همه چیز درباره ی Xbox Live

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام مجدد من امروز تو تهران رفتم چهار راه استامبول تمام صرافی ها رو زیر و رو کردم اصلا این کارت اعتباری VIZA , Master Card رو کسی نداره چه شارژی چه غیر قابل شارژش رو کسی نمیدونه کجا میشه این کارت های اعتباری رو تهیه کرد اگر کسی میدونه آدرسش رو برام بگذاره ممنون میشم .

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
سلام مجدد من امروز تو تهران رفتم چهار راه استامبول تمام صرافی ها رو زیر و رو کردم اصلا این کارت اعتباری VIZA , Master Card رو کسی نداره چه شارژی چه غیر قابل شارژش رو کسی نمیدونه کجا میشه این کارت های اعتباری رو تهیه کرد اگر کسی میدونه آدرسش رو برام بگذاره ممنون میشم .

تا اونجايي كه من ميدونم اين كارت ها به دليل تحريم كشور عزيزمون!!! نه قابل تهيه در داخل است و خدمات Donate هم در سيستم پرداخت آنلاين در PayPal هم مورده تحريمه و بدون VPN نميشه پرداخت كرد.
براي تهيه كارت شما ميتونيد در دوبي يك حساب در يك بانك باز كنيد. روش ديگه تهيه هم در حال حاضر سايت هايي هستند اين كارت ها ميفروشن. اگر تو گوگل يه سرچ كنيد هستند اين سايت ها.
كلا اين روش تهيش خيلي جالب نيست و فك كنم حتي اگه شما بخواين يه Visa Gold بگيرين فقط بايد 140$ خرج كنيد كه تهيش هم سخته ،‌
بهترين روش پرداخت مراكزي هستند كه توسط دستمزد كار براي شما پرداخت ميكنند.
يا دوستي كه در خارج از كشور باشه براتون پرداخت كنه، يا داراي كارت باشه. الان من دو تا دوست دارم يكي در تهران و يكي هم در دوبي كه Credit Card دارند اونا برام پرداخت ميكنند.

موفق باشيد.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
آقا من کلی اچیو گرفتم قبل از تاریخ عرضه ی جهانی بازی!
برای همین اگه برم لایو می دونم بن میشم!
برای این مشکل چیکار کنم من؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
آقا من کلی اچیو گرفتم قبل از تاریخ عرضه ی جهانی بازی!
برای همین اگه برم لایو می دونم بن میشم!
برای این مشکل چیکار کنم من؟

من آخر نفهمیدم این طوری کسی بن میشه یا نه آخه اگه من از عید تا حالا نرم لایو بازی قبل از رلیز جهانی بازی کنم و هر دفعه دستگاه رو از برق یرون بکشم تا تاریخ ریست بشه ماکروسافت از کجا می فهمه من بازی رو زودتر از موعد بازی کردم آخرش با این پروفایل برم لایو یا نه؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
spider-man1 , M_F_GAMER

زمانی که شما بازی ای رو قبل از انشار رسمی در پروفایل خودتون به صورت آفلاین بازی می کنید، هیچ مشکلی وجود ندره و تا زمان عرضه رسمی بازی اگر با اون پروفایل آنلاین نشید و قصد ثبت و یا بازی کردن رو نداشته باشید، مشکلی پیش نخواهد امد. ولی اگر موارد گفته شده رو رعایت نکنید اون خطری که فکر می کنید و حساس هستید براش قدرت پیدا میکنه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یعنی اگه مثلا 1 هفته قبل ریلیز اچیو هارو باز کرده باشیم
و مثلا یه هفته بعد ریلیز بریم برا لایو با همون پروفایل بن نمیشیم ؟ (دستگاه بعد هر استفاده از برق کشیده میشه ) ببخشید سوالم ممکنه تکراری باشه :blushing:

saeed360

کاربر سایت
Dec 9, 2008
83
نام
saeid
spider-man1 , M_F_GAMER

زمانی که شما بازی ای رو قبل از انشار رسمی در پروفایل خودتون به صورت آفلاین بازی می کنید، هیچ مشکلی وجود ندره و تا زمان عرضه رسمی بازی اگر با اون پروفایل آنلاین نشید و قصد ثبت و یا بازی کردن رو نداشته باشید، مشکلی پیش نخواهد امد. ولی اگر موارد گفته شده رو رعایت نکنید اون خطری که فکر می کنید و حساس هستید براش قدرت پیدا میکنه

اگر بازی داخل کنسول باشد و آنلاین هم باشی ولی بازی را اجرا نکرده باشی چی؟ بازم خطر است؟ در ضمن خطر این گونه بن شدن چیست ؟ بن شدن Profile؟ یا کنسول؟ یا هر دو ؟

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
سلام
استفاده از پروفایل و سیو کنسول بن شده در کنسول بن نشده باعث بن شدن می شه؟
نه.بن شدن فقط به کنسولت ربط داره.
دوستانی که گلد ندارن.از روز 11-14 june می تونین از مزایای گلد اسفاده کنن.(ببخشید دیر گفتم خودم امروز فهمیدم).

آخرین ویرایش:

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
ببخشید دوستان من امروز یدونه اکانت 12 ماهه گرفتم وقتی رفتم زدم ok داد ولی ازم pass ایمیلو خواست منم یه pass الکی موقع ساختش زده بودم که یادم نیست حالا چه باید کرد
متشکرم

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ببخشید دوستان من امروز یدونه اکانت 12 ماهه گرفتم وقتی رفتم زدم ok داد ولی ازم pass ایمیلو خواست منم یه pass الکی موقع ساختش زده بودم که یادم نیست حالا چه باید کرد
متشکرم
هیچ وقت نباید یه ایمیل و پسوورد الکی میدادی.به هر حال.
شما اگه اون hot mail که موقع ثبت نام دادی مال خودته میشه یه کاریش کرد اگه اونم الکی دادی که دیگه باید با پروفایلت خداحافظی کنی.
اگه واسه خودته: برو به msn.com و توی اون قسمت sign in گزینه فراموش کردن رمز عبرو رو بزن و پسووردتو کلا remove کن.بعد msn یک ایمیل به اون ایدی گه داخل hot mail ت دادی برات میفرسته وقتی وارد ایمیل شدی یک لینک داره که از طریق اوت میتونی پسوورد قدیمیتو پاک کنی و جدید بزاری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر