همه چیز درباره ی Xbox Live

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
دوستان سلام.
من و 3 تا از دوستام الان 2 ماهه که وقتی به لایو وصل میشیم به جز تب های MY XBOX و FRINDS دیگه بقیه تب ها رو نداریم.یعنی اون HOT SPOT ,INSIDEBOX رو اصلا نمایش نمیده.و وقتی وصل میشیم به لایو میزنه بعضی از قسمت ها فعلا در دسترس نیستند.در حالی که از بچه های دیگه که تو لایو هستن سوال کردم اونا گفتن ما همچین مشکلی نداریم. به ISP هم زنگ زدیم اونا میگن شما باید IP هاش و پورت هاش رو به ما بگین تا ما بتونیم مشکل رو حل کنیم.تو رو خدا اگه کسی IP مخصوص XBOX LIVE رو داره به من بگه یا اگه میتونه راهنمایی کنه.

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
سلام دوستان..میخوام کارت گلد لایو یک ساله بگیرم میخواستم بدونم میشه گفت که از خارج برام بیارن(سوئد)
یعنی ریجن و چیز خاصی نمیخواد مثل ماکروسافت پوینت؟؟؟؟

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
سلام دوستان..میخوام کارت گلد لایو یک ساله بگیرم میخواستم بدونم میشه گفت که از خارج برام بیارن(سوئد)
یعنی ریجن و چیز خاصی نمیخواد مثل ماکروسافت پوینت؟؟؟؟
1 سال خیلی نیست :d ( خدا قسمتت نکنه ولی اگه بن شی ... )
چرا برای امریکا داره و برای اروپا ولی بعضی ها برای همه کشورها ( شما کشوری که تو ساخت gametag استفاده کردید باید بگید )

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
حواستون باشه که من سر خودم و چند تا از دوستام قبلا اومده
وقتی به عنوان کسی که داره با بازیهای کپی انلاین بازی میکنه شناسایی بشید برای کنسول مشکل چراغ قرمز و در اکثر مواقع E 74 به وجود میاد
میتونید به حرف من بخندید اما حقیقته

aramin

کاربر سایت
Oct 3, 2007
121
نام
آرمین
دوستان میگن اگه نسخه ایمن Modern Warfare 2 رو تو لایو بازی کنی 10% احتمال بن هست.
به نظر شما ارزش داره بازی کنی یا نه؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
حواستون باشه که من سر خودم و چند تا از دوستام قبلا اومده
وقتی به عنوان کسی که داره با بازیهای کپی انلاین بازی میکنه شناسایی بشید برای کنسول مشکل چراغ قرمز و در اکثر مواقع E 74 به وجود میاد
میتونید به حرف من بخندید اما حقیقته

این از اون حرفها بود، مشکل چراغ قرمز به علت اشکال در دستگاه است و E74 اشکال در GPU هر دوی این موارد وقتی پیش میان که شما از دستگاه زیاد کار بکشید (مثلا 6 ساعت در روز بازی کنید) و یا اینکه جای دستگاه خوب نباشه (مثلا توی کمد باشه)

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1128450:
1 سال خیلی نیست :d ( خدا قسمتت نکنه ولی اگه بن شی ... )
چرا برای امریکا داره و برای اروپا ولی بعضی ها برای همه کشورها ( شما کشوری که تو ساخت gametag استفاده کردید باید بگید )
من زدم آمریکا...ولی من میخام فامیلمون که داره از سوئد میاد بگیره بیاره...یعنی اگه بیاره کار نمیکنه؟؟؟؟؟

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
من زدم آمریکا...ولی من میخام فامیلمون که داره از سوئد میاد بگیره بیاره...یعنی اگه بیاره کار نمیکنه؟؟؟؟؟
نمی دونم اروپا اکانت امریکا پیدا بشه یا نه ولی یه سری از اکانتها مولتی هستن یعنی با همه اکانتا قابل استفادن هم امریکا وهم اروپا.از اینا احتمالآ باشه همه جا.

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
دوستان سلام.
من و 3 تا از دوستام الان 2 ماهه که وقتی به لایو وصل میشیم به جز تب های MY XBOX و FRINDS دیگه بقیه تب ها رو نداریم.یعنی اون HOT SPOT ,INSIDEBOX رو اصلا نمایش نمیده.و وقتی وصل میشیم به لایو با ارور:status code:8b010008 مواجه میشیم .و میگه بعضی از قسمت ها فعلا در دسترس نیستند.در حالی که از بچه های دیگه که تو لایو هستن سوال کردم اونا گفتن ما همچین مشکلی نداریم. به ISP هم زنگ زدیم اونا میگن شما باید IP هاش و پورت هاش رو به ما بگین تا ما بتونیم مشکل رو حل کنیم.تو رو خدا اگه کسی IP مخصوص XBOX LIVE رو داره به من بگه یا اگه میتونه راهنمایی کنه.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
این از اون حرفها بود، مشکل چراغ قرمز به علت اشکال در دستگاه است و E74 اشکال در GPU هر دوی این موارد وقتی پیش میان که شما از دستگاه زیاد کار بکشید (مثلا 6 ساعت در روز بازی کنید) و یا اینکه جای دستگاه خوب نباشه (مثلا توی کمد باشه)

شما که ناظم انجمن هستی زحمت بکش 4 تا مقاله به زبانهای بین المللی بخون بعد چیزی که همه میدونن رو تکرار کن

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام به دوستان..........
شما که ناظم انجمن هستی زحمت بکش 4 تا مقاله به زبانهای بین المللی بخون بعد چیزی که همه میدونن رو تکرار کن

دوست عزیز این موضوع چه ربطی به خوندن مطالب به زبان بین المللی داره... :-/ هومن جان جواب درستی به مطلب شما دادن .......چون بن شدن هیچ ارتباطی به 3 چراغ شدن و اروره E74 نداره و اگر هم کسی گفته یا به صورت کاملا اتفاقی این موضوع براش پیش اومده (همزمان هم دیده بن شده و از شانش بدش دستگاهش هم دچار مشکل شده) یا اینکه کلا چرت و پرت گفته.........اگه اینجور بود کلی شایعات بابت این بود که خیلیا بایوشاک 1 بازی کردن و دستگاهشون 3 چراغ شد یا نینجا گیدن 2 رو بازی کردن و دستگاهشون دچار مشکل شد..........(که هیچ کدومش هم واقعا علت اون مشکلات نبود).........پس خواهشن اگه چیزی رو نمیدونید یا اطلاع کامل ازش ندارید بیخودی اطلاع رسانی غلط نکنید......:|

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان برای لایو بازی کردن آیا پورت خاصی لازم هست باز باشه ؟ آیا شده کسی همچین مشکلی داشته باشه که بگند چون فُلان پورتات بستست نمیتونی لایو بازی کنی؟ من برای لایو امتحان نکردم ولی برای ggpo میگن به این خاطر نمیتونم بازی کنم که چند تا از پورتام بستست حالا میخوام ببینم برای لایو هم امکان داره مشکل ساز بشه ؟
مرسی

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بن شدن یه مشکل نرم افزاریه.
سه چراغ شدن سخت افزاریه به دلیل گرمای زیاد و از بین رفتن اتصال بین برد و پردازنده هست. نکنه بن شدن باعث از بین رفتن این اتصال میشه؟:))
مقاله نمیخواد ادم باید یکم مغزشو به کار بندازه فقط و هر چی هر جا میخونی به عنوان مرجع تقلید بهش نگاه نکنی.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر