همه چیز درباره ی Xbox Live

starpars

کاربر سایت
Feb 22, 2009
56
چرا سرور بازيهاي قديمي تر رو خاموش ميكنن خوب طرف پول بازيو داده ميخواد آنلاين بازي كنه نبايد مجبورش كنن بازي جديد بخره.الان fifa11 كه واسه لايو بازي كردن بايد پوينت خريد. كسي ميدونه fifa10 رو ميشه آنلان بازي كرد يا اينم مثل fifa09 سرورش رو EA غير فعال كرده ؟
راستي با توجه به اينكه بعضي بازيا واسه آنلاين پوينت ميخوان سايتي چيزي سراغ ندارين پوينت رايگان ازش بشه گرفت؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
چرا سرور بازيهاي قديمي تر رو خاموش ميكنن خوب طرف پول بازيو داده ميخواد آنلاين بازي كنه نبايد مجبورش كنن بازي جديد بخره.الان fifa11 كه واسه لايو بازي كردن بايد پوينت خريد. كسي ميدونه fifa10 رو ميشه آنلان بازي كرد يا اينم مثل fifa09 سرورش رو EA غير فعال كرده ؟
راستي با توجه به اينكه بعضي بازيا واسه آنلاين پوينت ميخوان سايتي چيزي سراغ ندارين پوينت رايگان ازش بشه گرفت؟
اتفاقاً من خودم یک ماه پیش داشتم فیفا 10 آنلاین میزدم چون اون موقع کد فیفا 11 هنوز نخریده بودم
در مورد اون کد هم رایگان گیرت نمیاد چون همراه با بازی های اورجینا فروخته میشه ، باید 800 ماکروسافت پوینت پرداخت کنی تا بتونی آنلاین بازی کنی

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
نه دادا ، فک نکنم مایکرو دزد باشه . احتمالا بعد از سه ماه دوباره خودش شارژ میکنه ، یا نهایتا ازت مشخصات کارت اعتباری میخواد که واست 3 ماه دیگش رو مجانی شارژ کنه . مشکلی نیست ، غم مخور و بازی کن و حالش رو ببر .

بسلامتی دوست عزیز ، مبارک باشه
منظورتون فروشنده بود دیگه ؟ ;)
اگه آکبند گرفتید دستگاه رو که 1 ماه گلد همون اول بهتون میده ، بعد از اون سیلور میشه . با سیلور هم یکسری از بازی ها و بطور محدود دسترسی دارید ، گاهی هم مایکرو عشقش میکشه یهو همه رو واسه چند روز گلد میکنه . کلا سیلور برای دانلود مپ ها و آپشن های اضافی با مایکروسافت پوینت هست .
عید شما هم مبارک
سلام ذوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی از کجا بفهمم که اکانت گلد دارم؟>:d<

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
سلام ذوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی از کجا بفهمم که اکانت گلد دارم؟>:d<
1. شما از فروشنده میپرسی که دستگاهت LT+ هست یا نه ! این پلاس بودنش خیلی مهمه .
2. فروشنده رو تهدید می کنی که دروغ نگه .
3. اگه فروشنده زرنگ باشه میگه نیست ، بعد واست یا میریزه یا اگه هم قبلا و همون اول ریخته بود میگه دستگاه lt+ شده !
4. یه اینترنت پر سرعت می گیرید .
5. یه دیسک بازی (هر بازی ای که دوست داری ) که Patch شده باشه و البته مولتی پلیر آنلاین هم داشته باشه ( مثل کال آف) رو میخرید .
6. برای اطمینان دیسک بازی رو با برنامه abgx360 چک می کنید که مطمئن شید پچ شده . ( تاپیکش موجوده )
7. وقتی میخواید وصل شید لایو نباید دیسک های غیر Patch تو دستگاه باشن ، پس دیسک های پچ شده ای که خریدید رو میزارین تو دستگاه .
8. وارد لایو میشید و چون اولین باره دارید از لایو استفاده می کنید یه اکانت میسازید که میشه اکانت گلد و تا 1 ماه اعتبار داره .
===
اگر قبلا همه اینکارارو کردید ، میرید رو پروفایل و بعد از وصل شدن به لایو ، همون زیر مشخصات آواتار نوشته GOLD Member یا Silver Member !
از ساید خود xbox هم میشه اکانت ساخته شده رو چک کرد :
Code:
www.XboxLive.com

موفق باشید

پ.ن : پس از وصل شدن به لاایو معمولا داشبورد رو آپدیت میکنه ، و برای اکثر بازی ها هم یه آپدیت مختصر نیاز داره .

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
سلام من موقعی که اکانتمو می ساختم کشورمو کانادا گذاشتم حالا می خوام مایکروسافت پوینت بخرم اگه مال us بخرم مشکلی پیش نمی یاد؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
1. شما از فروشنده میپرسی که دستگاهت LT+ هست یا نه ! این پلاس بودنش خیلی مهمه .
2. فروشنده رو تهدید می کنی که دروغ نگه .
3. اگه فروشنده زرنگ باشه میگه نیست ، بعد واست یا میریزه یا اگه هم قبلا و همون اول ریخته بود میگه دستگاه lt+ شده !
4. یه اینترنت پر سرعت می گیرید .
5. یه دیسک بازی (هر بازی ای که دوست داری ) که Patch شده باشه و البته مولتی پلیر آنلاین هم داشته باشه ( مثل کال آف) رو میخرید .
6. برای اطمینان دیسک بازی رو با برنامه abgx360 چک می کنید که مطمئن شید پچ شده . ( تاپیکش موجوده )
7. وقتی میخواید وصل شید لایو نباید دیسک های غیر Patch تو دستگاه باشن ، پس دیسک های پچ شده ای که خریدید رو میزارین تو دستگاه .
8. وارد لایو میشید و چون اولین باره دارید از لایو استفاده می کنید یه اکانت میسازید که میشه اکانت گلد و تا 1 ماه اعتبار داره .
===
اگر قبلا همه اینکارارو کردید ، میرید رو پروفایل و بعد از وصل شدن به لایو ، همون زیر مشخصات آواتار نوشته GOLD Member یا Silver Member !
از ساید خود xbox هم میشه اکانت ساخته شده رو چک کرد :
Code:
www.XboxLive.com
موفق باشید

پ.ن : پس از وصل شدن به لاایو معمولا داشبورد رو آپدیت میکنه ، و برای اکثر بازی ها هم یه آپدیت مختصر نیاز داره .
1- دوست عزیز خودش گفته که LT+شده جایی تو دستگاه هست که مطمئن یشم؟
2-اینترنت پارس آنلاین 256K دارم کافیه؟
3-زیر آواتارم چیزی ندیدم که GOLD یا SILVER نوشته شده باشه تو سایتشم رفتم پیدا نکردم!!!:-s
بی زحمت بازم راهنماییم کن>:d<

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من الان کنسولم +LT نداره و اپدیت داشبوردم ماله قبله(قبل از اون اپدیت برای کینکت).
اگه به XLIVE وصل شم مشکلی که پیش نمیاد؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
moz-screenshot.png
soheilarfaei

Microsoft Points
0

Your Account Summary
Xbox LIVE Silver Membership
Renewal Date: n/a
Automatic Renewal: n/a
Credit Card: n/a
مشخصات اکانتمو پیدا کردم مثل اینکه اکانتم سیلور شده من دو هفته بیشتر نیست خریدم چطور ممکنه؟؟؟:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من الان کنسولم +LT نداره و اپدیت داشبوردم ماله قبله(قبل از اون اپدیت برای کینکت).
اگه به XLIVE وصل شم مشکلی که پیش نمیاد؟

پیشنهاد میشه هم فریمور درایو کنسول رو به +LT آپدیت کنید هم داشبورد رو به صورت دستی با USB آپدیت کنید چون اگر بدون آپدیت این 2 تا وصل بشید به XBox Live احتمال بن شدنتون بالا میره!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
روی هر XB360 3تا پروفایل میشه ساخت و هر کدوم میتونند 1 ماه به لایو وصل باشند,درسته؟
اگه روی یکی از پروفایل ها گلد یک ساله باشه,وبخوایم دو پروفایل دیگه هم بسازیم و مثلا یکیشو به لایو وصل کنیم ایا از مدت زمان گلد اون پروفایل اصلی کم میشه؟
دوستان کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟
من اگه با پروفایل چدید برم لایو از مدت زمان گلد اون یکی پروفایلم روی همان کنسول کم میشه؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟
من اگه با پروفایل چدید برم لایو از مدت زمان گلد اون یکی پروفایلم روی همان کنسول کم میشه؟
من جواب دادم قبلا به این سوالتون ولی خو بازم جواب میدم :D
ببینین شما با یک پروفایل وقتی اولین اتصال را داشته باشین یک ماه گلدتون شروع میشه و دقیقا در همون روز ماه بعد تموم
حالا شما اگه دو تا پروفایل را با هم کانکت کنین و مسلما چون از یکیش استفاده میکنی دومی از بین میره ولی اگه کانکت نشه پروفایل دوم براتون میمونه
شما سه تا گلد یک ماهه برای سه تا پروفایل مختلف دارین که میتونین از اون 3 ماه (هر کدوم یک ماه) استفاده کنین

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من جواب دادم قبلا به این سوالتون ولی خو بازم جواب میدم :D
ببینین شما با یک پروفایل وقتی اولین اتصال را داشته باشین یک ماه گلدتون شروع میشه و دقیقا در همون روز ماه بعد تموم
حالا شما اگه دو تا پروفایل را با هم کانکت کنین و مسلما چون از یکیش استفاده میکنی دومی از بین میره ولی اگه کانکت نشه پروفایل دوم براتون میمونه
شما سه تا گلد یک ماهه برای سه تا پروفایل مختلف دارین که میتونین از اون 3 ماه (هر کدوم یک ماه) استفاده کنین
بله نوید جان جواب دادی اما همون موقع گفتم منظورم اینه که نمیخوام از اون اکنت گلدم که یک سال داره 1 ماه کم کنه و بشه 11 ماه و فقط میخوام پروفایل دوم ربطی به اون نداشته باشه و از یک ماه خودش استفاده کنه کلا
جواب اینو هنوز نگرفتم وگرنه میدونم وقتی گلد فعال شد چه استفاده بشه چه نشه زمانش میگزره

Valhalla

کاربر سایت
Oct 25, 2010
55
نام
علی
دوستان کمک فوری احتیاج دارم یه فروشگاه انلاین مورد اعتماد میخوام برای microsoft point خریدن عجله هم دارم
اگر میشه یکی بهم معرفی کنید game-ir.com هست ولی پوینت اروپا توم کرده
باز هم ممنون

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
2-اینترنت پارس آنلاین 256K دارم کافیه؟

سرعت که خوبه ، ولی شما باید پینگت رو بررسی کنی . خیلی مهمه زیر 300 باشه ، گرچه حالت آرمانیش زیر 200 هست .
اینجا :

moz-screenshot.png
soheilarfaei

Microsoft Points
0

Your Account Summary
Xbox LIVE Silver Membership
Renewal Date: n/a
Automatic Renewal: n/a
Credit Card: n/a
مشخصات اکانتمو پیدا کردم مثل اینکه اکانتم سیلور شده من دو هفته بیشتر نیست خریدم چطور ممکنه؟؟؟:(
شما مطمئنی دستگاه آکبند بوده ؟
اکانتت رو دو هفته پیش ساخته بودی ؟!

دوستان کمک فوری احتیاج دارم یه فروشگاه انلاین مورد اعتماد میخوام برای microsoft point خریدن عجله هم دارم
اگر میشه یکی بهم معرفی کنید game-ir.com هست ولی پوینت اروپا توم کرده
باز هم ممنون

اینجا در آخرین پست ها بهترین نتایج رو میتونی پیدا کنی داداش :
Code:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2934

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر