همه چیز درباره ی Xbox Live

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
سلام بهرام جان منم مخابرات دارم منم دیگرانو تو تهران نمیدونم ولی محله خودمون چون تهران بارون میومد بد شده بود با اینکه پینگ پایین بود ادمو غذاب میداد تا یه پیچ باز کنه بعضی وقتها ولی موقع دانلود اونم کریو چیز از توپ 670 کیلو بایت بود خوبمن گفتم اوکی هستش دیگه حالا رفتم با یکی گفت گیر 2 بازی کنم 3 مگ اپدیت اومد بکنه 10 دقیقه طول داد تو گیم هم اینقدر بعد 10 مین دی سی شد بیخیال شدم تا 12 .بهتر شد همون اول هم رفتم Ambassador Chat شروع به سوال کردن کردم .اول دونه دونه گفتم حالا زیاد اینجا ننویسم .دید تمام مشکلاتشونومگفتم کم اوورد تو جواب
If they ask for this information, please report them to xboxambs@microsoft.com and If you tell us a little more about your issue,our team can help you better.
Any way all of your problem consequent havoc.(یعنی خرابی عضیم) We are try to solving this misery.Pleas just appetite to every things to apostatize habitualness.Currently adv. attitude suspend is .We have regretfully sticky.Then presently no one can help you in our team .If u want add me L13 OdstKing and try afterward week.Presently you can use live but perhaps likely Beetle for you Your welcome have a good day.L13 OdstKing is s byeigning out.If you are interested in joining the program as an Ambassador, please go to Welcome to the Xbox Community Ambassadors Program!... خوب این همه گفت دوستان اگه بتونن ترجمه کنن ولی کلا گفت فعلا به علت خرابی عظیم که در پروفایل های لایو البنه اسمی از پرو فایل نیاورد فقط لایو گفت پیش اومده باعث مشکله و تا هفته دیگه ادامه داره ولی شما میتونید استفاده کنید ولی احتمال مشکل هست.مردک ریت هم میخواست.دوست گرامی erfan.and.wwfدر مورد بازی چه قدر دیدیم این ماکرو مرض میریزه رو کنسول من امریکا ریلز 18 هست .به هر حال شایدمن اشتباه دیدم چون بهرام جان استاد بنده هستند. 2 روز بعد 16 صبر کن به خدا سود میکنی تازه 2 ساعت بازی میکنیش میندازیش کنار می.ممنون.:d
همه ی حرفات تایید میکنم بجز یه جمله اخرش چون زندگیم بخاطره فایتینگ گذاشتم از اینم به این راحتی نمیگذرم تازه پوینت گرفتم که سیسزن پس این بازیرو بگیرم:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اگه بن بشیم دیگه نمیتونیم افلاین بازی کنیم؟
چرا ميتوني

---------- نوشته در 08:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:58 PM ارسال شده بود ----------

با پی سی هم میشه.از طریق برنامه game for windows live.ولی من بلد نیستم.

از دوستانی که پاسخ دادن سپاسگزارم.
اره فراموش كرده بودم.فكر كنم از طريق age of empire online ميتوني عوض كني

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
همه ی حرفات تایید میکنم بجز یه جمله اخرش چون زندگیم بخاطره فایتینگ گذاشتم از اینم به این راحتی نمیگذرم تازه پوینت گرفتم که سیسزن پس این بازیرو بگیرم:d

من چاکر گیمرهای ایرانم هستم به خدا به عشق دیگران تو این سن میرم تحقیق وسال جواب میکنم با ساپورت .منم گیمر تگم miladmaxpayne هست ببینی منم عشق فایتینگم چون خودم هم فول کنتاکت کار کردم.ولی دوست دارم مشکلی برات پیش نیاد برو تو اینترنت یه سرچ بزن حاجی مطمئن شو بعد دوستانه گفتم سود و زیانش برای من اینه که یک ایرانی ناراحت میشه اونم گیمر.چاکرتم.ادد کنن لطفا منو

---------- نوشته 16-04-2013 در 01:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 15-04-2013 در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

با پی سی هم میشه.از طریق برنامه game for windows live.ولی من بلد نیستم.

از دوستانی که پاسخ دادن سپاسگزارم.

دوست عزیز من خودم از سایت از اینجا https://live.xbox.com/en-US/MyXbox/GamerProfile نوشته Change gamertag اینم بالش هستYour current privacy setting is everyone. This means your name, location, motto, and bio are visible to anyone viewing your profile. (edit privacy settings)
دوستانی که از کنسول نمی تونن به علت شیر قند شکن .میرن تو این ادرس فبلشم قند شکن مربوط به اروپا هستن اکانتشون یا امریکا هستند بسته به اون عوض میکنن تو این قسمت تعویض ریجن و پرایوسی اینفورمیشن تمامی قابل دسترسه.نیازی به برنامه ای نیست با این حال نرم افزار windows live id gamer zone میتونید با دنگ و فنگ زیاد که نمی رزه تازه اگه تگ شمارو پیدا کنه.
بهترین حالت حالتیه که استاد بنده گفتن.

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
من چاکر گیمرهای ایرانم هستم به خدا به عشق دیگران تو این سن میرم تحقیق وسال جواب میکنم با ساپورت .منم گیمر تگم miladmaxpayne هست ببینی منم عشق فایتینگم چون خودم هم فول کنتاکت کار کردم.ولی دوست دارم مشکلی برات پیش نیاد برو تو اینترنت یه سرچ بزن حاجی مطمئن شو بعد دوستانه گفتم سود و زیانش برای من اینه که یک ایرانی ناراحت میشه اونم گیمر.چاکرتم.ادد کنن لطفا منو

داداش خیلی با مرامی دمت گرم دیگه خجالتمون نده:dنه به خاطره ریلیزش که فرمایش شما درسته منظورم این اخرش گفتی اینم میاد بازی میکنی میزاری کنار.فردا انلاین شدم حتما ادد میکنم یه دستی mk9 بزنیم:d

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوست عزیز من خودم از سایت از اینجا https://live.xbox.com/en-US/MyXbox/GamerProfile نوشته Change gamertag اینم بالش هستYour current privacy setting is everyone. This means your name, location, motto, and bio are visible to anyone viewing your profile. (edit privacy settings)
دوستانی که از کنسول نمی تونن به علت شیر قند شکن .میرن تو این ادرس فبلشم قند شکن مربوط به اروپا هستن اکانتشون یا امریکا هستند بسته به اون عوض میکنن تو این قسمت تعویض ریجن و پرایوسی اینفورمیشن تمامی قابل دسترسه.نیازی به برنامه ای نیست با این حال نرم افزار windows live id gamer zone میتونید با دنگ و فنگ زیاد که نمی رزه تازه اگه تگ شمارو پیدا کنه.
بهترین حالت حالتیه که استاد بنده گفتن.

دوست عزیز این روش فقط واسه دفعه ی اول که عوض کردن GT مجانی هست کارایی داره و دفعات بعد که باید پوینت بدی فقط با این 2روش میشه گیمرتگ رو عوض کرد:
1.با ایکس باکس(با شیر کردن VP واسه ما)
2.از طریق PC و لانچ کردن یک بازی که از Games For Windows LIVE پشتیبانی کنه(مثل Age Of Empires Online که مجانی هم هست)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوست عزیز این روش فقط واسه دفعه ی اول که عوض کردن GT مجانی هست کارایی داره و دفعات بعد که باید پوینت بدی فقط با این 2روش میشه گیمرتگ رو عوض کرد:
1.با ایکس باکس(با شیر کردن VP واسه ما)
2.از طریق PC و لانچ کردن یک بازی که از Games For Windows LIVE پشتیبانی کنه(مثل Age Of Empires Online که مجانی هم هست)

دوست گرامی و عزیز شما مطلب رو نگرفتی گنجیشگ سنگ مفت پس منم این وسط که عوض کردم مال خودمو دروغ میگم من رو لب تابم ایجرو دارم نسخه اورجینال این برای زمانی هست که لایو ادیتو از طیق پیسی درست کرده باشی خیلی وقته نرم افزارهایی برای اینکار هست شما سور وی پی تو روی sstp1.***.com تنظیم کن اون موقع تازه پاسپورت اجازه ورود ویندوز لایو رو خواهی داشت .همینجوری هم نیست بهرام جان هم که گفتند مسلط هستند که حتی اسم نرم افزاری که هیچ کدون نمیدونستیم رو اوردن .بگذریم.من 8 ماه پیش عوض کردم من دروغ گو .روش اولو که ماشالله همه استادن اگر دوست داشتی هر تعداد روشی که برای ورودت به لایو رو با نرم افزار های مرتبط بگم . و همیشه از دید گیم ماکرو سافت رو نگاه نکن این هی و ایمیلی که میسازیبرای تمامی ریجستر های بازی و اپلیکیشن های ویندوزت میمونه شاهد بینگ اگر رابطه کد وجد gtو لایو ای دی نداشت و شما حتما با وی پی که مربوط به امریکا هست میتونستی ارتباط داشته باشی که ماشالله به ما. خودمو میگم اگر هم اشتباه کنم برام عیب نیست میگم اشتباه کردم. .امتحان ضرری نداره.من دروغ گفتم از همه معذرت میخوام.شما ببخش OverL0RD عزیز.روی ران تو ویندوز فقط کلمه لایو بزن متوجه منظورم خواهید شد.ویندوز 7

---------- نوشته در 11:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

داداش خیلی با مرامی دمت گرم دیگه خجالتمون نده:dنه به خاطره ریلیزش که فرمایش شما درسته منظورم این اخرش گفتی اینم میاد بازی میکنی میزاری کنار.فردا انلاین شدم حتما ادد میکنم یه دستی mk9 بزنیم:d
من چاکرتم هستم عزیز میخوای لولمون کنی یا استیج فیتالتی بزنی بهمون منم کتک خورم ملس.دمت گرم منظورم یه عدهای خاص با بعضی گیم ها خودم هم هستم تا گیموندیدیم میخوایم بازی کنییم من تو بعضی ها اینطوریم بعدش واقعا میبینی اشتباه کردیمثل فار کرای چه قدر ابو تاب دادن همش بزنو بکوشو برو جلو .ارادت داریم مرسی حتما افتخار بده که کتکی بخورم .ممنون

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام یه مشکل
من بعضی اوقات که به Live وصل میشم این ارور میاد متن کاملشو زیر میزارم دوستان لطفا راهنایی کنید ممنون میشم:
.Some Xbox LIVE content hs temporarily unavailable
Please try again later.
Status Code: 80072ee2

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام یه مشکل
من بعضی اوقات که به Live وصل میشم این ارور میاد متن کاملشو زیر میزارم دوستان لطفا راهنایی کنید ممنون میشم:
.Some Xbox LIVE content hs temporarily unavailable
Please try again later.
Status Code: 80072ee2

سلام اقای مسعولد عزیز هممون این مشکل رو داریم اکثرا اینترنت از وقتی داغون شده دیگه چه انتظاری 2 صفحه قبل توضیحشو که از این ساپورت احمق پرسیدم نوشتم ولی بدون وقتی اینترنت با لوز اطلاعات یا ندادن اطلاعت لازم در زمان خودش یه سرور ماکرو خوب اون هم جوابی بری سوال خالی نداره مثلا.مجبور به قطع میشیم فعلا هممون باید اینترنتو تحمل کنسم یادیش dvb--sky net online p-o.s-r بزاریم که مجوزش کلی کارو پول اعصاب خوردی داره ور شکست میشیم.

آخرین ویرایش:

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام
دوستان من میخوام به لایو وصل شم میگه باید اپدیت کنم نظرتون چیه بزنم اپ بشه یا نه ؟ اخه اگه اپ نشه به لایو وصل نمیشه

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام
دوستان من میخوام به لایو وصل شم میگه باید اپدیت کنم نظرتون چیه بزنم اپ بشه یا نه ؟ اخه اگه اپ نشه به لایو وصل نمیشه

سلام عزیز .بله میتونی انلاین اپدیت کنی ههمون که میریم تو لایو اپدیت کردیم.یا از قسمت New Xbox Update | How to Get an Xbox 360 Update - Xbox.com
جدیدترین اپدیت از سایت ایکس اخریش دیگه و یا از http://download.microsoft.com/downlo..._16203_USB.zip اخرینو دانلود کنی بریزی رو فلش افلاین اپدیت کنی سریعتر میشه.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سرعت دانلود در حد... شده میخوام ۶ مگ دانلود کنم ۲۰ دیقه طول میده
مشکل اینترنته یا لایو ؟!

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سرعت دانلود در حد... شده میخوام ۶ مگ دانلود کنم ۲۰ دیقه طول میده
مشکل اینترنته یا لایو ؟!

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

سلام سامان خان اخ گفتی از پی سی دانلود میزارم بکنه حی ترنت عالیه پینگ تو داس میگیرم تایم رو 105--117 میزنه خیلی خوبه تی تی ال 41 میزنه سرعت دالود 670 کیلو بایت اخرش دانلود میکنه امروز اومدم بایناری دمین بازی کنم فایل 2 مگی 10 رقیقه تول داد بعدش هم به یک فلاکتی رفت تو.اگه نت باشه صد درصد یه چیزیه که حتما به طور مثال سایت روی بوک رو چیطری شده مثل اون اون فایلها با بد بختی رد میشن لایوم بی تقصیر نیست هرچی از هر دجا میپرسیم تکراری جواب میدم ساپورت ماکرو که فقط صبر پیه کنید اشکال فنیه فکر کنم اینقدر این اشکالشون پیش بره سرورشون تعطیل شه دو نسل دیگه از کنسول های دیگه هم بگزره.ما که نمیدونیم تورو خدا اگه کسی راهی میدونه یا روشی نت مخصوصی به هممون کمک کنه.ماکرو سافتو تمام کارکنانشو حتی مدرک دارانشون که ایرانی هم هستند فقط ادعا وحرف میزن یا تفصیر من بیسوتد ولی اونا دقرونح حالیشون نیست:-o

---------- نوشته در 08:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:28 PM ارسال شده بود ----------

سلام ببخشید می شه ادرس یه فروشگاه که پوینت بفروشه برام پ خ کنید اخه هیجا 800 ندارند......

اگه دوست داشتید پ.خ کنید برای من که ریجن کجا رو میخواید .بگم براتون توی پ.خ.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر