همه چیز درباره ی Xbox Live

gaffari1361

کاربر سایت
Jun 4, 2006
28
نام
mahdi
سلام من دیروز دستگاه آرکیدم به LT پلاس و داشبورد 2.216 آپدیت کردم و پس از چندماه به LIVE وصل شدم ولی مشکلی که الان دارم اینه که
اولا میزنه LIVE FREE
دوما وقتی تو داشبرد قبلی روی دیسک بازی کلید Y رو میزدم اطلاعات بازی و دانلودهاش می آمد ولی تو این نمی آید و فقط گزینه PLAY و INSTALL گیم میاد؟

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
دوستان عزیز من یه مشکل دارم اونم اینکه چند روز پیش یه اکانت Live Gold خریداری کردم و تو قسمت redeem code کد مورد نظر رو وارد کردم و مراحل رو یکی یکی رفتم جلو تا جایی که تو وارد کردن آدرس گیر کردم و هر راهی که بگی انجام دادم ولی همش یه مشکل وجود داشت چون هی میگفت: the postal code that you entered doesn't valid to your current local or area من کلی آدرس عوض کردم نشد که نشد(آدرس مختلف با postal code مختلف) حالا میخوام ببینم این موضوع ربطی به account info من تو yahoo داره یا نه چون آدرس ایمیلو باید بدی قبلش.ممکنه به خاطر مغایرت با اطلاعات تو ایمیل این حرفو بزنه یا مشکل از جای دیگس؟

ممنون#:-s#:-s

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
875
نام
آرمـان
دوستان عزیز من یه مشکل دارم اونم اینکه چند روز پیش یه اکانت Live Gold خریداری کردم و تو قسمت redeem code کد مورد نظر رو وارد کردم و مراحل رو یکی یکی رفتم جلو تا جایی که تو وارد کردن آدرس گیر کردم و هر راهی که بگی انجام دادم ولی همش یه مشکل وجود داشت چون هی میگفت: the postal code that you entered doesn't valid to your current local or area من کلی آدرس عوض کردم نشد که نشد(آدرس مختلف با postal code مختلف) حالا میخوام ببینم این موضوع ربطی به account info من تو yahoo داره یا نه چون آدرس ایمیلو باید بدی قبلش.ممکنه به خاطر مغایرت با اطلاعات تو ایمیل این حرفو بزنه یا مشکل از جای دیگس؟

ممنون#:-s#:-s
b4ewp8i7x3tdqahp2jdp.jpg

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی
سلام دوستان
من دستگاهمو به lt+ اپدیت کردم بعد اومدم وصل لایو بشم زد باید اپدیت بشه منم yes زدم اپدیت شد و ریسیت شد دوباره زد اپدیت بشه منم yes زدم خیلی طول کشید کنسل کردم الان اواتارم سفید شده و نمیگذاره عوضش کنم (وسط اپدیت شدن کنسلش کردم ) ایا باید بگذارم اپدیتش کامل بشه؟ خیلی طول میکشه که اپدیت بشه؟
لطفا کمک کنید

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ارور قبلی نداره
میخوام داشبوردو آبدیت کنم این ارورو میده
اپدیت از لایو یا از رو فلش؟
سلام دوستان
من دستگاهمو به lt+ اپدیت کردم بعد اومدم وصل لایو بشم زد باید اپدیت بشه منم yes زدم اپدیت شد و ریسیت شد دوباره زد اپدیت بشه منم yes زدم خیلی طول کشید کنسل کردم الان اواتارم سفید شده و نمیگذاره عوضش کنم (وسط اپدیت شدن کنسلش کردم ) ایا باید بگذارم اپدیتش کامل بشه؟ خیلی طول میکشه که اپدیت بشه؟
لطفا کمک کنید
بله باید بزاری کامل اپدیت شه خودش درست میشه.
دیگه وقتش بستگی به سرعت اینترنتت داره. ولی بعید میدونم بیشتر از 20 یا 30 دقیقه بشه.

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
آقا من 3 ماه پیش وسط های مهر 360 گرفتم و به آپدیت داشبورد کینکت بتا که همون موقع ها (مهر ماه) اومده بود نصبش کردم بدون مشکل هم تمام بازی ها رو اجرا کرد اواخر آبان هم آپدیت LT+ رو برای DVD Player که سخت افزاری بود انجام دادم الان وایرلس 256 گرفتم دیشب میخواستم برای اولین بار به LIVE وصل کنم که به محض وصل شدن ازم آپدیت خواست که من کنسل کردم دوستان این آپدیت رو باید حتما انجام بدم؟ اگه آپدیت بشه بعدش ممکن هست که BAN بشم؟ در ضمن DVD داخل دستگاه برای اولین بار موقع وصل شدن به LIVE نباید بذارم ؟! ممنون میشم جوابم رو بدین
در ضمن اگه دوستی هست که زیاد LIVE بازی کرده و دوست داره که باهم بازی کنیم خوشحال میشم بهم خبر بده :d و همینطور دوستانی که خوب از دست بن شدن در رفتن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر