همه چیز درباره ی Xbox Live

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
سلام دوستان گرامی من الان حدود 3 روزه که دارم با مودم و کنسولم دست و پنجه نرم میکنم
اما هنوز نتونستم به لایو متصل بشم مشکل من هم بلوکه بودن پورت 3074 هستش که هی مدام روی مغزم رژه میره زمانی که تست کانکشن رو راه اندازی میکنم روی کانکت شدن به لایو
تا نصفه پر شده و در نهایت ارور این پورت رو میده ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید
در ضمن مودم من D link 2640 u چهار پورت هست و کنسول رو مستقیما به وسیله کابل لن به مودم متصل کردم
با سپاس

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
من نمیتونم به لایو وصل شم یک ارور راجع به MTU problems میده
w: 0000 - 000B
x: 0000 - F001
y: 0000 - 0000
z: 0000 - 0000
کسی میدون مشکل چیه؟؟؟
دوستان لطف کنید حداقل ی چند پست قبل تر رو بخونید بعدا پست بدید.......
باید به تنظیمات config مودم بری و مقدار MTU رو روی MAx (بیشترین مقدار) بزاری..... ی توضیح خلاصه هم درباره نحوه config دادم توی چند پست قبل...... سوالی داشتی باز خدمتم.... اگر با تنظیم MTU بازم ارور داد.... مشکل از ISP که ازش نت داری است... باید عوض کنی... از کجا نت میگیزی؟

منم موقعی که می خوام به لایو وصل بشم این ارورو میده: cant conect to your network hardware using a static ip address کسی میتونه کمک کنه؟
باید بدونم چطوری کانکت میشی....؟!!!! user pas تو مودم دادی؟ یا خودت وارد میکنی؟ بیشتر توضیح بده.....
مشکل از IP .... دستی وارد میکنی IP رو؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من بعد از کلی جستجو به اینجا رسیدم!:|
http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/kb.aspx?ID=979102&lcid=1033&category=xboxlive
وقتی میخوام وصل بشک که فقط میگه نمیشه و میگه برو test connection بعد تست میزنم وقتی به live میرسه خطا میده بعد میگه برو سایت xbox
مودمم D-Link DSL-2640U هست

شما باید یوزر نیم و پسوردتون رو هم بهش بدید فقط همینا کافیه بقیه تنظیمات رو بذاری رو اوتوماتیک بعدش هم حتما دکمه done رو فشار بدید شما حتی با دیال آپ هم میتونی وصل بشی پس سرعت خط هم تاثیری در متصل نشدنش نداره اشکال کارت احتمال زیاد تو تنظیمات نت هست که باید از تو ایکس باکست درستشون کنی بعد از هر مرحله حتما دکمه done رو بزن

بعدش هم نوع خطا رو نگاه کن چک ببین بن نشدی

مودم خودش USERNAME و PASSWORD میگیره! و نیازی نیست که دستی بدم
بعد موقع تست به اینترنت هم وصل میشه ولی وقتی به Live میرسه پیام خطا میده

اگه یکی پیدا بشه بیاد قشنگ برام توضیح بده ممنون میشم
۲ ماهه که میخوام به LIVE وصل بشم و اشتراک بسازم تا آنلاین بزنم ولی نمیشه!
72.gif

یکی بیاد کمک کنه؟! PSN سریع و بدونه دردسر ساختم ولی این اعصابم خورد کرده!
23.gif

من یه سری کد کشف کردم که میگه Error بید
W:0000-000B
X:0000-F001
Y:30A8-4840
Z:0000-0000
ID:0006-0000
یه کد 3074 هم میده

حالا کسی هست کمک کنه؟!

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
143
باید بدونم چطوری کانکت میشی....؟!!!! user pas تو مودم دادی؟ یا خودت وارد میکنی؟ بیشتر توضیح بده.....
مشکل از IP .... دستی وارد میکنی IP رو؟[/QUOTE]

ip رو دستی وارد می کنم.رو اتوماتیک ارور می ده بازم.مودم من nanostation2 وایرلسه

insomniac_raul

کاربر سایت
Jul 12, 2009
6
سلام. من کانکشن رو هم bridge کردم که خود پارس انلاین گفته بود تنها راه متصل شدن به لایو هست ولی به ip adress گیر می ده من ip رو رو اتومات هم زدم ولی نشد چه کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام. من کانکشن رو هم bridge کردم که خود پارس انلاین گفته بود تنها راه متصل شدن به لایو هست ولی به ip adress گیر می ده من ip رو رو اتومات هم زدم ولی نشد چه کنم؟

شما وقتی تنظیمات رو داخل XBox 360 انجام میدی،یوزر و پسورد ADSL رو هم وارد کن.
فقط سعی کن پورت های مورد نظر که در پست اول هست رو در NAT مودمت وارد کنی.

insomniac_raul

کاربر سایت
Jul 12, 2009
6
دوست عزیز من این ip ها رو قبلا در nat وارد کرده بودم ولی بازم وقتی ip رو دستی وارد می کنی ip static failed ووقتی اتومات می ذارم یه چیزایی در مورد dhcp =enable میده کی رفتم تو تنظیمات مورم دیدم که فعال هستش و یه چیزایی در مورد mac adress که میگه غیرفعال بکن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزیز من این ip ها رو قبلا در nat وارد کرده بودم ولی بازم وقتی ip رو دستی وارد می کنی ip static failed ووقتی اتومات می ذارم یه چیزایی در مورد dhcp =enable میده کی رفتم تو تنظیمات مورم دیدم که فعال هستش و یه چیزایی در مورد mac adress که میگه غیرفعال بکن

دوست عزیز برگردونید تنظیمات مودم رو روی حالت PPPOE و تست کنید.مطمئنا باید وصل بشه.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
ip رو دستی وارد می کنم.رو اتوماتیک ارور می ده بازم.مودم من nanostation2 وایرلسه
[QUOTE

سلام .
دوستان عزیز... یکبار دیگه هم میگم....
اگر هر گونه مشکل دارید با وصل شدن به live از قبیل... مشکل ip ... NAT ... MTU و.....
حتما مودم خودتون رو config کنید و یوزر و پس رو وارد مودم کنید.... اینطوری نه نیازی به وارد کردن IP است نه نیازی DNS نه نیازی به bridge کردن کانکشن.... فقط مودم رو روشن میکنید و تمام.......
تمام این مشکلات مربوط به همین است...... این کار رو انجام بدید مشکل حل میشه.... برای اینکه بدونید چطوری مودمتون رو config کنید ، کافی توی نت search کنید....اگر هم چیزی پیدا نکردید مودمتون رو پیش ISP خودتون ببرید و واستون مجانی این کار رو میکنن..
تنها یک مودر است که اکثرا واسه دوستان پیش میاد که در اون یک مورد باید ISP خود را عوض کنید... این مورد مربوط به MTU است که اگر با config کردن جواب نداد (در config باید مقدار MTU روو افزایش بدید) باید ISP خود را عوض کنید.....
و تاکید میکنم اگر میخواین معطل نشید این کار رو انجام بدید... چون فقط با bridge کردن و IP دادن وقت خودتون رو میگیرید.... مخصوصا که اگر ویندوزتون 7 یا vista باشه که دیگه باید غید bridge رو بزنید:)
موفق باشد..

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید میخواستم ببینم راهی هست که به هیچ عنوان بن نشیم؟
یعنی تمامی نکات را رعایت کنیم 100% بن نمیشیم یا باز هم احتمالش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر