همه چیز درباره ی Xbox Live

چجوری باید با (وی p ان) به لایو وصل شد؟(لطفا اگه می خواید جواب بدید نگید مراجعه شود به فلان جا جوابو مستقیم بگید...ممنون)

کلا یکی به من میگه وقتی نمیتونیم از لایو چیزی دانلود کنیم مشکل از چه جاهاییه؟
بابا یکی به من کمک کنه،یکم منو درک کنین واقعا برام خیلی سخته،فکر کنید یه فایل با حجم زیاد تا 97٪ بره بعد قطع شه دیگه از اون به بعد هیچی دانلود نشه!

سلام
بچه ها من پچ lt+ رو ندارم و اپدیت اخر داشبورد رو نصب کردم و حالا می خوام لایو بازی کنم اجرا نمی شه... اگه دیسک رو پچ کنم می تونم بازی کنم یا حتما باید LT+ بشه دستگاه ؟!

ممنون

سلام
بچه ها من پچ lt+ رو ندارم و اپدیت اخر داشبورد رو نصب کردم و حالا می خوام لایو بازی کنم اجرا نمی شه... اگه دیسک رو پچ کنم می تونم بازی کنم یا حتما باید LT+ بشه دستگاه ؟!

ممنون
دوست عزیز برای وصل شدن به لایو حتما باید +Lt داشته باشید و اون 6 تا بازی رو حتما پچ کنید تا صفحتون سیاه و فلگ نشید .
اما شما اگه با داشبورد جدید و با Lt بازی های ap 2.5 رو انجام دادید احتمال اینکه فلگ شده باشید زیاده !

کلا یکی به من میگه وقتی نمیتونیم از لایو چیزی دانلود کنیم مشکل از چه جاهاییه؟
بابا یکی به من کمک کنه،یکم منو درک کنین واقعا برام خیلی سخته،فکر کنید یه فایل با حجم زیاد تا 97٪ بره بعد قطع شه دیگه از اون به بعد هیچی دانلود نشه!
بعضی مواقع قبلا هم گفتم که این مشکلات امکان داره بیفته
اگه دوستی چیزی داری
برو با فلش از اون بگیر بریز تو دستگاه خودت
من امتحان کردم میشه

بعضی مواقع قبلا هم گفتم که این مشکلات امکان داره بیفته
اگه دوستی چیزی داری
برو با فلش از اون بگیر بریز تو دستگاه خودت
من امتحان کردم میشه
دوستی ندارم که این آپدیتو داشته باشه،آخه موضوع فقط این نیست،هیچ چیزی دانلود نمیکنه،اینو از دوستم بگیرم،بقیه رو چی؟!

سلام عزیزان
با عرض معذرت چون میدونم که اینجا جای سوالم نیست ...
من امروز این آپدیت جدید که فکر کنم حجم 95 مگابایت داشت رو دانلود کردم...
بعد فلش رو به دستگاه زدم و ریست کردم ..بعد گزینه آپدیت اومد که yes زدم...
بعد از چند دقیقه کنسول ریست شد و یه صفحه مشکی اومد و چراغ سوم کنسول قرمز شد:-s:((
من سریع دستگاه رو خاموش کردم .... بعد که دوباره روشن کردم دزست شد و یه داشبورد جدید اومد.....
دو تا سوال داشتم.... اعصابم به کل ریخته به هم تو رو خدا راهنماییم کنید...
اول اینکه من دیگه نمیتونم لایو بازی کنم؟:((
و دوم اینکه من اصلا غلط کردم آپدیتش کرد می خوام برشگردونم به همون حالت قبلیش ....آیا امکانش هست؟
واینکه 3 چراغه شده احتمال خراب شدنش در آینده و حال وجود داره ؟
ممنون

سلام عزیزان
با عرض معذرت چون میدونم که اینجا جای سوالم نیست ...
من امروز این آپدیت جدید که فکر کنم حجم 95 مگابایت داشت رو دانلود کردم...
بعد فلش رو به دستگاه زدم و ریست کردم ..بعد گزینه آپدیت اومد که yes زدم...
بعد از چند دقیقه کنسول ریست شد و یه صفحه مشکی اومد و چراغ سوم کنسول قرمز شد:-s:((
من سریع دستگاه رو خاموش کردم .... بعد که دوباره روشن کردم دزست شد و یه داشبورد جدید اومد.....
دو تا سوال داشتم.... اعصابم به کل ریخته به هم تو رو خدا راهنماییم کنید...
اول اینکه من دیگه نمیتونم لایو بازی کنم؟:((
و دوم اینکه من اصلا غلط کردم آپدیتش کرد می خوام برشگردونم به همون حالت قبلیش ....آیا امکانش هست؟
واینکه 3 چراغه شده احتمال خراب شدنش در آینده و حال وجود داره ؟
ممنون
هیچ مشکلی نیست 3 چراغ قرمز به خاطر یکی از فایل هایی بود که با آپدیت بوود که باید پاک می شد اما مشکلی نیست(اگه اشتباه نکنم)
در ضمن همه آپدیت می کنن شما چرا می خوای داشبوردو به حالت قبل بر گردونی؟!(نمیشه)
به لایو هم میتونید وصل شید.

هیچ مشکلی نیست 3 چراغ قرمز به خاطر یکی از فایل هایی بود که با آپدیت بوود که باید پاک می شد اما مشکلی نیست(اگه اشتباه نکنم)
در ضمن همه آپدیت می کنن شما چرا می خوای داشبوردو به حالت قبل بر گردونی؟!(نمیشه)
به لایو هم میتونید وصل شید.

ممنون علی آقا...
لطف کردین....

دوستان من اصا نمی تونم از Marketpalce با سرعت خوب دانلود کنم . DMZ هم باز کردم تو مودمم برا 360 پس نباید مشکلی باشه ! اما هست ! اصلا دانلود نمی کنه ! :|

حالا میخوام بدونم میتونم آپدیتشو از جایی غیر از لایو هم گیر بیارم بریزم روش ؟ update bc2 . چون با این دانلود ذغالی نمیشه اینگار .

سلام دوستان امروز بعد از مدت ها که دل و روده ی xbox ام ریخته بود بیرون آپ شد دستگام و میخواستم که به لایو وصل شم فعلا مجبورم از روش اتصال مستقیم مودم استفاده کنم status اینترنت و نتورک رو میزنه وصل ولی وقتی میخواد به لایو وصل شه میگه network doesnt have sufficient MTU رفتم و اونو گذاشتم رو 1500 باز همین ارور رو میده باور کنید بالای 15 فروم انگلیسی خوندم راجبهش هیچ کدوم تاثیر نداشت تورو خدا کمکم کنین
ممنونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back