
بشتابید ! :d

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من یه پروفایل ساختم و 1 ماه گلد استفاده کردم حالا چجوری باید پروفایل دیگه بسازم که یه ماه دیگه گلد بگیرم؟؟اخه یه پروفایل جدید ساختم ولی گلد نیست!! باید با یه پروفایل جدید داشبورد یکی دیگه بسازم؟؟

starpars

کاربر سایت
Feb 22, 2009
56
من چند وقت پيش آفر جديد كه 3 ماه اضافه گلد ميداد رو شارژ كردم ولي ظاهرا گول خوردم چون من از قسمت payment option اومدم redeem code سه ماهه رو توش وارد كردم اما گويا از طريق redeem code نميشه. اين جوابيه كه تو سايت XBOX دادن:

Prepaid cards do not work towards promotions. When you add a prepaid card you're adding time, not money. So it's not considered payment. For all promotions you have to purchase them through the offer with a credit card.

ظاهرا ميگه بايد با كارت اعتباري خريد كني تا آفر رو بهت بده كسي نيست بهشون بگه شما كه فقط با كارت قبول ميكنيد چرا گزينه redeem code رو تو گزينه هاي پرداخت گذاشتي.
الانم فقط يه گلد 3 ماهه معمولي دارم بدون هيچ جايزه يا پوينتي من به خاطر همون جايزش اينو شارژ كردم وگرنه اينكارو نميكردم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
مثل اینکه مایکروسافت یه مسابقه دیگه گذاشته که 100.000 تا پوینت جایزه میده ! :d
درست نخوندم چیه ولی بین بازیهای H:R و GeOW 3 و COD هستش !
بشتابید ! :d
جریان چیه ؟! دادا خبر از کجاست ؟!
بگو ما تو COD پرستیژ نکنیم :d

من چند وقت پيش آفر جديد كه 3 ماه اضافه گلد ميداد رو شارژ كردم ولي ظاهرا گول خوردم چون من از قسمت payment option اومدم redeem code سه ماهه رو توش وارد كردم اما گويا از طريق redeem code نميشه. اين جوابيه كه تو سايت XBOX دادن:

Prepaid cards do not work towards promotions. When you add a prepaid card you're adding time, not money. So it's not considered payment. For all promotions you have to purchase them through the offer with a credit card.

ظاهرا ميگه بايد با كارت اعتباري خريد كني تا آفر رو بهت بده كسي نيست بهشون بگه شما كه فقط با كارت قبول ميكنيد چرا گزينه redeem code رو تو گزينه هاي پرداخت گذاشتي.
الانم فقط يه گلد 3 ماهه معمولي دارم بدون هيچ جايزه يا پوينتي من به خاطر همون جايزش اينو شارژ كردم وگرنه اينكارو نميكردم
خب این موضوع واسه من تا حدودی قابل حدس زدن بود ، چون تو تمام آفرهای مایکروسافت اصرار داره مشخصات کارت اعتباری شما وارد بشه . چرا !؟
چون گزینه اتوماتیک Renew فعال میشه و بعد به شما میگه اگه خواستین این گزینه رو غیر فعال کنید . بعد هم مشترک اگه کم حواس باشه ، سنش پائین باشه ، یا انگلیسیش خوب نباشه این گزینه رو بعدا غیر فعال نمیکنه و بعد از اتمام دوره اتوماتیک گلدش تجدید میشه . در حقیقت مایکروسافت رو یک احتمال پرسود سرمایه گذاری میکنه که چنین آفرهایی میده . وگرنه چه لزومی داره بیاد شارژ فروخته شده رو بهش جایزه تعلق بده !

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
نمیدونم ! از طرف مایکروسافت به ایمیلم اومده بود !
مگه چیزی براتون نیمده ؟!
یه مسابقس به لینکی که توی ایملتون هست مراجعه میکنید به 3-4تا سوال جواب میدید اگه شانس داشته باشین میتونید برنده بشین از امروز تا 15 می روزی 1بار میتونید شرکت کنید
من که امروز شانس نداشتم :D

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
نمیدونم ! از طرف مایکروسافت به ایمیلم اومده بود !
مگه چیزی براتون نیمده ؟!

یه مسابقس به لینکی که توی ایملتون هست مراجعه میکنید به 3-4تا سوال جواب میدید اگه شانس داشته باشین میتونید برنده بشین از امروز تا 15 می روزی 1بار میتونید شرکت کنید
من که امروز شانس نداشتم :D
ای بابا ! شانس مارو ! واسه من چنین ایمیلی نیومده !
یه آفر هست که میگه بهم یه Controller مجانی میدن . ولی قبلش باید Billing Information رو پر کنم که نمی دونم چی پر کنم . اگه بتونم زنگ می زنم اقوام ، آدرس کشور دیگه رو میدم و مشخصات اونارو پر می کنم که یه دسته مجانی ببرم .
راستی من هنوز تو دوره Trial هستم که با اینکه تموم شده من هنوز گلدم . قاعدتا با یه پروفایل باید 1 ماه بهم میداد ، حالا که هست ، ما هم نوش جان ! ولی فک کنم واسه همینه به من چنین آفری رو ندادن .
خوشا به حالتون !
===========
آپدیت : اینو میگن بدشانسی ! الآن رفتم دیدم مایکرو سیلورم کرده . پوله بی زبونو بدم مایکرو بخوره ؟! تازه داشتم تو COD پرستیژ میشدم :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر