همه چیز درباره ی Xbox Live

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یعنی دومیشو بخرم بهتره دیگه
اتفاقا نه چون به درد ما نمیخوره .
چرا ؟
چون :
یه بازی آرکید 200 مایکروسافت پوینت
مایکروسافت پوینت رو یه جورای دیگه هم میتونی بگیری . مثلا واست message میاد که توش یه سواله . اگه درست جواب بدی 1000 پوینت میگیری !
20٪ تخفیف برای هر بازی 360 که تو اون سال بخریه
اینم که فقط واسه بازی ارجینال کاربرد داره

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
فکر کنم جوابتون رو گرفتین به نظر من هم برای یه بازی آرکید زیاد ارزش نداره پول بیشتری بدی اون پول وبزار برو یه 2 تا بازی اضافه بخر

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
.

مایکروسافت پوینت رو یه جورای دیگه هم میتونی بگیری . مثلا واست message میاد که توش یه سواله . اگه درست جواب بدی 1000 پوینت میگیری !

و اینم بگم که این پولی که داری میدی تقریبا 10 دلار بیشتر و 200 تا مایکروسافت پوینت میگیری رو میتونی 12 دلارش کنی و 1000 تا بخری

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
راستش من فکر کنم این نوع کارت هم مثل کارتهای دیگه لایو فقط از یه سری امکانات بیشتر برخورداره مثلا کارت 12 ماهه لایو رو فقط میتونی باهاش بازی کنی ولی تو پک Pre که عکسش بالای صفحه هم هست یه سری چیزای اضافی مثل بازی آرکید و هدست و ... میده راستش کامل ترین پکی که من پیدا کردم این بود http://www.amazon.com/o/ASIN/B000H5FQFW/105-7649145-7702808?SubscriptionId=13Z2ZSZYB6J9MT2YQZ82
Gold Kit که تمام چیزایی که تو پک pre هست رو داره و یه Xbox Live vision هم بهت میده ولی من Diamond Card رو پیدا نکردم اگه میشه بگو از کجا شنیدی یا دیدی شاید بتونم کمکت کنم

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
راستش من فکر کنم این نوع کارت هم مثل کارتهای دیگه لایو فقط از یه سری امکانات بیشتر برخورداره مثلا کارت 12 ماهه لایو رو فقط میتونی باهاش بازی کنی ولی تو پک Pre که عکسش بالای صفحه هم هست یه سری چیزای اضافی مثل بازی آرکید و هدست و ... میده راستش کامل ترین پکی که من پیدا کردم این بود http://www.amazon.com/o/ASIN/B000H5FQFW/105-7649145-7702808?SubscriptionId=13Z2ZSZYB6J9MT2YQZ82
Gold Kit که تمام چیزایی که تو پک pre هست رو داره و یه Xbox Live vision هم بهت میده ولی من Diamond Card رو پیدا نکردم اگه میشه بگو از کجا شنیدی یا دیدی شاید بتونم کمکت کنم

تو سایت رسمی xbox
برو اینجا ببین چی دستگیرت میشه:
http://www.xbox.com/en-US/live/features/cardperks.htm

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام
اقا شما تونستيد ان لاين بازي كنيد ؟ درست ها يعني مثل سرعت بازي تو افلاين؟ اگه تونستيد بگين لطفا با چندkb بازي ميكنيد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
اقا شما تونستيد ان لاين بازي كنيد ؟ درست ها يعني مثل سرعت بازي تو افلاين؟ اگه تونستيد بگين لطفا با چندkb بازي ميكنيد؟
میگن 128 به بالا خوبه!
ولی خب یکی با 64 هم بازی کرده بود بدون مشکل:)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
یه نگاه به اینجا بندازین:
http://www.xbox.com/en-US/live/marke...cup/themes.htm
تم ایران رو ببین
فلسفه وجودی شتر تو این theme ایران چیه مشخص نیست واقعا
297.gif

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
تاريخ کوهن ایران ایران که هميشه توش اسبو شترو خر و.... موج میزنه
عجب
شما که دم از تاریخ کهن ایران میزنی حتما خیلی خوب میدونی که اصلی ترین نشانه های تمدن کهن ما شتر و اسب و خر و ..... نیست. اصولا اسب و خر شتر و... حیواناتی هستند که در کشور های زیادی یافت میشن که ربطی هم به نشانه های تمدن کهن ندارند و مربوط به تنوع زیستی یک جغرافیا خاص هستند.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
البته احتمالا میدونین که این Theme ها مربوط به بازی WC 06 هست
که همین تم ها توی لودینگ بازی هم میاد
البته توی لودینگ شتر نبود !! فقط کوه برفی و 33 پل بود !!

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اصولا اسب و خر شتر و... حیواناتی هستند که در کشور های زیادی یافت میشن

ایران زمانی اون قدر بزرگ بود که اروپا که هيچی چند قاره رو هم روی هم میزاشتيد
از لهاظ وسعت به ایران نمیرسيد.......اون اوايل اوايل به جز ایرانو چند کشور عربی و سر دسته اونا
مصر که ديگه کشوری نبوده.....اين شتر اسبو اينا از همون اوايل از ایرانو کشورهای عربی کشيده
شده به کشورهای ديگه....در کل حرف من بيشتر جنبه شوخی داشت......

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
ایران زمانی اون قدر بزرگ بود که اروپا که هيچی چند قاره رو هم روی هم میزاشتيد
از لهاظ وسعت به ایران نمیرسيد.......اون اوايل اوايل به جز ایرانو چند کشور عربی و سر دسته اونا
مصر که ديگه کشوری نبوده.....اين شتر اسبو اينا از همون اوايل از ایرانو کشورهای عربی کشيده
شده به کشورهای ديگه....در کل حرف من بيشتر جنبه شوخی داشت......

حالا که تاپیک منحرف شده بد نیست یه توضیح بهتون بدم علی اقا به نکته مهمی اشاره کرد و دلیل اون شتر هم اینه که اکثر مردم دنیا فکر میکنن ما زیر مجموعه عربها هستیم و اصلا ایرانی رو درست نمیشناسن و با کارهای حکومتمون این فکر تشدید هم شده !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر