همه چیز درباره ی Xbox Live

جواب سوال قبلیمو که هیچ کس نداد:)) واقعا ممنونم=d>:-w
یک سوال دیگه اگر کسی دوست داشت جواب بده

میشه یه جایی رو معرفی کنید که مثل گرگهای درنده موقع خرید پوینت یا اکانت لایو پولها رو نخورند:-s:(( و منصفانه قیمت بدهند
راحت تر بگم از کجا بخرم؟
از من می شنوی از ebey بخر برو بانک ملی بگو می خوام از سایت خارجی خرید کنم راهنماییت می کنم من که خودم 25 تومن پیاده شدم 3 ماه ولی ebey ه 13 هزار تومن

یه سوال...اگه بازی که هنوز ریلیز نشده رو تو یه پروفایل دیگه بازی کنیم 100% مشکلی پیش نمیاد؟
چرا مشکل پیش میاد.به احتمال 99% بن میشی.مثلا در همین چند روز گذشته مایکروسافت اعلام کرده کسانی که بازی halo:reach رو قبل از عرضه بازی کنند بن میشند.

چرا مشکل پیش میاد.به احتمال 99% بن میشی.مثلا در همین چند روز گذشته مایکروسافت اعلام کرده کسانی که بازی halo:reach رو قبل از عرضه بازی کنند بن میشند.

تو پروفایل آنلاین بازی کردن آهر اما تو پروفایلی که باهاش وصل نشدی لایو مشکلی نداره !

تو پروفایل آنلاین بازی کردن آهر اما تو پروفایلی که باهاش وصل نشدی لایو مشکلی نداره !
دو تا جواب متناقض....:d
حالا من چی کار کنم؟ :-/

یه سوال...اگه بازی که هنوز ریلیز نشده رو تو یه پروفایل دیگه بازی کنیم 100% مشکلی پیش نمیاد؟
اگه تو پروفایلی که باش به لایو وصل نمیشی ( آفلاین ) ایرادی نداره ولی اگه باش وصل میشی و اگه زودتر از تاریخ ریلیز بازی کنی مشکل داره ( بن )

دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
به نظرتون الان برم اکستریم 1.61 LT بریزم برای لایو یا صبر کنم؟
میشه از خود لایو اکانت یا مایروسافت پوینت بخریم؟
میگن کنسولایی که تا به حال به لایو وصل نشدن یک ماه رایگان گلد و بعد یک ماه یک ماه دیگه
سیلور دارن.می خوام بدونم این رو خود دستگاهه یا کارت اکانت داخل جعبه هست؟چون ماله من هیچ کارتی ماله اکانت تو جعبه نداره .:(

سلام اقايون من يه مشكل دارم هر كاري مي كنم حل نمي شه اوونم مشكل mtu براي لايو هست لطفان مي تونيد من رو راحنمايي كنيد كه بايد چي كار كنم ممنون

دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
به نظرتون الان برم اکستریم 1.61 LT بریزم برای لایو یا صبر کنم؟
میشه از خود لایو اکانت یا مایروسافت پوینت بخریم؟
میگن کنسولایی که تا به حال به لایو وصل نشدن یک ماه رایگان گلد و بعد یک ماه یک ماه دیگه
سیلور دارن.می خوام بدونم این رو خود دستگاهه یا کارت اکانت داخل جعبه هست؟چون ماله من هیچ کارتی ماله اکانت تو جعبه نداره .:(
اگه میخوای بری لایو حتما LT رو بریز .
اره میتونی بخری فقط نیاز به کارت داره .
3تا اکانت میتونی بسازی که هر کودوم 1ماه گلد هستند بعد 1ماه سیلور میشن . کارت مارت نداره وقتی Gamertag تو لایو بسازی 1ماه گلدت فعال میشه .

یعنی فعلا آپدیت جدید نمیاد برای لایو؟
بعد ما می تونیم این آپدیت های جدید مثل همینی که آواتارا طبیعی تر شدن رو از خود لایو دانلود کنیم؟

یعنی فعلا آپدیت جدید نمیاد برای لایو؟
بعد ما می تونیم این آپدیت های جدید مثل همینی که آواتارا طبیعی تر شدن رو از خود لایو دانلود کنیم؟
جدیدترین آپدیت برای درایو ورژن 1.1 از iXtreme LT . نمیاد .
هم میتونی از لایو بگیری یا بریزی تو flash یا Cd

:-s سلام دوباره اقايون كسي نميدوونه كه چه توري ميشه اين مشكل mtu براي xbox live رو حل كرد اگر كسي ميدوونه بگه >:d<

سوالتو اینجا بپرس http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=9817&page=69
ولی فک کنم باید بری تو پنل مودم از قسمت Advanced Setup اومجا تغییر بدی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or