همه چیز درباره ی Xbox Live

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بچه ها من آپدیت داشبورد xbox رو کردم
حالا نمیتونم fable رو بازی کنم
بازی های قبل fable مثل fifa 11 و...
میتونم بازی کنم
ولی fable وقتی وارد بازی میشه ارور میده میاد بیروون
حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
منم الان دارم آپدیت می کنم...

دوستانی که اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن.... این قضیه ی ap 2.5 واسه بازی های قبلی هم صادقه یا بازی هایی که ریلیزشون بعد اپدیت هست؟ یعنی من الان فیفا 11 رو هم نباید بازی کنم؟ اصلا ap 2.5 رو چجوری چک کنم؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
الان آپدیت کنم یا نه؟چرا هیچکس جوابمو نمیده!در صورتی که آپدیت کنم دیگه fable نمیاد؟یعنی 100% بن شدم؟
نه عزیز من
ربطی به بن شدن نداره
توی این آپدیت کد هایی وجود داره که با بازی های کپی جدید مثل fable 3 مشکل داره
و اجرا نمیکنه
ربطی به بن شدن نداره

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
منم الان دارم آپدیت می کنم...

دوستانی که اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن.... این قضیه ی ap 2.5 واسه بازی های قبلی هم صادقه یا بازی هایی که ریلیزشون بعد اپدیت هست؟ یعنی من الان فیفا 11 رو هم نباید بازی کنم؟ اصلا ap 2.5 رو چجوری چک کنم؟

آقا خلیل، اشکان خان لطفا در این مورد اگه پاسخ روشنی وجود داره بچه ها رو راهنمایی کنید

برای من هم سوال هست که آیا این پچ امنیتی جدید با چک کردن دیسک های قدیم هم پی به مشکل دار بودنشون میبره یا فقط دیسکهای جدید رو میتونه شناسایی کنه. البته میدونم که الان برای جواب دادن به این سوال یکم زوده ولی خلاصه اگه اطلاعاتی منتشر شد ممنون میشم راهنمایی کنید

درضمن این شایعه که ماکرو نتونسته LT رو شناسایی کنه و مجبور شده به دقیقتر چک کردن دیسک رو بیاره چقدر میتونه صحت داشته باشه؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام . اقا یک سوال ...من XBOX 360 ARCADE رو خریدم ! و کپی خور هم شده ! ! ! هالا اگه به اینترنت وصل بشم ایا console BAN میشه ؟ ؟ ؟ :-/
اگه تا حالا به لایو وصل نشدی و بازیها رو از لحاظ امنیتی چک کردی و زود تر از ریلیز بازی هم بازی نکردی اگر به لایو وصل بشی مشکلی نداره فقط نباید لایو بازی کنی که مبادا فلگ بشی و توی موج بن هم بن بشی

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام،
آقا من الان call of duty: black ops گرفتم می خوام لایو بازی کنم آپدیت کنم میخونه؟؟؟ مشکلی نیست؟؟؟ حجم دقیق آپدیت هم چقدره؟؟؟؟
مرسی

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
سلام،
آقا من الان call of duty: black ops گرفتم می خوام لایو بازی کنم آپدیت کنم میخونه؟؟؟ مشکلی نیست؟؟؟ حجم دقیق آپدیت هم چقدره؟؟؟؟
مرسی

اطلاعاتم نمیدونم درسته یا نه ولی بلک اوپس مثه اینکه 9 نومبر میاد ریلیز نهایی ....یعنی اگه زودتر از 9 نوامبر بازی کنی احتمال داره شناسایی بشی پس اصلا تو دستگاهت هم نذار! بهترین کاره!/:)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آقا خلیل، اشکان خان لطفا در این مورد اگه پاسخ روشنی وجود داره بچه ها رو راهنمایی کنید

برای من هم سوال هست که آیا این پچ امنیتی جدید با چک کردن دیسک های قدیم هم پی به مشکل دار بودنشون میبره یا فقط دیسکهای جدید رو میتونه شناسایی کنه. البته میدونم که الان برای جواب دادن به این سوال یکم زوده ولی خلاصه اگه اطلاعاتی منتشر شد ممنون میشم راهنمایی کنید

درضمن این شایعه که ماکرو نتونسته LT رو شناسایی کنه و مجبور شده به دقیقتر چک کردن دیسک رو بیاره چقدر میتونه صحت داشته باشه؟
اینارو که تو اون تاپیک جواب دادم بهت:
در مورد سوال دومت c4eva در آخرین صحبت های خودش گفته خود آپدیت که مشکلی نداره اصلاً و شما اگر بازی های قدیمی که AP25 رو ساپرت نمی کنن رو در محیط لایو با آپدیت جدید بازی کنید مشکلی وجود نداره.
البته یک مسئله ای که هست AP25 اولین بار در FIFA 09 پیدا شد که البته غیر فعال هست و c4 گفته تا این لحظه logی در ارتباط با ap25 این بازی ثبت نشده. به طور کلی یعنی یکسری از بازی های قدیمی هم AP25 رو داشتن ولی غیر فعال بوده و معلوم نیست که مایکروسافت بخواد با دادن آپدیتی چک AP25 در اون بازی ها رو هم فعال بکنه یا کلاً اونا برای آزمایش بودن و استفاده ای ندارن.
اگر بیشتر از این اطلاعات در این موارد می خوای باید بگم که چیزی نمی شه گفت و بقیش همش حدس و گمان می شه.
lt هم تا banwave شروع نشه هیچی نمی شه در موردش گفت.

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
گفته میشه بعد ازاین بازی ها مثله فیبل 3 میشه وماکروسافت این حالو به همه بازیا میده حالا اگه این وسط مارو هم بن کنه به ماهم حال داده
من اپدیت کردم وآخرین بازی رو فعلا باز میکنه(کال آفه آپس) به هر حال اگه شما هم طالب لایوید چاره ای ندارید باید باید باید آپدیت کنید اگر هم زیاد طالب نیستید هرگز هرگز این ریسکو نکنید

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا این لایو بازی کردنم عجب دردسریه !!! من یه modem router گرفتم و هر کاری میکنم نمیتونم به اینترنت وصل بشم (با ایکس باکس) . هی ارور dns میده ! چی کارش کنم ؟ چون modem router هستش نمیشه یا از جای دیگه میلنگه ؟؟؟؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
حالا میشه رفت لایو یا نه؟اگر آپدیت کنیم و بازی fabel 3 رو نزاریم تو دستگاه میشه 9 نوامبر رفت برا black ops ؟
شما ها چقدر سوال تکراری میکنید
پاسخ سوالاتون رو اگه تو تاپیک بگردید پیدا میکنید
بله میشه رفت لایو ولی باید آپدیت کنی
9 نوامبر باید black ops رو بازی کنی
و میشه با آپدیت جدید بازیش کرد
اگر زود تر از 9 نوامبر بازی کنی
بن شدن 95 درصد حتمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر