همه چیز درباره ی Xbox Live

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
آقا من یه سوال دارم ولی میدونم اینجا جاش نیست,تو تاپیک مربوط به خودش پست گذاشتم کسی جواب نداد:
من الان مِموریمو زدم به ایکس باکس دوستم,بعد وقتی می خوام پروفایلمو لود کنم,می نویسه corrupted profile ,ولی بقیه پروفایلای توی مموری سالمه و ظهرم داشتم راحت بازی می کردم,اگه میشه یکی راهنمایی کنه....

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
آقا من یه سوال دارم ولی میدونم اینجا جاش نیست,تو تاپیک مربوط به خودش پست گذاشتم کسی جواب نداد:
من الان مِموریمو زدم به ایکس باکس دوستم,بعد وقتی می خوام پروفایلمو لود کنم,می نویسه corrupted profile ,ولی بقیه پروفایلای توی مموری سالمه و ظهرم داشتم راحت بازی می کردم,اگه میشه یکی راهنمایی کنه....
پروفابلتون خراب شده . باید Recovery بشه .

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
دوستان من اگر گیمر تگ خودم رو مثلا در کنسول دوستم ریکاور کنم
اکانت اصلی خودم در کنسول خودم چی میشه ؟

یعنی میشه هم اکانت در کنسول خودم فعال باشه و هم در کنسول دوستم
چون من هم خونه بازی میکنم و هم خونه رفقا

میخوام بدونم میشه اکانت موازی داشت ؟

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
من از save که باهاش بازی بدون چ بازی کردم اگه وصل بشم به live بن میشم؟
نه هیچی نمیشه
کلا بره سیو کسی بن نمیشه
دوستان من اگر گیمر تگ خودم رو مثلا در کنسول دوستم ریکاور کنم
اکانت اصلی خودم در کنسول خودم چی میشه ؟

یعنی میشه هم اکانت در کنسول خودم فعال باشه و هم در کنسول دوستم
چون من هم خونه بازی میکنم و هم خونه رفقا

میخوام بدونم میشه اکانت موازی داشت ؟
اگه اکانت خودتو تو کنسول دوستت ریکاور کنی وقتی با کنسول خودت آنلاین شی یه پیغام برات میاد میگه باید پروفایلتو ریکاور کنی یعنی یه پروفایل تو دوتا کنسول نمیشه کار کرد

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها یه سوال
خیلی برام مهمه

من نمیدونستم که cod mw 2 رو باید دوباره پچش میکردم و در حالی که به لایو وصل بودم گذاشتم بازی کنم و صفحه سیاه موند و تو بازی نمیرفت
فریم ورم هم التی پلاس هست
حالا من فلگ شده ام ؟ یکی از بچه ها میگفت اگه قبل از 3 دقیقه بازی رو برداشته باشی نشدی
با xval هم نیم ساعت بعدش تست کردم نوشت Secdata is Clean

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
بچه ها یه سوال
خیلی برام مهمه

من نمیدونستم که cod mw 2 رو باید دوباره پچش میکردم و در حالی که به لایو وصل بودم گذاشتم بازی کنم و صفحه سیاه موند و تو بازی نمیرفت
حالا من فلگ شده ام ؟ یکی از بچه ها میگفت اگه قبل از 3 دقیقه بازی رو برداشته باشی نشدی

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1318056:
دوست عزیز صفحه سیاه می شه ولی مشکلی نداره و فلگ نمی شین اگه قبل 3 دقیقه بازی رو خارج کرده باشید و ارور unreadable disc نیومده باشه !!
فکر کنم اون ارورش هم اومد ، الان من دیگه فلگ شدم نه ؟
بعد این که من با التی پلاس بازی halo reach رو آفلاین بازی کرده بودم آیا باعث فلگ شدن میشه ؟
یه سوال دیگه :
وقتی بن میشیم آیا گیمرتگ هم از بین میره ؟ مثلاً اکانت گلد و پوینتی که داره چی میشه ؟ آیا میشه با یه کنسول نو ازشون استفاه کرد ؟

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
فکر کنم اون ارورش هم اومد ، الان من دیگه فلگ شدم نه ؟
بعد این که من با التی پلاس بازی halo reach رو آفلاین بازی کرده بودم آیا باعث فلگ شدن میشه ؟
یه سوال دیگه :
وقتی بن میشیم آیا گیمرتگ هم از بین میره ؟ مثلاً اکانت گلد و پوینتی که داره چی میشه ؟ آیا میشه با یه کنسول نو ازشون استفاه کرد ؟
احتمال اینکه فلگ شده باشید و تو بن ویو بن شید زیاده ولی میتونید چک کنید :arrowd:

آموزش این که ببینید که در لایو Flag شده اید یا خیر قبل از این که بن شوید!

آموزش دیدن اینکه آیا بن شده اید بدون وصل شدن به Live

گیمرتگ شما از بین نمیره و اگه گلد هم داشته باشید میتونید تو یه کنسول جدید دیگه ازشون استفاده کنید !

• Like
Reactions: Darkside Fury

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بچه ها یه سوال
خیلی برام مهمه

سلام دوست عزیز.

بهترین راهنمایی که میتونم به شما کنم اینه :

شما تو قسمت ستینگ داشبوردت ( همون جایی که شماره اپدیت رو نوشته ، گزینه اخر ) فکر کنم System info میشه ، یکسری کد تو خط اول و اخره .
در صورتی که بن بشین یا فلگ بشی( یا شناسایی بشی و بری تو لیست سیاه مایکروسافت برای بن شدن ) ، 2 تا 3 رقم از اون کدها تغییر میکنن .

پس شما یا هرکس دیگه ای بهتره اول اون کدها رو یادداشت کنه ، و بعد از اتصال به LIve و خروج از اون اون کدها رو مرتب چک کنه .

چون تغییر در اون کدها نشونه شناسایی شدنه .

در ضمن سعی من یک ماه قبل و یک تا 2 ماه بعد از عرضه بازی های بزرگ و انحصاری مایکروسافت به live وصل نشی تا شناسایی و بن یا فلگ نشی.

با تشکر از آقای A . ZoNX این سوال رو جواب ندادید :

میدونی فلگ شدن یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خیر عزیز اگه اروری دریافت نکردین مشکلی نخواهد بود.
اروری که دریافت نکرده بودم !
میدونی فلگ شدن یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی این که کنسول شناسایی میشه دیگه و در بن ویو بن خواهد شد
منظورم اینه که halo reach رو که پچ شده هم نبوده با ال تی پلاس آفلاین بازی کرده بودم و حالا که به لایو وصل شده ام آیا باعث فلگ شدن میشه یا خیر ؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اروری که دریافت نکرده بودم !
یعنی این که کنسول شناسایی میشه دیگه و در بن ویو بن خواهد شد
منظورم اینه که halo reach رو که پچ شده هم نبوده با ال تی پلاس آفلاین بازی کرده بودم و حالا که به لایو وصل شده ام آیا باعث فلگ شدن میشه یا خیر ؟
گفتم که اگه اروری دریافت نکردین که میگین نکردین مشکلی نیست و فلگ نشدین.

• Like
Reactions: Darkside Fury

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر