همه چیز درباره ی Xbox Live

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوستان وقتی میخوام وصل بشم به سر سیم که میرسه ارور میده و میگه مودم نمیتونه IP تشکیل بده !
اینم عکس ارور استاتوسش !
میشه راهنمایی کنین ؟
کسی نیست که تاحالا به این ارور برخورده باشه ؟!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوستان وقتی میخوام وصل بشم به سر سیم که میرسه ارور میده و میگه مودم نمیتونه IP تشکیل بده !
اینم عکس ارور استاتوسش !
میشه راهنمایی کنین ؟
شما باید NAT مودمتون رو باز کنید. یوزر پسورد رو به مودمتون بدید دیگه نیازی نیست به کنسول یوزر پسورد بدید.!

برای آموزش باز کردن NAT از این آموزش که دوستمون زحمت کشیدن استفاده کنید

رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

فقط به جای اون پورتها که تو آموزش هست پورتهای ذیل رو وارد کنید!

3074
80
88

همین سه پورت کافی هست.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
شما باید NAT مودمتون رو باز کنید. یوزر پسورد رو به مودمتون بدید دیگه نیازی نیست به کنسول یوزر پسورد بدید.!

برای آموزش باز کردن NAT از این آموزش که دوستمون زحمت کشیدن استفاده کنید

رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

فقط به جای اون پورتها که تو آموزش هست پورتهای ذیل رو وارد کنید!

3074
80
88

همین سه پورت کافی هست.
آخه مشکل اینجاس که مودمم از این آشغالای ماله شرکت پیشگامانه !
اسم و رسم و هیچی هم نداره !! توی تنظیمات هم قسمت NAT اصلا نداره !!
به شرکتش هم که زنگ میزنم یکی از یکی دیگه خنگ تر !!
کاری دیگه نمیشه کرد ؟!

WAYNE ROONEY

کاربر سایت
Mar 30, 2010
11
نام
مصطفی
سلام به همه شما عزیزان من چنتا سوال داشتم ؟

من دستگامو ltکردم که لایو بازی کنم الان میخواستم بدونم شرایط لایو چطوره من میتونم با این ال تی برم لایو یازی کنم..........؟؟؟؟؟

دوام --- ال تی ---- چقدره دایمی یا باید ابدیتش کنم ؟

با همین دیسک های معمولی میشه بازی کرد یا نه اخه یه تاپیک دیدم ( رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در XBOX LIVE) این در مورد چه نوع دیسکی صدق میکنه؟؟؟؟

اگه بن بشم چه اتفاقی برای دستگام میفته؟؟؟؟؟؟؟؟
فرق این کارتهای لایو چیه؟

ببخشید اگه سوالام زیاد شد......فقط خواهشا جواب بدین....ممنون
:x

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام به همه شما عزیزان من چنتا سوال داشتم ؟

من دستگامو ltکردم که لایو بازی کنم الان میخواستم بدونم شرایط لایو چطوره من میتونم با این ال تی برم لایو یازی کنم..........؟؟؟؟؟

دوام --- ال تی ---- چقدره دایمی یا باید ابدیتش کنم ؟

با همین دیسک های معمولی میشه بازی کرد یا نه اخه یه تاپیک دیدم ( رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در XBOX LIVE) این در مورد چه نوع دیسکی صدق میکنه؟؟؟؟

اگه بن بشم چه اتفاقی برای دستگام میفته؟؟؟؟؟؟؟؟
فرق این کارتهای لایو چیه؟

ببخشید اگه سوالام زیاد شد......فقط خواهشا جواب بدین....ممنون
:x
1- بله میتونید بازی کنید البته اگه بخواید بازیهای جدید رو هم بازی کنید باید LT+ رو بریزید البته شرایط معلوم نیست فعلا که از بن خبری نیست ولی یه دفعه دیدی مایکروسافت زد به سرش و بن ویو رو شروع کرد.:d
2-در مورد همه ی دیسکها صدق میکنه شما همون تاپیک رو خوب بخون متوجه میشی ولی بازیهاتو از جاهایی تهیه کن که چک شده باشن تا دوباره مجبور نشی رایت کنی!
3-دیگه نمیتونی به لایو وصل بشی.
4-فرقشون توی مدت زمانشون و کشوری که موقع ساختن اکانت انتخواب کردی(آمریکا-اروپا-استرالیا)
2-

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اینم عکس ارور استاتوسش !
میشه راهنمایی کنین ؟
دوستان اهل فن این مشکل ما میتونه سخت افزاری باشه ؟!
یا اصلا ربطی به فریمور داره ؟! چون من تازه آپدیت کردم و این طور شده !

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان اهل فن این مشکل ما میتونه سخت افزاری باشه ؟!
یا اصلا ربطی به فریمور داره ؟! چون من تازه آپدیت کردم و این طور شده !
نه بعید میدونم ربطی داشته باشه. اشکال از کانکشنت هست.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
نه بعید میدونم ربطی داشته باشه. اشکال از کانکشنت هست.
الان من نت و اینا رو باز کردم ! پورت ها رو هم اضافه کردم !
کانکشن هم کانکت میشه ولی به قسمت اینترنت که میرسه دوباره قطع میشه و همون ارور قبلی رو میده !
ماله این نیست که سایت XBOX ..یلتر هست ؟

WAYNE ROONEY

کاربر سایت
Mar 30, 2010
11
نام
مصطفی
اقا من LT+ کردم الان مشکلی دیگه با لایو ندارم خداروشکر...فقط میخواستم بدونم این دیسک بازی که میزارم توی دستگاه بعضی هاشون ابدیت میخوان اگه ابدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
موقعیهم که میخوام وارد لایو بشم میگه میخوای ابدیت کنی که من میگم نه.....البته من این ابدیت اخری که اومدو ریختم ولی نمیدونم این چیه؟ ابدیت بکنم یا نه؟

بعد این LT که کردم اگه مسایل امنیتی دیسک رعایت کنم بازم امکان بن شدن هست یا نه ؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
الان من نت و اینا رو باز کردم ! پورت ها رو هم اضافه کردم !
کانکشن هم کانکت میشه ولی به قسمت اینترنت که میرسه دوباره قطع میشه و همون ارور قبلی رو میده !
ماله این نیست که سایت XBOX ..یلتر هست ؟

نه به اون موضوع هم ربطی نداره شما باید تنظیمات مودمت رو بزاری رو bridging تا درست شه.
اقا من LT+ کردم الان مشکلی دیگه با لایو ندارم خداروشکر...فقط میخواستم بدونم این دیسک بازی که میزارم توی دستگاه بعضی هاشون ابدیت میخوان اگه ابدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
موقعیهم که میخوام وارد لایو بشم میگه میخوای ابدیت کنی که من میگم نه.....البته من این ابدیت اخری که اومدو ریختم ولی نمیدونم این چیه؟ ابدیت بکنم یا نه؟

بعد این LT که کردم اگه مسایل امنیتی دیسک رعایت کنم بازم امکان بن شدن هست یا نه ؟
معمولا هر بازی تو لایو یه اپدیت 4,5 مگی داره که باید اپدیت شه تا وارد بازی شه و اگه شما میخوای بازی کنی مشکلی نداره بزار اپدیت کنه.

والا احتمال بن شدن همیشه هست ولی خب با رعایت این مسائل میشه احتمالش رو بسیار کم کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر