همه چیز درباره ی Xbox Live

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان سایت معتبر برای خرید گلد و پوینت معرفی کنید که بشه اینترنتی خرید کرد.
360shop.ir بود که دیگه نمیفروشه...

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92

The Unforgiven

کاربر سایت
Dec 30, 2010
10
شما بازی رو بزارید مثلا MW2 و بعد برید قسمت multiplayer و سرچ کنید تا وارد لابی یا بازی بشید یا اینکه دوستان شما در لایو شمارو دعوت کنن برای بازی کردن

عزيز من دارم ميگم تو هر بازي كه ميرم قسمت لايو يا مولتي پلير ميگه يه مشكلي با پروفايلت داريم ميگه بروتو پروفايلت درستش كن !‌

مثلا كشتي كج 2011 ميرم تو قسمت لايو يه قسمت داره 7 روز ترياله كه همونم ميخوام برم ميگه قسمت اطلاعات پروفايلت يه مشكلي داره !

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
عزيز من دارم ميگم تو هر بازي كه ميرم قسمت لايو يا مولتي پلير ميگه يه مشكلي با پروفايلت داريم ميگه بروتو پروفايلت درستش كن !‌

مثلا كشتي كج 2011 ميرم تو قسمت لايو يه قسمت داره 7 روز ترياله كه همونم ميخوام برم ميگه قسمت اطلاعات پروفايلت يه مشكلي داره !

دوستان لطف كنيد يه آدرس از هر جاي آمريكا كه ميشه همراه زيپ كد و غيره به من بديد تا تو پروفايلم وارد كنم شايد مشكلم حل شد !
اخه مشکلش چیه؟ به چی گیر میده؟

The Unforgiven

کاربر سایت
Dec 30, 2010
10
اخه مشکلش چیه؟ به چی گیر میده؟

احتمالا براي آدرسه چون نتونستم وارد كنم !

دوستان لطف كنيد يه آدرس از هر جاي آمريكا كه ميشه همراه زيپ كد و غيره به من بديد تا تو قسمت آدرس وارد كنم شايد مشكلم حل شد ! چون من هر دفعه خواستم آدرس و بقيه مشخصات رو كامل كنم ميگفت زيپ كدت با آدرسي كه دادي نمي خونه برا همينم هيچ وقت نتونستم اون بخش رو كامل كنم !

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
احتمالا براي آدرسه چون نتونستم وارد كنم !

دوستان لطف كنيد يه آدرس از هر جاي آمريكا كه ميشه همراه زيپ كد و غيره به من بديد تا تو قسمت آدرس وارد كنم شايد مشكلم حل شد ! چون من هر دفعه خواستم آدرس و بقيه مشخصات رو كامل كنم ميگفت زيپ كدت با آدرسي كه دادي نمي خونه برا همينم هيچ وقت نتونستم اون بخش رو كامل كنم !
اخه باید ببینی ارور اصلی چیه.
اگه خودت فکر میکنی اشکال از ادرس و ایناس زیپ کد رو 11004 وارد کن که مال نیویورک هست.
برای ادرس هم برو تو گوگل ارث یه ادرس سر راست تو نیویورک گیر بیار.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
یکی جواب بده دیگه تو قسمت فریمور پرسیدم کسی جواب نداد انگار ایجا هم کسی سر نمیزنه
lt+1.1 از نظر امنیتی با lt+ فرق داره ؟ آپدیتش الزامیه؟

The Unforgiven

کاربر سایت
Dec 30, 2010
10
قسمت مشخصات رو هم وارد کردم همراه با آدرس و زیپ کد و تلفن و... قبول کرد والسلام!

ولی هیچ فرقی نکرده ! یه سوال ؟! برای این که مولتی بازی کنیم باید هارد رو از همه ی بازیهای پچ نشده پاک کنیم یا ربطی نداره ؟! من هیچ چیزی از هارد پاک نکردم اساسیز کرید جدید رو پچ شده خریدم اونم میخوام وارد مولتی پلیرش بشم میگه شما شرایط لازم رو برای مولتی بازی کردن ندارید ! میتونم دانلود کنم ولی هنوز موفق به مولتی بازی کردن نشدم ! در ضمن یاد آوری کنم من دارم از اشتراک یک ماهه ی رایگان استفاده می کنم ! مگه این یه ماه رایگان مثل گلد نیست ؟!

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
قسمت مشخصات رو هم وارد کردم همراه با آدرس و زیپ کد و تلفن و... قبول کرد والسلام!

ولی هیچ فرقی نکرده ! یه سوال ؟! برای این که مولتی بازی کنیم باید هارد رو از همه ی بازیهای پچ نشده پاک کنیم یا ربطی نداره ؟! من هیچ چیزی از هارد پاک نکردم اساسیز کرید جدید رو پچ شده خریدم اونم میخوام وارد مولتی پلیرش بشم میگه شما شرایط لازم رو برای مولتی بازی کردن ندارید ! میتونم دانلود کنم ولی هنوز موفق به مولتی بازی کردن نشدم ! در ضمن یاد آوری کنم من دارم از اشتراک یک ماهه ی رایگان استفاده می کنم ! مگه این یه ماه رایگان مثل گلد نیست ؟!
احتمال زیاد اون یه ماهه گلد نیست یعنی اصلا به یه ماه ربطی نداره کلا سیلور .

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
كمك

سلام
من به شبكه live وصل شدم اما نميتونم online بازي كنم علتش چيه؟
البته1- بن نشدم (مطمعنم)
2-آپديتاشم انجام دادم
3-free silver 1 ماهه هم دارم
4- مهلت رايگان هم زياده چون الان فقط 4 روزه كه به live وصل شدم
5- از اولين روز error ميداد
6- error همون error هست كه تو offlin ميده هست يعني همون error كه اگه of باشي و شبكه رو بزني ميده هست
7- نكات ايمني ديسك رو هم رعايت ميكنم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
البته1- بن نشدم (مطمعنم)
2-آپديتاشم انجام دادم
6- error همون error هست كه تو offlin ميده هست يعني همون error كه اگه of باشي و شبكه رو بزني ميده هست

شما باید 1 ماه گلد داشته باشی برای آنلاین بازی کردن.
در ضمن NAT رو در مودم با اضافه کردن 3 پورت باید تنظیم کنید :)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
امروز یه اتفقا آزار دهنده برام افتاد که خیلی عصبانیم کرد!چند وقت پیش لارا کرفت را گذاشتم دانلود شد ماشا... 2 گیگ حجم داره.تا 70 درصد رفته بود.دو سه روز بود اامه اش را نرفته بودم.امروز گذاشتم ادامه اش دانلود بشه که دیدم زده download is pending,بعد رو download now که می زنم هیچ اتفقی نمی افتاد.بعد مجبور شدم بزارم دوباره دانلود شد.کسی می دونه چرا اینجوری شد؟

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
سلام
البته1- بن نشدم (مطمعنم)
2-آپديتاشم انجام دادم

خود ارور رو دقیق بنویس
معمولا یه ارور کد هم میده همراهش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر