همه چیز درباره ی Xbox Live

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام به همه دوستان
از اساتید چندتا سوال دارم
1.من میخام بازی لایو کنم حتما باید از بازی های برنرمکس انجام بدم
2.موقع ساختن اکانت آدرس مهم هستش و چه کشوری رو انتخاب کنم؟
3.من دستگاه elaite دارم دوستم میگه اگه JTAGهم کنی میتونی lIVEوصل بشی این قضبه صحت داره؟
ممنونم

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
سلام به همه دوستان
3.من دستگاه elaite دارم دوستم میگه اگه JTAGهم کنی میتونی lIVEوصل بشی این قضبه صحت داره؟
ممنونم

سلام علیک.
1-بیشترین امنیت رو فعلا با برنر میتونی داشته باشی. البته حتما از هر جا تهیه کردی تست کن امنتیشو.( البته دوستانی هستند که با 97 هم میرن لایو!)
2-جنبه ی مهمش برای خرید گلد و پوینت هستش. شما باید توجه داشته باشی که گلد برای ریجن های امریکا،اروپا و فری موجوده.(البته فری خیلی کمتر پیدا میشه)
3-خیــــر...

آخرین ویرایش:

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام به همه دوستان
ممنونم

درود
ببین بازی های برنر مکس امنیتش بیشتره برای بازی کردن تحت لایو
کشور که بین اروپا امریکا و استرالیا هست اما امریکا و اروپا بهتره بعد باید یه آدرس معتبر بدی که بهتره اینجوری
لایو جی تگ با لایو معمولی فرق داره لایو معمولی بهتره

ESIgamer

کاربر سایت
Jan 23, 2008
72
نام
اسماعیل
سلام خدمت همه گیمرهای گل
دستم به دامنتون...من می خوام وصل شم به لایو واسه مالتی می گه باید میل و رمز بزنی حالا این ماله 6 سال پیش هست و من رمز و سوال امنیتی یادم نیست.با ambassador و پشتیبان ماکرو هم چت کردم دومی می گه باید زنگ بزنی میل هم دادم می گه باید فرم سوال رو واسه ریکاوری اکانت پر کنی پر کردم ولی اتفاقی نیافتاد من چکار کنم.کسی می تونه تماس بگیره و مشکل من رو حل کنه حاظرم به حسابش پول هم بریزم.(رسما هنگ کردم)
این اکانت فلان فلان شدمه که گیمرتگ اصلیم باهاش ساخته شده)من بتونم یه بار وصل شم اکانتشو عوض کنم همه چی حللللله
charkhchi2008@hotmail.com
اینم میل سالم من هست.
Esigamer12@yahoo.com

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام به همه دوستان
ممنونم

سلام دوست عزیز بهترین حالت برای کاهش بن شدن برنر بودن گارانتی نمی کنه ولی خیلی کم میشه.ادرس من که اذرس دوستمو دادم لوکیشن امریکاست دستگاهم ولی ایمیلی که ازت میخواد مهمه که ممکنه کد یا ایمیل های مهمتو بفرسته.شما کامل پر کن ایرانو بزار کنار ادرسم بدی اگه الکی بده هیچی نمیشه این برای یوزرهای کشورهایی هست که اگر چیزی برنده شدند نامه دعوتنامه هرچی بتونه براشون بیلد ما که تحریم هستیم.من تا اونجا که تو همین جا از اساتی یاد گرفتم میدونم تو لایو نمیرفت من نمیدونم دقیقا فقط همین حد که قبلا شنیدم ودیدم حالا نمی دونم.

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 PM ارسال شده بود ----------

سلام خدمت همه گیمرهای گل
دستم به دامنتون...من می خوام وصل شم به لایو واسه مالتی می گه باید میل و رمز بزنی حالا این ماله 6 سال پیش هست و من رمز و سوال امنیتی یادم نیست.با ambassador و پشتیبان ماکرو هم چت کردم دومی می گه باید زنگ بزنی میل هم دادم می گه باید فرم سوال رو واسه ریکاوری اکانت پر کنی پر کردم ولی اتفاقی نیافتاد من چکار کنم.کسی می تونه تماس بگیره و مشکل من رو حل کنه حاظرم به حسابش پول هم بریزم.(رسما هنگ کردم)
این اکانت فلان فلان شدمه که گیمرتگ اصلیم باهاش ساخته شده)من بتونم یه بار وصل شم اکانتشو عوض کنم همه چی حللللله
charkhchi2008@hotmail.com
اینم میل سالم من هست.
Esigamer12@yahoo.com

سلام عزیز من امتحان میکنم تلاشمو میکنم چون خیلی با این ambassador و پشتیبان ماکرو کل کل کردم چشم حتما اساتید قوی اینجا هم کمک میکنن من همین الان خراب میشم رو سرش پول چیه داداش اینجا من خدمو میگماگه بتونم یه کار کوچیک مفید بکنم کلی خوشحال میشم این میشه دست مزدم.

ESIgamer

کاربر سایت
Jan 23, 2008
72
نام
اسماعیل
سلام دوست عزیز بهترین حالت برای کاهش بن شدن برنر بودن گارانتی نمی کنه ولی خیلی کم میشه.ادرس من که اذرس دوستمو دادم لوکیشن امریکاست دستگاهم ولی ایمیلی که ازت میخواد مهمه که ممکنه کد یا ایمیل های مهمتو بفرسته.شما کامل پر کن ایرانو بزار کنار ادرسم بدی اگه الکی بده هیچی نمیشه این برای یوزرهای کشورهایی هست که اگر چیزی برنده شدند نامه دعوتنامه هرچی بتونه براشون بیلد ما که تحریم هستیم.من تا اونجا که تو همین جا از اساتی یاد گرفتم میدونم تو لایو نمیرفت من نمیدونم دقیقا فقط همین حد که قبلا شنیدم ودیدم حالا نمی دونم.

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 PM ارسال شده بود ----------

سلام عزیز من امتحان میکنم تلاشمو میکنم چون خیلی با این ambassador و پشتیبان ماکرو کل کل کردم چشم حتما اساتید قوی اینجا هم کمک میکنن من همین الان خراب میشم رو سرش پول چیه داداش اینجا من خدمو میگماگه بتونم یه کار کوچیک مفید بکنم کلی خوشحال میشم این میشه دست مزدم.
ُسلام میلاد جان
جان این سبیلام هر کاری می تونی بکن من که نتوستم.من موندم یعنی ریست یه اکانت اینقدر دردسر داره.بعد مگه اینا دسترسی به اطلاعاتندارن!!!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوست عزیز و گرامی اسی گیمر من برات با ساپورت و ریکاوری کردن صحبت کردم و برات انجام دادم ایمیل جدیدت ثبت شد باید با وی پی * میرفتی که اینا مرض دارن شاید ...شاید نه
ولی خوب انجام دادم کامل اطلاعاتی هم که دادم شنس عکس گرفتم دارم

Your information has been submitted
We'll send an email to esigamer12@yahoo.com to let you know if you've provided enough information to recover your account. It usually takes us about 24 hours to review the information submitted. If you've already submitted a request, we'll close that request and take a look at this one.

وقتی ایمیلی از ماکرو سافت لایو ساپورت اومد به من پ.خ بزن تا بگم تو میل رفتی فقط نگاه کن کلمه وری فای نزن اون موقع من کامش کنم یابگم شما انجام بدید.دوستان عزیز به گفته یکی دیگه از بی مغزهای ماکرو سافت به قول خودشون در حال پاکسازی هستند بازم میگه اگه مشکلی هست شکیبا باشید.

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه دوستان
ممنونم
علی جان ببین یه سری با 97 میرن تو لایو و یه سری با برنر بعد برنرها بن میشن اتفاقی ها--گیمتو با نرم افزارabgx360 GUI چک کن رایتم رو هرد پیسیت میکنه پسوند ایزو و ....که برنر هست واطلاعات به صورت کامل و ریجن پال پال یا ان تی اس سی گیمو نشون میده.استفاده کن .ببین راستی وقتی میخوای اکانت درست کنی برای خرید پوینت و لایو زون مهمه چون یا us or uk or free کث فری سخت گیر میاد پونهاش البته بیشتر حالا امریکا اروپاش با خودت من چون اریکا ارزون تر پوینتش بهم گفتن اول پارسال گذاشتم.برای لایوت تو جی تگ مثلا گیم هایی هستند که تو خود سایتها پیدا میشه به نام ارکید جی تگ لایو گیم .ولی میدونم لایو معمولی بهتره .تازه کلی گیر داره جی تگ کنی چی میشه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام به همه دوستان
ممنونم
سلام
1.حتما که در کار نیست نیست شما برای امنیت بیشتر از بازی های برنر مکس میتونی استفاده کنی
2.ادرس که من بهت پیشنهاد میکنم امریکا رو انتخاب کن ولی اگه میخوای یک ماه پوینت مجانی بگیری میتونی هندو انتخاب کنی.
3.jtag شبکه لایو نداره.ولی یک شبکه دیگه داره که میشه تو اون انلاین با کسانی که xbox شون رو jtag کردن بازی کرد

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام ......من چند وقته وقتی که میخوام وارد اکانتم بشم....میزنه باید پسورد اکانتو عوض کنی منم کنسل میزنم....باید عوض کنم.......

ESIgamer

کاربر سایت
Jan 23, 2008
72
نام
اسماعیل
سلام ......من چند وقته وقتی که میخوام وارد اکانتم بشم....میزنه باید پسورد اکانتو عوض کنی منم کنسل میزنم....باید عوض کنم.......

هر چه سریعتر عوض کن تا مثل من گیر نیفتادی.

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز و گرامی اسی گیمر من برات با ساپورت و ریکاوری کردن صحبت کردم و برات انجام دادم ایمیل جدیدت ثبت شد باید با وی پی * میرفتی که اینا مرض دارن شاید ...شاید نه
ولی خوب انجام دادم کامل اطلاعاتی هم که دادم شنس عکس گرفتم دارم

Your information has been submitted
We'll send an email to esigamer12@yahoo.com to let you know if you've provided enough information to recover your account. It usually takes us about 24 hours to review the information submitted. If you've already submitted a request, we'll close that request and take a look at this one.

وقتی ایمیلی از ماکرو سافت لایو ساپورت اومد به من پ.خ بزن تا بگم تو میل رفتی فقط نگاه کن کلمه وری فای نزن اون موقع من کامش کنم یابگم شما انجام بدید.دوستان عزیز به گفته یکی دیگه از بی مغزهای ماکرو سافت به قول خودشون در حال پاکسازی هستند بازم میگه اگه مشکلی هست شکیبا باشید.

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 PM ارسال شده بود ----------

علی جان ببین یه سری با 97 میرن تو لایو و یه سری با برنر بعد برنرها بن میشن اتفاقی ها--گیمتو با نرم افزارabgx360 GUI چک کن رایتم رو هرد پیسیت میکنه پسوند ایزو و ....که برنر هست واطلاعات به صورت کامل و ریجن پال پال یا ان تی اس سی گیمو نشون میده.استفاده کن .ببین راستی وقتی میخوای اکانت درست کنی برای خرید پوینت و لایو زون مهمه چون یا us or uk or free کث فری سخت گیر میاد پونهاش البته بیشتر حالا امریکا اروپاش با خودت من چون اریکا ارزون تر پوینتش بهم گفتن اول پارسال گذاشتم.برای لایوت تو جی تگ مثلا گیم هایی هستند که تو خود سایتها پیدا میشه به نام ارکید جی تگ لایو گیم .ولی میدونم لایو معمولی بهتره .تازه کلی گیر داره جی تگ کنی چی میشه.

پ.خ کردم ها

AKHTATEN

کاربر سایت
Nov 28, 2009
13
سلام
من یه سوال داشتم. اگه ایکس باکس کپی نشده داشته باشیم و اکانت لایو ، بعد از یه مدت به هر علتی بن بشیم (مثلا فحاشی ، چیت ،.....) آیا امکانش هست کپی خورش کرد؟
یعنی اول بن بشیم بعد حداقل کپی خورش کنیم که بازی کپی بزنیم و کنسول بی استفاده نذاریم؟

ESIgamer

کاربر سایت
Jan 23, 2008
72
نام
اسماعیل
سلام
من یه سوال داشتم. اگه ایکس باکس کپی نشده داشته باشیم و اکانت لایو ، بعد از یه مدت به هر علتی بن بشیم (مثلا فحاشی ، چیت ،.....) آیا امکانش هست کپی خورش کرد؟
یعنی اول بن بشیم بعد حداقل کپی خورش کنیم که بازی کپی بزنیم و کنسول بی استفاده نذاریم؟

بن فقطط واسه لایو زدنه برای سینگل مشکلی نداره.اگر جی تگ بشه دیگه کارکردن باهاش راحت تره و می تونی مثلا دی ال کنی بازیهارو یا نصب کنی عمر درایوت هم می ره بالا.الان من یکی از رفیقام از اول جی تگ خریده بازی بهش می دم 5 دقیقه بعد برمیگردونه می گه نصب کردم:D

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
سلام
یه سوال من اکانتم تو رده تینیجر هست یعنی زیر 18 سال
1. خواستم ببینم این بازی آرکید Spartacus Legends ریلیز شده؟؟ آخه واسه من با این اکانتم دکمه دانلود نمیاره تو سایت Xbox.com
2. اگه یه اکانت دیگه بالای 18 سال بسازم و این بازی رو دانلود کنم میتونم با اکانت اصلیم بازیش کنم؟؟ (چه آنلاین و چه آفلاین ) :d ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر