همه چیز درباره ی Xbox Live

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
الان چه مودمی ( برای لایو ) از همه بهتره ؟

بنظر من مودم بترتیب Dlink و Linksys و ASUS خوبن.مثلا در باره مودم Linksys من چندین نفری دیدم با ISP مشکل داشتن.باید قبل خرید از ISP بپرسی که با مودم خاصی مشکل نداشته باشن.من خودم دوباره بخوام مودم بخرم عمرا TP-Link بخرم.باز هم خوب برید تحقیق کنید و بعد خرید کنید

• Like
Reactions: Squidward

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
بنظر من مودم بترتیب Dlink و Linksys و ASUS خوبن.مثلا در باره مودم Linksys من چندین نفری دیدم با ISP مشکل داشتن.باید قبل خرید از ISP بپرسی که با مودم خاصی مشکل نداشته باشن.من خودم دوباره بخوام مودم بخرم عمرا TP-Link بخرم.باز هم خوب برید تحقیق کنید و بعد خرید کنید

ممنون برای توضیح .

sadsadto

کاربر سایت
Mar 27, 2011
2
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]سلام به همگی‌، می‌خواستم بپرسم آیا امکان خریدن و دانلود بعضی‌ از ایکس‌باکس لایو وجود داره یا نه ؟ و کلا آیا با سرعت اینترنتی ایران می‌شه دانلود کرد یا نه؟[/FONT]
متشکرم :)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]سلام به همگی‌، می‌خواستم بپرسم آیا امکان خریدن و دانلود بعضی‌ از ایکس‌باکس لایو وجود داره یا نه ؟ و کلا آیا با سرعت اینترنتی ایران می‌شه دانلود کرد یا نه؟[/FONT]
متشکرم :)
بستگی به سرعت اینترنتتون داره!
من با 512 راحت TRAILS HD رو دانلود کردم!
کلی THEM و خرتو پرت هم گرفتم:D

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
سلام

دوستان من یه هارد 360 بن شده رو به یه 360 بن نشده وصل کردم ، ولی بعد از وصل کردن هر چبزی که تو هارد بود ( سیو ، بازی و پروفایل و.. ) رو حذف کردم .

حالا ممکنه که این 360 دومیه به خاطر این هارد بن یا فلگ بشه ؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام

دوستان من یه هارد 360 بن شده رو به یه 360 بن نشده وصل کردم ، ولی بعد از وصل کردن هر چبزی که تو هارد بود ( سیو ، بازی و پروفایل و.. ) رو حذف کردم .

حالا ممکنه که این 360 دومیه به خاطر این هارد بن یا فلگ بشه ؟
شما اول فرمت کلی کن.مشکلی هم نداره و اگر هارد اصلی باشه برید لایو بن نمیشید.اما اگر هارد اصلی نباشه رو نمیدونم ولی ممکنه اگر لایو وصل بشید بن بشید

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام من هنوز نتونستم یه جواب درست حسابی بگیرم من دفه ی اولمه میخوام به لایو وصل بشم وقتی همه کارا ی کانکشنشا کردم join xbox live را زدم که game trag بسازم که یه منویی باز شد و شروع به ابدیت کردن کرد از طرفی که ابدیت جدید داشبورد باعث پریدن lt+ میشه ترسیدم و دستگاهو خاموش کردم حالا میخواستم بدونم این ابدیت مربوط به دفعه ی اوله که میخوام به لایو وصل شم یا مربوط به داشبرد ؟ بزارم ابدیت شه یا نزارم؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام من هنوز نتونستم یه جواب درست حسابی بگیرم من دفه ی اولمه میخوام به لایو وصل بشم وقتی همه کارا ی کانکشنشا کردم join xbox live را زدم که game trag بسازم که یه منویی باز شد و شروع به ابدیت کردن کرد از طرفی که ابدیت جدید داشبورد باعث پریدن lt+ میشه ترسیدم و دستگاهو خاموش کردم حالا میخواستم بدونم این ابدیت مربوط به دفعه ی اوله که میخوام به لایو وصل شم یا مربوط به داشبرد ؟ بزارم ابدیت شه یا نزارم؟

آپدیت مربوط به داشبرد هست.شما ورژن 12 رو از سایت مایکروسافت بگیر و بعد با فلش آپدیت کن

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

آپدیت مربوط به داشبرد هست.شما ورژن 12 رو از سایت مایکروسافت بگیر و بعد با فلش آپدیت کن

دیگه چیا ابدیت کنم من اخرین ورژن که تو بازی کرایسیس 2 بود انجام دادم این ابدیت جدید هم که بعد این اومده که مشکل به وجود میاره؟:-/ یعنی فعلا نباید به لایو وصل شم؟:((

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
مشکله دیوانه کننده

با سلام من بیک ماه ایه که ایکس باکس لایو رایگان دارم با بروفایل خودم که میخوام فیفا یازده بازی کنم ارور میده اما داداشم بابروفایل خودش بدون مشکل بازی میکنه منم میتونسم بازی کنم اما الان ادور مید کشما اجازهبازی کردن ندارید دو بازیهدیگد هم به بروفایل من همین ارور رو میدن خواهشا کمک کنید دیوانه شدم:((

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
با سلام من بیک ماه ایه که ایکس باکس لایو رایگان دارم با بروفایل خودم که میخوام فیفا یازده بازی کنم ارور میده اما داداشم بابروفایل خودش بدون مشکل بازی میکنه منم میتونسم بازی کنم اما الان ادور مید کشما اجازهبازی کردن ندارید دو بازیهدیگد هم به بروفایل من همین ارور رو میدن خواهشا کمک کنید دیوانه شدم:((
دوست عزیز میشه بگین چه اروری میده .

کاملا توضیح بدید ارورش چیه .

شاید لایوت مصرف شده یا اینترنت مشکلی داره یا ...

نمیدونم ارورشو بزار ما در خدمتیم .

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
دوستان سلام
من اگه بخام پوينت بخرم بايد ببينم كه اكانت US هستم يا UK
حالا من بايد از كجا بفهمم كه عضو كدومم؟

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
واقعا دیوانه شدم:((بجز اون مشکل یه مشکل یگه درست شد وقتی میخوام به ایگس بگس لایو کانکت شم ارور میده میگه nat رو ابن کن و یاupn رو اینیبل کن داخل تنظیمات روتر من اینا وجود ندارن تازه دفعه قبل بدون ارور ب لایو کانکت شده بودم نگید بن شدی که تازه داشتم از لاو لذت میبردم:no:

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
واقعا دیوانه شدم:((بجز اون مشکل یه مشکل یگه درست شد وقتی میخوام به ایگس بگس لایو کانکت شم ارور میده میگه nat رو ابن کن و یاupn رو اینیبل کن داخل تنظیمات روتر من اینا وجود ندارن تازه دفعه قبل بدون ارور ب لایو کانکت شده بودم نگید بن شدی که تازه داشتم از لاو لذت میبردم:no:

برای برفتن به لایو شما باید یه سری پرت ها رو تو مودمتون باز کنید که لایو از طریق اون پرت ها اطلاعات رو رد و بدل کنه.

پرت Live = 3074 شما ببین تو مودم قسمتی به نام Port Forwarding یا Address Mapping یا UpnP یا DMZ یا NAT وجود داره ؟

تمام مودمت رو زیر و رو کن ببین از کلمات بالا چیزی تو روترت پیدا میکنی ؟

اگه UPnP داشته باشه یه تیک میزنه یعنی هر دستگاهی که خواست بتونه واسه خودش پرت لازمش رو باز کنه دیگه شما لازم نیست پرت 3074 رو بصورت دستی باز کنی.

اگه DMZ داشته باشه که یعنی همه ی پرت ها رو برات باز میکنه . التبه DMZ برای PC یه نوع خودکشی محسوب میشه چون به راحتی PC هک میشه ولی برای Console مشکلی نیست.

اگه هیچ کدوم از اینا تبود با Port Forwarding باید شماره پرت رو به روترتون بدید تا فقط همون پرت خاص (3074) رو براتون باز کنه. ولی بهتره از UpnP یا همون DMZ استفاده کنید چرا که هر بازی بخصوصی در لایو پرت لازم خودش رو میخواد و باز باید با توجه به بازی که انجام میدید برای اونا هم پرت باز کنید ولی با UPnP یا DMZ دیگه خیالتون برای همیشه راحته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر