همه چیز درباره ی Xbox Live

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
من تریلر e3 gears of war از لایو دانلود کردم ولی تو قسمت movie میرم گزینه نداره برای نشون دادن ولی توی هاردم نشون میده که تریلر وجود داره ممنون میشم بگید چه جوری میتونم این تریلر رو ببینم

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من تریلر e3 gears of war از لایو دانلود کردم ولی تو قسمت movie میرم گزینه نداره برای نشون دادن ولی توی هاردم نشون میده که تریلر وجود داره ممنون میشم بگید چه جوری میتونم این تریلر رو ببینم

Zune Player که فکر کنم حجمش 4 مگ هست را دانلود کن به احتمال زیاد مشکلت رو حل می کنه.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
من هرروز بدون مشکل میرفتم لایو نمیدونم چرا امروز تو قسمت وصل شدن به networkخطا میده!
کسی نمیدونه مشکل چیه؟
در ضمن همه ی سیم ها مودم و...هم درسته

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
w:0000-000b
x:8001-6003
y:0000-0000
z:0000-0000
id:ffff-ffff

میگه نمیتونه آی پی آدرس رو به دست بیاره!
من هم فکر کنم همچین اروری برام پیش اومده!
من این کار رو کردم که درست شد رفتم تو قسمت یوزر پسورد اکانت adsl اون رو پاک کردم(بدون یوزر پسورد)بعد test conection زدم از مرحل اول عبور می کنه ولی در مرحله دوم گیر می کنه و ارور میده دوباره یوزر پسورد وارد کردم وصل شد! این ارور هر چند وقت یه بار بدون هیچ دلیلی بهم میده! این کار چند بار تکرار کن وصل میشه...!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من هم فکر کنم همچین اروری برام پیش اومده!
من این کار رو کردم که درست شد رفتم تو قسمت یوزر پسورد اکانت adsl اون رو پاک کردم(بدون یوزر پسورد)بعد test conection زدم از مرحل اول عبور می کنه ولی در مرحله دوم گیر می کنه و ارور میده دوباره یوزر پسورد وارد کردم وصل شد! این ارور هر چند وقت یه بار بدون هیچ دلیلی بهم میده! این کار چند بار تکرار کن وصل میشه...!

من دقیقا همین مشکل رو دارم این کارا رو هم کردم ولی اصلا از قسمت اول عبور نمی کنه یه مشکل جدید اینه که من با همین سیم lan لپتابمو به اینترنت وصل می کردم ولی حالا وصل نمیشه و ارور 691 (تمام شدن اینترنت ) می ده ولی وقتی با usb مودم به لپتاب وصل می کنم به اینترنت وصل میشه یه کمک بکنید دارم از بی لایوی می میرم

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من دقیقا همین مشکل رو دارم این کارا رو هم کردم ولی اصلا از قسمت اول عبور نمی کنه یه مشکل جدید اینه که من با همین سیم lan لپتابمو به اینترنت وصل می کردم ولی حالا وصل نمیشه و ارور 691 (تمام شدن اینترنت ) می ده ولی وقتی با usb مودم به لپتاب وصل می کنم به اینترنت وصل میشه یه کمک بکنید دارم از بی لایوی می میرم
خود x360 پیش فرض به صورت pppoe وصل می شه! باید چند بار در قسمت user password ایکس 360 گزینه پایینی (اسمش رو فراموش کردم کاملا تنظیمات و یوزر و پسورد پاک می کنه) دوباره سعی کنید بدون یوزر و پسورد وصل شید اگر در مرحله دوم ارور داد یوزر پسورد رو خودت رو وارد کن حتما وصل میشی (چند بار این عمل رو تکرار کن!)

مشکل اصلی شما این هست!

مودمت رو حتما قبل از انجام این عملیات رست کن! ( lan به لپتاب وصل باشه)

انجام رست مودم به این شکله که دکمه کوچک (پشت مودم که کنارش زده reset) رو نگه داشته و دکمه پاور مودم رو خاموش و روشن کنید و دکمه رست را همین طور 15 تا 25 ثانیه نگه دارید تا رست بشه (این عملیات باید lan حتما به لپتابت وصل باشه )کانکشن پایین سمت راست می بینید شروع به قطع و وصل شدن می کنه اگر در لپتاب شما با lan وصل شد مطمئن باشید در x360 هم وصل می شه!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام
واسه اینکه لایو بریم باید حتما خونه pc داشته باشیم؟
بستگی به شرایط داره.
اگر می خوای Dial-up استفاده کنی ، بله! باید PC داشته باشی!
اگر می خوای ADSL استفاده کنی ، نه! یک مودم ADSL با خروجی Ethernet ، کفایت می کنه..

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقا من میخوام بعد عمری دوباره وصل شم لایو (اخه دستگاه جدید گرفتم میخوام از ه ماه گلد لذتشو ببرم :d
حالا میخوام ببینم باید حتما این 0.9199 نصب باشه رو دستگاه یا ورژن قبلیش هم باهش مشکلی نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر