همه چیز درباره ی Xbox Live

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1138844:
از فروشگاه بازی سنتر میتونی بگیری .
بعضی از سایتای اینترنتی هم میفروشن ( که تبلیغ میشه نمیشه گفت )

مشکل اینه بازیسنتر دیگه نمیاره.

یک سایت هست به اسم گیم ایران.اینو کسی تایید میکنه؟:|

با سلام. من تمام مراحل رو با دقت انجام دادم ولی باز به DNS گیر می ده اتوماتیک هم گذاشتم نشدو 192.168.1.1 هم گذاشتم باز نشد من از پارس آنلاین سرویس می گیرم فکر کنم مشکل از اون باشه چون تو همین تاپیک چند نفر دیگه هم همین مشکله منو با پارس انلاین داشتن لطفا راهنمایی کنید.

با سلام. من تمام مراحل رو با دقت انجام دادم ولی باز به DNS گیر می ده اتوماتیک هم گذاشتم نشدو 192.168.1.1 هم گذاشتم باز نشد من از پارس آنلاین سرویس می گیرم فکر کنم مشکل از اون باشه چون تو همین تاپیک چند نفر دیگه هم همین مشکله منو با پارس انلاین داشتن لطفا راهنمایی کنید.
دوست عزیز منم پارس انلاین دارم و همین مشکل رو داشتم.
شما تنظیمات مودمت رو بزار رو bridging.
بعد تو تنظیمات نتوورک کنسول username و password اینترنتت رو وارد کن کنسول خودش ip و dns رو میشناسه.
امیدوارم حل شه;)

برای ساختن gamertag شدیدا به یه آدرس پستی و zip code وشماره تلفن از آمریکا نیاز دارم .با اونایی که تو پستهای قبلی بود موفق نشدم.
لطفا به من کمک کنید .

برای اینکه مشکلت با dns حل شه... باید بری تو تنظیمات config مودم و یوزر و پس رو اونجا وارد کنی... تا دیگه نیازی به کانکت شدن نباشه... و تا مودم رو روشن کنی به نت وصل شه.... اینطوری دیگه نیازی به dns نداری...,واسه config کزدن هم ی چند پست قبل تر رو بخون نوشتم.... میتونی توی نت هم سرچ کنی.....

برای ساختن gamertag شدیدا به یه آدرس پستی و zip code وشماره تلفن از آمریکا نیاز دارم .با اونایی که تو پستهای قبلی بود موفق نشدم.
لطفا به من کمک کنید .

آدرس nadaram ya har chi ke eshghete
کشور united states
استیت new york
شهر new york
زیپ پستال کد از 10021 تا 10050 هر عددی دوست داشتی ولی تو همین رنج این ها رو میتونی از ویکی پدیا در بیاری
شماره تلفن مهم نیست میتونی یه شماره که با 001 شروع میشه انتخاب کنی *****001800

آدرس ایمیل سعی کن از خود live.com ثبت نام کنی که اگر بعدا خواستی کشور رو عوض کنی راحت باشی

دوست عزیز من اتوماتیک به اینترنت وصل هستم همونطور که شما گفتی ولی باز مشکل دارم
اگر تو config تنظیمات DNS رو روی AUTO گذاشته باشی... نباید ارور DNS بده:-? !!! اگر روی manual باشه... اونوقت مجبوری وارد کنی.... که پیشنها د میکنم نباشه روی MAnual .
این چیزیه که به ذهن من میرسه... حالا اگر جواب نداد یه توضیح کامل بده بینم چطور کانکت میکنی؟؟؟؟
کابل به مودم به xbox ....روشن..... connect to live ؟

سلام دوستان
یه سوال ناشیانه دارم من همین الان دستگاه رو روشن کردم و به لایو رفتم اولین بارمه البته بدون سی دی بازی بدون سی دی که مشکل به وجودنمیاره؟؟؟ بن نمیشم که؟؟
بعد وقتی میخواستم وارد بشم ازم سوال پرسید که ایا می خوای اپدیت کنی اپدیت داشپورد من2.0.8955.0 هست دیگه نمیدونم جدید اومده یا نه؟؟؟ ایا اپ کنم اگر اره چقدر مکان برایه ذخیره میخواد؟؟؟ مممنون
ببخشید که سوال ناشیانه پرسیدم

سلام دوستان
یه سوال ناشیانه دارم من همین الان دستگاه رو روشن کردم و به لایو رفتم اولین بارمه البته بدون سی دی بازی بدون سی دی که مشکل به وجودنمیاره؟؟؟ بن نمیشم که؟؟
بعد وقتی میخواستم وارد بشم ازم سوال پرسید که ایا می خوای اپدیت کنی اپدیت داشپورد من2.0.8955.0 هست دیگه نمیدونم جدید اومده یا نه؟؟؟ ایا اپ کنم اگر اره چقدر مکان برایه ذخیره میخواد؟؟؟ مممنون
ببخشید که سوال ناشیانه پرسیدم
بدون دیسک بازیکه معمولا مشکلی پیش نمیاد،البته یک نکته ی دیگه بستگی به فریمور دستگاه شما داره که جدیدترین LT1.1.
آپدیت دستگاه من 2.0.9199.0 که از فلش هم برای دستگاه میشه استفاده کرد یه آپدیت دیگه هم هست که واسه کینکت اما هنوز رسمی نشده به "نظر من" آپ کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or