همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام آقا من 1 مشکل داشتم اونم با بازی gears of war 2 وقتی مولتی پلیر رو انتخاب میکنم و start team میزنم serch میکنه اما چیزی پیدا نمکنه 1 موقعه هایی هم به فایروال گیر میده

من تازه امروز رفتم به XBOX LIVE !

تا حالا فقط تونستم دانلود كنم اصلا نميتونم لايو بازي كنم ميشه بگيد بعد از وصل شدن به ايكس باك لايو

چطوري ميتونم با ديگران بازي كنم؟! وقتي بخش بازي با ديگران رو ميزنم ميگه پروفايل شما كاركت نشده يعني

چي؟! يعني با اين كه يه ماه اشتراك رايگان دارم نمي تونم با ديگران بازي كنم؟! لطفا هر چي سريع تر راهنمايي كنيد !

من تازه امروز رفتم به XBOX LIVE !

تا حالا فقط تونستم دانلود كنم اصلا نميتونم لايو بازي كنم ميشه بگيد بعد از وصل شدن به ايكس باك لايو

چطوري ميتونم با ديگران بازي كنم؟! وقتي بخش بازي با ديگران رو ميزنم ميگه پروفايل شما كاركت نشده يعني

چي؟! يعني با اين كه يه ماه اشتراك رايگان دارم نمي تونم با ديگران بازي كنم؟! لطفا هر چي سريع تر راهنمايي كنيد !

شما بازی رو بزارید مثلا MW2 و بعد برید قسمت multiplayer و سرچ کنید تا وارد لابی یا بازی بشید یا اینکه دوستان شما در لایو شمارو دعوت کنن برای بازی کردن

آقا من الان از ماکروسافت ایمیل بهم رسیده که یه جایزه بردم ( برای آواتارم و برای به دست آوردن کد این جایزه باید اطلاعات اکانتم رو توی سایت Xbox.com تکمیل کنم ) الان من Postalcode هر چی میزنم قبول نمیکنه یکی کمک کنه لطفا

آقا من الان از ماکروسافت ایمیل بهم رسیده که یه جایزه بردم ( برای آواتارم و برای به دست آوردن کد این جایزه باید اطلاعات اکانتم رو توی سایت Xbox.com تکمیل کنم ) الان من Postalcode هر چی میزنم قبول نمیکنه یکی کمک کنه لطفا
اکانتت مال چه کشوریه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or