همه چیز درباره ی Xbox Live

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
من با این آپدیت جدیده و اوومدن halo4 پیشنهاد میکنم دوستان فعلا به لایو وصل نشید بن ویو شروع شده ! بعد به مدتی هم ول میشه فعلا ریسک نکنید!l-)

sigpic57856_27.gif

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
من با این آپدیت جدیده و اوومدن halo4 پیشنهاد میکنم دوستان فعلا به لایو وصل نشید بن ویو شروع شده ! بعد به مدتی هم ول میشه فعلا ریسک نکنید!l-)

بن ویو کجا بود باو. مایکروسافت سر halo reach که زودتر لیک شد و خیلی ها لایو بازی کردن زود تر از ریلیز جهانی(از جمله خودم:d) زیاد سختگیری نکرد (مثلا من بن نشدم) الان رو halo 4 می خواد جبران کنه و بقیه ی بازی ها مشکلی ندارن:d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب از کجا شروع کنم !!؟
خوب بذار از اینجا بگم :
قبلا یه مدم داشتم که فقط یه لن بهش می خورد و برای اینترنت رفتنمم کانکشن داشتم ولی یه 1 ماهی هستش که یه مدم جدید گرفتم که هم وایرلس داره و هم 4 تا لن و برای اینکه بشه همزمان اینترنت رفت کانکشن براش نساختم .
حالا وقتی می خوام برم لایو نمی تونم وصل شم ، که یکی از دوستان گفت ممکنه به چیز پی ان نیاز داشته باشه ولی من دیشب اومد همون مدم قبلیمو زدم و رفت . حالا کسی می دونه موضوع چیه !؟:D

بعد یه مشکل دیگه :
هر وقت به لایو وصل میشم زمانی که گیم اسکورم آپدیت میشه 5 تا بازیه آخرو یه بازی های دیگه ای میزنه که جزو 5 تا بازی آخرم نیست . اینو می دونین مشکلش چیه ؟:|:D

کسی نمی دونه ؟:|

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
از بینگ میتونی پوینت مجانی در بیاری.
تاپیک آموزشش هم دو تا بالاتره:d

من امروز رفتم تو سایت بینگ اکانت های من رو مسدود کرده من با وی پی ان وارد میشدم و سرچ میکردم کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 03:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی میدونه سایت بینگ چه مشکلی پیدا کرده؟با وی پی ان وارد شدم ولی اکانت من رو غیر فعال کرده:((

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
کسی bf3 رو انلاین بازی کرده؟چقدر پوینت لازم داره؟ممنون

800 پوینت برای آنلاین پس.

یک جورایی می شه گفت 2000 پوینت چون دیگه کسی زیاد مپ های اصلی رو بازی نمی کنه و بیشتریا یا close quarters یا armored kill بازی می کنن که به نظر من armored kill واقعا ارزش 1200 تا پوینت رو داره.و چون تو dlc های بازی یک جورایی خاص هستش dlc های بعدی هم که بیان خیلی ها بازم Armored kill رو بازی می کنن.
اگه کسی جایی می خواد که واقعا ارزون می ده پوینت هاشو بگه آدرس سایتشو براش پ.خ. کنم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان من الان حدود یکی دو سال هست که 360 دارم از همون موقع که گرفتم نمیتونستم به لایو وصل شم و چون تو psnبودم دیگه خیلی دنبالش نرفتم اما الان چند وقتی هست که به سرم زده این مشکل رو حل کنم وقتی میخوام برم لایو اول میگه باید اپدیت کنی میزنم که اپدیت کنه بلافاصله یه ارور کانکشن میده که دقیق یادم نیس چی بود خلاصه اینکه همت کنید و مشکل مارو حل کنید ممنون میشم:d
مودم هم وایرلس هست

دوستان خواهشا کمک

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
یک جورایی می شه گفت 2000 پوینت چون دیگه کسی زیاد مپ های اصلی رو بازی نمی کنه و بیشتریا یا close quarters یا armored kill بازی می کنن که به نظر من armored kill واقعا ارزش 1200 تا پوینت رو داره.و چون تو dlc های بازی یک جورایی خاص هستش dlc های بعدی هم که بیان خیلی ها بازم Armored kill رو بازی می کنن.
اگه کسی جایی می خواد که واقعا ارزون می ده پوینت هاشو بگه آدرس سایتشو براش پ.خ. کنم.
خب اینطوری بهتره پرمیوم بشه تا یه دی ال سی بخره.
ولی هنوز مپ های اصلی خیلی پرطرفدارن.مثلا خارگ و نوشهر یا فایراستورم و... عالین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر