همه چیز درباره ی Xbox Live

دوستان اگه بن بشیم حتی اون فایل ها که اهنگ و فیلم توی انترنته نیست؟
1. دسترسی شما به لایو و متعاقبا به اینترنت قطع خواهد شد . در نتیجه هر نوع ساختاری که به اینترنت محتاج باشه ناقص میشه .
2. هارد کنسول شما بلوک میشه .

کمممممممممممممممممممک
سعی کنید صبور باشید :)

1. دسترسی شما به لایو و متعاقبا به اینترنت قطع خواهد شد . در نتیجه هر نوع ساختاری که به اینترنت محتاج باشه ناقص میشه .
2. هارد کنسول شما بلوک میشه .

سعی کنید صبور باشید :)

من خیلی وقطه که اکنتم تموم شده بود وصل شدم اون فایل ها هم بود فقط live نمیتونستم بازی کنیم همش توب هر فایلی میرم 2 تا گزینه میاد میگه شما باید یدونه از این 12 ماه gold بگیری من نمیتونم یک ماهه gold بگیرم؟

من خیلی وقطه که اکنتم تموم شده بود وصل شدم اون فایل ها هم بود فقط live نمیتونستم بازی کنیم همش توب هر فایلی میرم 2 تا گزینه میاد میگه شما باید یدونه از این 12 ماه gold بگیری من نمیتونم یک ماهه gold بگیرم؟
اشتراک شما تموم شده ، برای منم همینطور بود . آفرهاییه که مایکرو هر چند مدت میده و اعضای فری و سیلور رو واسه یه مدت کوتاه به گلد تبدیل میکنه که تحریک تبلیغاتی کرده باشه .
شما الان سیلور هستی ، فقط میتونی دانلود کنی (با پوینت ) و بازی های آرکید رو فری بازی کنی . ( تو بعضی از بازی ها هم محدود می تونی بازی کنی )

1 ماهه 9.99 دلار در میاد ، ولی تو ایران 17-20 تومن میگیرن که فوق العاده از قیمت واقعیش بالاتره .
3 ماهه رو تو ایران 26.500 میگیرن که به صرفه هست ، در حقیقت فروشنده ها میگن 3 تا 1 ماهه بگیری بدی 51 تومن بهتره یا همون اول یه 3 ماهه بگیری بدی 26.500 که معادل 2 تا 1 ماهه هست ؟!
ایرانه دیگه ! همینه !
==
روش شارژش هم اینه که شما میری یه redeem کد از فروشنده میخری ، تو بخشه Payment گزینه redeem رو میزنی و بقیش هم مثه ایرانسل .
موفق باشید

من دارم xbox میگیرم فقط واسه Live. اکانت Gold هم دارم . بازیها رو هم Patch میکنم. فقط یه مشکل میمونه اونم Latency . اینترنتم آسیاتک 1mb . میخوام ببینم میشه راحت و بدون لگ بازی کرد ؟ بازی به بازی فرق داره ؟ خودتون کدوم بازیها رو راحت بازی کردید تا حالا ؟

من دارم xbox میگیرم فقط واسه Live. اکانت Gold هم دارم . بازیها رو هم Patch میکنم. فقط یه مشکل میمونه اونم Latency . اینترنتم آسیاتک 1mb . میخوام ببینم میشه راحت و بدون لگ بازی کرد ؟ بازی به بازی فرق داره ؟ خودتون کدوم بازیها رو راحت بازی کردید تا حالا ؟
بستگی به پینگتون داره دیگه میتونی توی سایت speedtest.net یه تست بگیری ببینی چجوریه پینگت.
کمک فوری
من کمک میخواستم
آقا من نمیتونم credit card رو پاک کنم
لطفا اگه کسی اطلاع داره بهم کمک کنه
از توی edit payment options میتونی تغییرش بدی که از طریق سایت xbox هم میتونی این کارو انجام بدی.

بستگی به پینگتون داره دیگه میتونی توی سایت speedtest.net یه تست بگیری ببینی چجوریه پینگت.

از توی edit payment options میتونی تغییرش بدی که از طریق سایت xbox هم میتونی این کارو انجام بدی.
میدونم
ولی پاک نمیشه ارور میده
وقتی هم تو اون صفحه ای که آدرس داده بود میرم
کاری نمیتونم بکنم

اگه تو هاردمون یه بازی ای که full-stelath نیست نصب باشه بعد به لایو وصل شیم اما از اون بازی تو لایو استفاده نکنیم امکان شناسایی و بن شدن هست؟

دوستان من یک سوالی برام پیش اومده

من بازی لیمبو رو در لایو خریدم و دانلود کردم

میتونم پروفایل خودم رو در کنسول دوستم ریکاور کنم و باز اون بازی رو دانلود کنم
و بعد دوباره برم در کنسول خودم ریکاور گیمرتگ کنم و بازی کنم ؟

برای ریکاور کردن محدودیت داریم ؟ و اینکه این مورد بالا شدنی هست ؟

دوستان من یک سوالی برام پیش اومده

من بازی لیمبو رو در لایو خریدم و دانلود کردم

میتونم پروفایل خودم رو در کنسول دوستم ریکاور کنم و باز اون بازی رو دانلود کنم
و بعد دوباره برم در کنسول خودم ریکاور گیمرتگ کنم و بازی کنم ؟

برای ریکاور کردن محدودیت داریم ؟ و اینکه این مورد بالا شدنی هست ؟
من توی یه ویدویی که تو یوتوب دیدم این کار شدنی بود.
در مورد ریکاور کردن هم شنیدم که حداکثر دو بار اما من خودم3-4 بار ریکاور کردم پروفایلمو:d

من توی یه ویدویی که تو یوتوب دیدم این کار شدنی بود.
در مورد ریکاور کردن هم شنیدم که حداکثر دو بار اما من خودم3-4 بار ریکاور کردم پروفایلمو:d

لینکی چیزی ازش نداری ؟

من بیشتر سوالم برای این محدودیت هست چون اون مورد رو میشه رفت امتحان کرد فوقش نمیشه دیگه

ولی من نمیخوام آمار ریکاور کردنم تموم بشه حتی اگه بشه با پوینت هم ریکاور کرد مشکلی ندارم چون پوینت دارم و میخرم فقط شدنی بودنش برام مهمه

لینکی چیزی ازش نداری ؟

من بیشتر سوالم برای این محدودیت هست چون اون مورد رو میشه رفت امتحان کرد فوقش نمیشه دیگه

ولی من نمیخوام آمار ریکاور کردنم تموم بشه حتی اگه بشه با پوینت هم ریکاور کرد مشکلی ندارم چون پوینت دارم و میخرم فقط شدنی بودنش برام مهمه
مشکلی پیش نمیاد من خودم تو سه تا الایت ریکاور کردم هیچی محدودیتی نداشت فکر کنم نزدیک به 5 بار اینکارو کردم.واسه من که محدودیتی نداشت شاید ماکرو پاچه تورو بگیره :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or