همه چیز درباره ی Xbox Live

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان این ا÷دیته جدید امروز اومده گویا منم دانلود کردم حدوده 1 ساعت طول کشید خیلی زیاده حجمش گویا
حال فک میکنین به لایو وصل شم یا نه واسه فیفا بازی کردن lt3 هستم دسکم هم برنر هست ؟
halo4 هم تا حال تو دستگام نذاشتم و دیسکش رو تو خونمون هم نیاوردم کسی ایده ای نداره
بعد 2 ساعت ارور داد در حالی که دانلودش یکم مونده بود به اخر و قطع شد حالا یک سری ظاهر داشبرد عوض شده ولی همه چی توش خالیه بازیهم اجرا میکنه فقط میگه واسه لایو
باید د.باره ا÷دیت کنم اقا اگه کسی انجام داده و مشکلی نداشته بیاد بگه من دیگه ترسیدم یهو فعلا ا÷دیت نمیکنم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوشگل شده این داشبورد بعد از آپدیت کلی شاد شدیم :d
خیلی حال کردم واقعا دمشون گرم . یه چرخی هم توی IE زدم واقعا عالیه . فقط حیف که بدون چیز پی اِن به درد نمیخوره :d
خیلی خوشگل و روون است . وب گردی تو لایو خیلی بیشتر حال میده به نظرم :d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam
آپدیت جدیدو بزنم میتونم با خیال راحت با برنرمکس لایو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
راستی آپدیت چند مگه؟

آخرین ویرایش:

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان یه سوال: من الان فورزا رو روی دیسک معمولی گرفتم و مثلا اگه بخوام برم لایو رکوردهام رو ثبت کنم مشکلی پیش میاد؟با توجه به گفته بعضیا که مایکروسافت بن دیگه نمیکنه و اینا.....؟ و اینکه انلاینش پوینت میخواد؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوستان من چند ماهه به لایو وصل نشدم الان میخوام برای آپدیت برم ولی یه سوال دارم:
اگه به لایو وصل شم احتمال اینکه عکس هایی که کینکت گرفته پخش و قابل دسترس برای بقیه بشه هست؟یا اینکه مثلا هک بشه این عکس ها؟کلا امنیتی برای حفظ عکس ها هست یا باید حافظه رو جدا کنم از دستگاه بعد وصل شم؟

The Gamer

کاربر سایت
Sep 26, 2011
9
دوستان یه چند روزیه که دسترسی من به لایو کلا قطع شده دشبورد رو هم به آخرین ورژن آپدیت ولی xbox به اینترنت متصل میشه ولی به لایو وصل نمیشه هر کاری هم که میشد کرد انجام دادن ولی درست نشد لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر