همه چیز درباره ی Xbox Live

ببخشید ما مثلا تو پروفایلمون بازی های که زودتر از ریلیز جهانی بازی کردیم مثل Assassin و NFS: HP که قبل از اینکه Lt+ کنیم به صورت پچ شده آپدیت 2 دیسک بازی می کردیم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

سلام، بچه ها می دونم ممکنه این سوال رو صد نفر دیگه هم پرسیده باشن ولی ببخشید من باز می پرسم!!!!!
من دستگاه ام pal اگه برم انگلیس اکانته گلد بخرم بیام اینجا استفاده کنم مشکل پیش نمیاد؟؟؟؟
بعد اکانت گلد به پند چنده؟؟

ببخشید ما مثلا تو پروفایلمون بازی های که زودتر از ریلیز جهانی بازی کردیم مثل Assassin و NFS: HP که قبل از اینکه Lt+ کنیم به صورت پچ شده آپدیت 2 دیسک بازی می کردیم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
دوست عزیز یه قضیه ای هست که بازی کردن قبل ریلیز جهانی با پروفایلی که به لایو وصل میشید باعث بن شدن میشه !!

سلام، بچه ها می دونم ممکنه این سوال رو صد نفر دیگه هم پرسیده باشن ولی ببخشید من باز می پرسم!!!!!
من دستگاه ام pal اگه برم انگلیس اکانته گلد بخرم بیام اینجا استفاده کنم مشکل پیش نمیاد؟؟؟؟
بعد اکانت گلد به پند چنده؟؟

بستگی به این داره که موقع ساخت اکانتتون کشور رو کجا انتخاب کردید .
Us ( آمریکا ) و EU ( اروپا ) !

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1323825:
دوست عزیز درایو سامسونگ ap 2.5 رو چک نمیکنه فقط شما لازم هست که LT داشته باشید !
ممنون.(ببخشید آخه من زیاد وارد نیستم می خواستم این رو بگم که من دستگاهم رو هیچ وقت lt نریختم . لایو هم تاییز بازی می کردم.می دونم برای بازی دوباره ی در لایو باید آپدیت جدید رو بریزم در صورتی که من از یکی از دوستان که پرسیدم گفت من این آپدیت رو ریختم ولی دیگه بهضی از بازی هارو نمی خونه ولی فکر نکنم درایورش سامسونگ باشه حالا من موندم که آپدیت کنم یا نه و آفلاین بازی کردن هم برای من مهم تره. و اگه آپدیت کنم احتیاجی به lt دارم یا نه؟؟؟)
عجب پرانتزی!!!!!!!!!!!!!
ممنون....

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1325355:
دوست عزیز یه قضیه ای هست که بازی کردن قبل ریلیز جهانی با پروفایلی که به لایو وصل میشید باعث بن شدن میشه !!

بستگی به این داره که موقع ساخت اکانتتون کشور رو کجا انتخاب کردید .
Us ( آمریکا ) و EU ( اروپا ) !
الان یادم نیس چه کشوری زدم. چجوری بفهمم؟؟؟؟

ممنون.(ببخشید آخه من زیاد وارد نیستم می خواستم این رو بگم که من دستگاهم رو هیچ وقت lt نریختم . لایو هم تاییز بازی می کردم.می دونم برای بازی دوباره ی در لایو باید آپدیت جدید رو بریزم در صورتی که من از یکی از دوستان که پرسیدم گفت من این آپدیت رو ریختم ولی دیگه بهضی از بازی هارو نمی خونه ولی فکر نکنم درایورش سامسونگ باشه حالا من موندم که آپدیت کنم یا نه و آفلاین بازی کردن هم برای من مهم تره. و اگه آپدیت کنم احتیاجی به lt دارم یا نه؟؟؟)
عجب پرانتزی!!!!!!!!!!!!!
ممنون....
دوست عزیز همونطور که گفتم درایو سامسونگ ap 2.5 رو چک نمیکنه و شما فقط باید LT نصب کنید راحت بازی کنید ( حتما LT باید داشته باشی ) در این صورت لایو هم مشکلی نداره !!
بازی های 2.5 ap رو هم میتونید بازی کنید اگه درایو شما عوض نشده باشه( spoof) در غیر این صورت باعث فلگ شدن در لایو میشه !!

الان یادم نیس چه کشوری زدم. چجوری بفهمم؟؟؟؟

شما میتونید برید تو سایت xbox بعد برید به My Account --> Account information

ای بابا ما هر چی پست میدیدم یکی میاد جلوش یه چز دیگه میده بابا جواب منم بدین ببینید تا الان چند تا سوال کردم که جواب نداره خواهشا لطفا please جانأٰ مالأ ... کمکم کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین.

بچه ها یه سوال دارم نمیدونم جاش اینجا هست یا نه
من سرعت دانلودم پایین و اگه بخوام یه چیز پر حجم رو دانلود کنم طول میکشه
میخواستم این آپدیت آخری BF:BC2 رو دانلود کنم ولی حجمش زیاده
حالا یه سوال
اگه من از دستگاه یکی که این آپدیت رو کرده آپدیت رو بگیرم رو دستگاه خودم بریزم آپدیت اجرا میشه یا نه؟

ای بابا ما هر چی پست میدیدم یکی میاد جلوش یه چز دیگه میده بابا جواب منم بدین ببینید تا الان چند تا سوال کردم که جواب نداره خواهشا لطفا please جانأٰ مالأ ... کمکم کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین.
دقیق نمیدنم ولی وقتی یه دانلود یا آپدیت رو زیاد نگه داری و دانلود نکنی
آپدیت اسگل میشه و دیگه نمیتونه رو ادامه دانلودت دانلود کنه
دستگاهتو خاموش کن و دوباره روشن کن
اگه باز هم نشد یه چند روز دیگه دوباره بزن و دوباره هم نشد
یکبار دیگه مجبوری دانلود کنی
راستی برو مموری هات رو نگاه کن ببین جا دارن یا نه

ببخشید من بعد از این که یک بار به لایو وصل شدم می تونم بعد از اون به صورت آفلاین بازی هایی که دیسک هاشون مناسب لایو نیست را ادامه بدم یا اینکه بعد از اتصال بعدی فلگ می شم؟

دقیق نمیدنم ولی وقتی یه دانلود یا آپدیت رو زیاد نگه داری و دانلود نکنی
آپدیت اسگل میشه و دیگه نمیتونه رو ادامه دانلودت دانلود کنه
دستگاهتو خاموش کن و دوباره روشن کن
اگه باز هم نشد یه چند روز دیگه دوباره بزن و دوباره هم نشد
یکبار دیگه مجبوری دانلود کنی
راستی برو مموری هات رو نگاه کن ببین جا دارن یا نه

+
اگه بازم نشد بنظرم بفروشش یکی دیگه بگیر :d

صحبت کردن با هدست در بازی

سلام دوستان من میخوام موقع بازی کردن با دوستم با هدست با هم حرف بزنیم چه کار باید بکنم؟
اگه باید بریم تو پارتی وقتی join to party رو میزنیم میگه cannot conect to party..... لطفا بگید مشکلش کجاست ؟
در ضمن به راحتی با هم مدال اف هانر و نید فور اسپید هات پرسوت رو بازی میکنیم..
لطفا زود راهنمایی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or