همه چیز درباره ی Xbox Live

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1148955:
به سلامتی :d
معمولا باسه چرخیدن تو لایو بهتر بدون دیسک باشید ولی باز ممکن که بن شید !! ( به خاطر دلایل دیگر )
بله شما میتونید بازی های Arcade , یا DLC بازی ها و فیلم ... بخرید ( لباس های آواتارها )

ممنون به خاطر پاسخت البته فکر نمیکنم برای چرخیدن توی لایو مشکل بان شدن پیدا کنیم چون همونطور که من شنیدم میگن مایکروسافت از دیسک بازی متوجه کپی خور بودن کسنول میشه نه چیز دیگه ای بگزریم یه سوال دیگه چجوری میشه کنسول رو جوری تنظیم کرد که تا روشنش کردی نپره تو لایو یعنی به صورت دستی هر وقت خواستی کانکت بشی و هر وقت هم نخواستی دیسکانکت

بازم ممنون​

PµήЇЅнёҐ

کاربر سایت
Sep 7, 2009
28
سلام به همه ی لایو باز های بازی سنترb-)
من واسه ی وصل شدن به لایو به ی مشکل ضایع مواجه شدم این جور که من فهمیدم چون من
از wimax irancell استفاده میکنم واسه این که بعد از connect به اینترنت به سایتی بری اول تو سایت ایرانسل sign in کنی (شناسه ی وایمکس و پسورد)بعد می تونی به هر سایتی بری !(فقط سایت ایرانسل و بانک ملی میره)
مشکل همین جور که حدسیدید اینه که واسه وصل شدن به لایو باید اول xbox به سایت xboxlive.com یا هر چیزه دیگری وصل شی پس بخاطر این که اول باید سایت ایرانسل بری به لاو وصل نمیشه :((
حالا میشه کاری کرد که ایکس باکس قبل از رفتن به لایو بری سایت ایرانسل یا روشی واسه حلش هست یا اینکه باید از لایو واسه همیشه خدافظی کرد ؟! :((

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام به همه ی لایو باز های بازی سنترb-)
من واسه ی وصل شدن به لایو به ی مشکل ضایع مواجه شدم این جور که من فهمیدم چون من
از wimax irancell استفاده میکنم واسه این که بعد از connect به اینترنت به سایتی بری اول تو سایت ایرانسل sign in کنی (شناسه ی وایمکس و پسورد)بعد می تونی به هر سایتی بری !(فقط سایت ایرانسل و بانک ملی میره)
مشکل همین جور که حدسیدید اینه که واسه وصل شدن به لایو باید اول xbox به سایت xboxlive.com یا هر چیزه دیگری وصل شی پس بخاطر این که این اول باید سایت ایرانسل بری به لاو وصل نمیشه :((
حالا میشه کاری کرد که ایکس باکس قبل از رفتن به لایو بری سایت ایرانسل یا روشی واسه حلش هست یا اینکه باید از لایو واسه همیشه خدافظی کرد ؟! :((

بابا بیخیال یه ماه دیگه دوره بن میاد بعد از دوره بن بیا لایو حداقل یه سال عشق کنی
الان میای فردا بن میشیا!!!!!!!!!!!:|:|

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
بابا بیخیال یه ماه دیگه دوره بن میاد بعد از دوره بن بیا لایو حداقل یه سال عشق کنی
الان میای فردا بن میشیا!!!!!!!!!!!:|:|

يعني چي من تازه مي خوام اكانت 1 ساله بگيرم يعني ممكنه بن بشم و فعلا اكانت نگيرم من كه زياد وارد نيستم فقط يه ماه كه لايو بازي مي كنم ( بازي اسنايپر ) كه ظاهرا كسي از بچه ها اين بازي رو نمي كنه چون تا حالا هيچ تاپيكي در مورد اين بازي نديدم راستي اكانتم هم فري هستش .
يه مشكل ديگه اينكه من 512 دارم ولي پينگم خيلي بالا هست حد 670 ولي وقتي با *** پينگ ميگيرم به 280 مي رسه نمي دونم چرا آيا مي شه با *** به لايو وصل بشم

آخرین ویرایش:

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
دوستان مودم من Zyxel P-660HW-T1 v2 هست....(وایرلس) و NAT من strict هست....

چجوری میتونم NAT رو open کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟

ضمنا آی پی استاتیک هم ندارم!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

منظورت اینه چجوری bridge کنی؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
كسي نيست جواب ما رو بده

سرعت دانلود بالای 60 باشه بدون وی پی ان میتونی بازی کنی.

اگه مودمت روتر باشه میتونی با وی پی ان رو شر کنی بازی کنی.

اما کلا مشکل نداری پینگت 600 باشه دانلود 100 با ایرانی ها میتونی بازی کنی. اما بازی با خارجی ها رو باید بیخیال بشی.

آموزش کامل باز کردن نتت تو یوتوب هست. من قبلا مودم تو رو داشتم اذیت میکنه ادمو مخصوصا موقع نت باز کردن. آخر سرموفق با باز کردنش میشی اما بازم تو رد دد اذیتت میکنه. یه مودم دیگه بخر. به هرحال آموزش باز کردن تو یوتوب هست سرچ کن how to open nat on zyxel .... پیدا میکنی

http://www.xbox.com/live برای من fیلتره!!!
مشکل از آی اس پی منه یا کلی اینجوری شده؟ راهنمایی کنید.......... :(

نه کلا شولتر شده.

بریدج رو دیگه نمیدونم چیه! من مشکلم اینه که با نصف خارجی ها و همه ی ایرانیها نمیتونم تو فیفا 10 آنلاین بازی کنم....

ربطی به بریدج نداره. بریدج اصلا یه چیز دیگست واسه یه کاره دیگه. شما باید نت رو OPEN کنی. تو پست بالا گفتم چه بکن.
این پورت ها رو باز کن.
53
80
88
3074
3330
باقیشونم تو اینترنت هست اما همینا را باز کنی میزنه OPEN اما بازم بت توصیه میکنم مودمتو عوض کن . بعد از OPEN هم بازم اذیتت میکنه.

Last edited by a moderator:

bahmanwolf

کاربر سایت
Sep 5, 2009
16
نام
بهمن
یکی من رو راهنمایی کنه فیفا 10 رو 1 ماهه لایو بازی کردم و البته stealthداشت و با نرم افزار abgxbox360چک کردم و فایل stealthدرست بود ...حالا فیفا 11 خریدم و هیچ فایلی نداره حتی iso..stealth حالا میترسم که با فیفا 11 لایو بزنم بن بشم؟اصلا بن میشم؟فایل stealth از کجا بیارم؟

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
ربطی به بریدج نداره. بریدج اصلا یه چیز دیگست واسه یه کاره دیگه. شما باید نت رو OPEN کنی. تو پست بالا گفتم چه بکن.
این پورت ها رو باز کن.
53
80
88
3074
3330
باقیشونم تو اینترنت هست اما همینا را باز کنی میزنه OPEN اما بازم بت توصیه میکنم مودمتو عوض کن . بعد از OPEN هم بازم اذیتت میکنه.

------------------------------------------

اون پورت ها رو باز کردم...ولی باز هم مشکل حل نشد....آی پی هم حتما باید استاتیک باشه؟

مودمم که جزو بهترین ها و گرون ترین های بازار هست که؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر