همه چیز درباره ی Xbox Live

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این ستاره های کذایی چند تا Playe Review میخواد تا کامل شن ؟! :|

بعدش یه سری پروفایل ها ( اکثرا ) ، یه نوار نارنجی بالای اسم و ستاره هست ولی برا ما نیست !! این برا چیه ؟!؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این ستاره های کذایی چند تا Playe Review میخواد تا کامل شن ؟! :|

بعدش یه سری پروفایل ها ( اکثرا ) ، یه نوار نارنجی بالای اسم و ستاره هست ولی برا ما نیست !! این برا چیه ؟!؟
اون ستاره ها كه يكم تو لايو باشي 5 ستاره ميشن
اون نوار نارنجي هم ماله اونايي كه گلد دارن.(گلد دو روزه حساب نميشه)

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سلام
یه سوال من اکانتم تو رده تینیجر هست یعنی زیر 18 سال
1. خواستم ببینم این بازی آرکید Spartacus Legends ریلیز شده؟؟ آخه واسه من با این اکانتم دکمه دانلود نمیاره تو سایت Xbox.com
2. اگه یه اکانت دیگه بالای 18 سال بسازم و این بازی رو دانلود کنم میتونم با اکانت اصلیم بازیش کنم؟؟ (چه آنلاین و چه آفلاین ) :d ممنون​
آره میتونی
حداقل فکر کنم باید گلد دو هفته ای داشته باشی تا نارنجی بشه

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان اقا من میخوام اینترنت خوب برای لایو بگیرم
از کدوم شرکت بگیرم که کارم رو راه بندازه و اذیت نکنه ؟
چند گیگ باشه خوبه ؟؟
پهنای باندش چقدر باشه خوبه ؟؟
قیکتش چقدر میشه ؟؟

ممنون میشم جواب بدین

farokhbahalou

کاربر سایت
Mar 8, 2013
25
نام
فرخ
سلام
من اکانت لایو پروفایلم رو انگلیس ساختم ولی خیلی ها میگن آمریکا بهتره . دلیلش چیه که اینو میگن ؟
و می خواستم بدونم که میشه ریجن رو تغییر داد ؟ چجوری ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
من اکانت لایو پروفایلم رو انگلیس ساختم ولی خیلی ها میگن آمریکا بهتره . دلیلش چیه که اینو میگن ؟

فکر نکنم بشه رجینو بتونین تغییر بدین . چون همونی کع اول میسازین میمونه .

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
1-اگه گیمر پیک دست ساز رو با نرم افزار وارد دستگاه کنیم چقدر احتمال شناسایی هست و اگه شناسایی شدیم غیر از پرو فایل ممکنه کنسول هم بن بشه
2-کدوم یکی از app های xbl با IP ایران قابل استفاده هستند غیر از اینترنت اکسپلورر و vevo
https://live.xbox.com/en-US/AccountMigration
می تونی اینجا تغییرش بدی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
1-اگه گیمر پیک دست ساز رو با نرم افزار وارد دستگاه کنیم چقدر احتمال شناسایی هست و اگه شناسایی شدیم غیر از پرو فایل ممکنه کنسول هم بن بشه
2-کدوم یکی از app های xbl با IP ایران قابل استفاده هستند غیر از اینترنت اکسپلورر و vevo

https://live.xbox.com/en-US/AccountMigration
می تونی اینجا تغییرش بدی
من دو سال پیش از MODIO استفاده کردم ولی چند ماه بعد کنسولم بن شد.(البته بعد آنبن شد).نمیدونم ربطی به اون داره یا نه ولی بعضی از دوستان میگفتن به خاطر اون بوده
اون app ها هم اکثرا بسته هستن تو ایران

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
من دو سال پیش از MODIO استفاده کردم ولی چند ماه بعد کنسولم بن شد.(البته بعد آنبن شد).نمیدونم ربطی به اون داره یا نه ولی بعضی از دوستان میگفتن به خاطر اون بوده
اون app ها هم اکثرا بسته هستن تو ایران

شما از برنامه horizon استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد
خودم تست کردم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شما از برنامه horizon استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد
خودم تست کردم
اتفاقا ازونم استفاده كرده بودم.هم براي درست كردن تم و هم gamer picture.البته مطمئن نيستم به خاطر استفاده از اين برنامه ها بنم كرده بودن يا نه ولي ديگه استفاده نميكنم از اين برنامه ها

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
اتفاقا ازونم استفاده كرده بودم.هم براي درست كردن تم و هم gamer picture.البته مطمئن نيستم به خاطر استفاده از اين برنامه ها بنم كرده بودن يا نه ولي ديگه استفاده نميكنم از اين برنامه ها
بن شدن شما ربطی به اون نداشته
من الان خودم 7 ماهی هست حدودا از gamer picture این برنامه استفاده کردم و مشکلی نداشته

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بن شدن شما ربطی به اون نداشته
من الان خودم 7 ماهی هست حدودا از gamer picture این برنامه استفاده کردم و مشکلی نداشته

دوست زیز با این بن شدن های نا معلوم الکی نمیتونی بگی نه ماله این نبوده شاید بوده من 1 هفته بیشتره روزی 12 ساعت خدا شاهده کنه ماکرو شدم.فقط چرت وپرت فقط 2 تا پروفایلو از ان بن در اوردم. اونم من که نه اینقدر سیریش شدم تاشد.مواضب باشین خودشون میگن مراعات وصبر پیشه کنید.تو این اوضاع همه چی ازشون بر میاد.این پینگ امروز منه هم تو لایو بودم هم با تورنت دانلود میکردم جا خوردم هرجا یه سرعت یه پینگ 3 مگو لایو 14 مین طول داد.شرمنده زیاد حرف زدم.
http://www.speedtest.net/result/2653425814.png

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
دوست زیز با این بن شدن های نا معلوم الکی نمیتونی بگی نه ماله این نبوده شاید بوده من 1 هفته بیشتره روزی 12 ساعت خدا شاهده کنه ماکرو شدم.فقط چرت وپرت فقط 2 تا پروفایلو از ان بن در اوردم. اونم من که نه اینقدر سیریش شدم تاشد.مواضب باشین خودشون میگن مراعات وصبر پیشه کنید.تو این اوضاع همه چی ازشون بر میاد.این پینگ امروز منه هم تو لایو بودم هم با تورنت دانلود میکردم جا خوردم هرجا یه سرعت یه پینگ 3 مگو لایو 14 مین طول داد.شرمنده زیاد حرف زدم.
http://www.speedtest.net/result/2653425814.png

چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی نوشتی ؟؟؟
خودت میتونی بخونی

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی نوشتی ؟؟؟
خودت میتونی بخونی

دوست عزیز با این بن شدن های نا معلوم الکی نمیتونی بگی نه ماله این نبوده! شاید بوده! من 1 هفته بیشتره که روزی 12 ساعت خدا شاهده کنه(سیریش) مایکروسافت شدم.فقط چرت وپرت . 2 تا پروفایلو از بن در اوردم.
اونم من که نه اینقدر سیریش شدم تاشد.مواظب باشین خودشون میگن مراعات وصبر پیشه کنید.تو این اوضاع همه چی ازشون بر میاد.این پینگ امروز منه هم تو لایو بودم هم با تورنت دانلود میکردم جا خوردم هرجا یه سرعت یه پینگ. 3 مگ رو تو لایو 14 مین طول داد.شرمنده زیاد حرف زدم.

ترجمه شد...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر