همه چیز درباره ی Xbox Live

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
من تمام این مراحل رو رفتم ...
کارت شبکه ندارم ...
مودمم روتر هستش اما :) که یک lan به کامپیوتر وصل هستش و یک lan هم به ایک باکس ...
اما چیز پی ان رو شر میکنم کلا نت قطع میشه ..:((

شما حتما باید کارت شبکه داشته باشید .

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
اگر بخوام خیلی ساده بگم , وقتی دیسک در داخل دستگاه نباشه , در قسمتی که Open Try
نوشته , یکی میام دسته چپ , جایی که اواتارتون هست , بعد وارد انجا شده و 2تا برید دسته
چپ . :d

pejman360

کاربر سایت
Nov 27, 2009
49
اگه گلد باشی فقط می تونی با دوستات آنلاین بازی کنی یا با غریبه ها شانسی هم میشه؟
این موج بن کی میاد می خوام ببینم اگه بن نشدم گلد بگیرم

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
اگه گلد باشی فقط می تونی با دوستات آنلاین بازی کنی یا با غریبه ها شانسی هم میشه؟
این موج بن کی میاد می خوام ببینم اگه بن نشدم گلد بگیرم
شما وقتی گلد هستی با همه میتونی بازی کنید.ban wave هم زمان و تاریخ مشخصی نداره.شما اگر تا حالا لایو وصل نشده که نمیخواد گلد بخری و با دستگاهتون تا 5 بار میتونید 1 ماهه لایو برای هر پروفایل استفاده کنید ولی اگر قبلا وصل شدی و میخوای شارژ کنی اول برو لایو اگر بن نشده بودی بعد برو گلد بخر

pejman360

کاربر سایت
Nov 27, 2009
49
شما وقتی گلد هستی با همه میتونی بازی کنید.ban wave هم زمان و تاریخ مشخصی نداره.شما اگر تا حالا لایو وصل نشده که نمیخواد گلد بخری و با دستگاهتون تا 5 بار میتونید 1 ماهه لایو برای هر پروفایل استفاده کنید ولی اگر قبلا وصل شدی و میخوای شارژ کنی اول برو لایو اگر بن نشده بودی بعد برو گلد بخر
من یک سال پیش به لایو وصل شدم اما تا حالا بازی نکردم و لایوم تموم شده حالا کینکت خریدم و می خوام لایو بازی کنم.من شدینم که با اکانت گلد میشه سه تا پروفایل رو گلد کرد

آخرین ویرایش:

pejman360

کاربر سایت
Nov 27, 2009
49
یک سوال خیلی مهم . خواهشن جوابم رو سریع بدین
من الان توی داشبورد جدیدم و بلک اپس رو هم توی داشبرد قدیمی بازی کردم و از برادرز هود هم فقط برای آپدیت استفاده شده و حتی در پروفایلم هم اسم برادرز هود نیفتاده آیا اگه موج بن جدید بیاد بن میشم در ضمن روی داشبرد جدید فقط بازی های کینکت اجرا شده

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
یک سوال خیلی مهم . خواهشن جوابم رو سریع بدین
من الان توی داشبورد جدیدم و بلک اپس رو هم توی داشبرد قدیمی بازی کردم و از برادرز هود هم فقط برای آپدیت استفاده شده و حتی در پروفایلم هم اسم برادرز هود نیفتاده آیا اگه موج بن جدید بیاد بن میشم در ضمن روی داشبرد جدید فقط بازی های کینکت اجرا شده

اینجور که گفتی مشکلی نیست.ban wave هم بارها گفته شده تاریخ دقیق و مشخصی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر