همه چیز درباره ی Xbox Live

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
من امروز لایو رو راه اندازی کردم و یک پروفایل جدید ساختم حالا وقتی وارد لایو میشم وارد پروفایل جدید میشه و وقتی از محیط لایو بیرون میام وارد پروفایل قبلیم میشه حالا میخواستم ببینم لازمه که پروفایل قبلیم رو پاک کنم؟؟؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من امروز لایو رو راه اندازی کردم و یک پروفایل جدید ساختم حالا وقتی وارد لایو میشم وارد پروفایل جدید میشه و وقتی از محیط لایو بیرون میام وارد پروفایل قبلیم میشه حالا میخواستم ببینم لازمه که پروفایل قبلیم رو پاک کنم؟؟؟
هیچ ربطی به پاک کردن پروفایل نداره!
پروفایلت رو sing out کن (switch profile) و هر کدام پروفایلها می تونی انتخاب کنی! من حدود 5 تا پروفایل تو xboxـم دارم!

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
من چون اولین بارم هست که توی لایو بازی میکنم وچند وقتی هست که کلا xbox بازی نکردم و بازیهای جدید رو ندارم میخواستم ببینم که الان کسی هست که gears of war2 و fifa09 بازی کنه و اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری باید بازی کنم؟؟؟
و اینکه تا چندتا پروفایل میشه اکانت گلد مجانی بگیری؟؟؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من چون اولین بارم هست که توی لایو بازی میکنم وچند وقتی هست که کلا xbox بازی نکردم و بازیهای جدید رو ندارم میخواستم ببینم که الان کسی هست که gears of war2 و fifa09 بازی کنه و اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری باید بازی کنم؟؟؟
و اینکه تا چندتا پروفایل میشه اکانت گلد مجانی بگیری؟؟؟
بله Geow2 رو خیلی ها بازی می کنن برو تو قسمت Multi Player بازی و Find player را بزن منتظر می مونی تا بازیکن ها پیدا بشن و خود به خود میری تو بازی!

3تا می تونی روی هر Xbox اکانت گلد به مدت 1 ماه بسازی!

saeed360

کاربر سایت
Dec 9, 2008
83
نام
saeid
3دفعه فقط.اگه هر بار ميشد كه ملت پول نميدادن ديگه :d

این نظر شماست و قابل احترام است ولی به نظر من بازی کن های حرفه ای فقط از یک Profile استفاده میکنند این باعث میشود که اچیومنت ها را روی user اصلی خود بگیرد و دوستان خود را سر در گوم نیز نکند مثلا خود من هیج وقت بیش از یک gamertag استفاده نمی کنم
و تا مادامی که بن نشم (البته اگر هم بشم یه کنسول دیگه) gamertag من یعنی Saeid Only X360 گلد خواهد بود

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اونوقت یک سوال ؟
پروفایل قبلیم پاک میشه ؟
یا سه پروفایله میشم؟:d

با وارد شدن تو يکي از پروفايلها تو ميتوني دو تاي ديگه رو پاک کني از قسمت مموري > پروفايل تو قسمت تنظيمات دستگاه .
---------------------------------------------------------

من با اين دوستمون هم موافقم اگر 1 دونه پروفايل درست و حسابي داشته باشي بهتر از 100 تا داغونه که هي بخواي عوض کني و با اين تعويض سيو ها و اچيومنت ها بره

من خودم مايه دار نيستم ولي به نظر من 52 يا 54 تومان براي يک اکانت 1 ساله گلد خوبه همه هر ماه کمه کم 15 پول ADSL ميدن پولش ميشه پول 3 ماه و نيم ADSL البته اين نظر منه :d هر کي يه نظري داره

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
این نظر شماست و قابل احترام است ولی به نظر من بازی کن های حرفه ای فقط از یک Profile استفاده میکنند این باعث میشود که اچیومنت ها را روی user اصلی خود بگیرد و دوستان خود را سر در گوم نیز نکند مثلا خود من هیج وقت بیش از یک gamertag استفاده نمی کنم
و تا مادامی که بن نشم (البته اگر هم بشم یه کنسول دیگه) gamertag من یعنی Saeid Only X360 گلد خواهد بود
موافقم اما من فقط جواب دوستمون رو دادم.گفت چند بار گفتم 3 بار :)

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
چند روز پیش مایکروسافت برام 400 پوینت مجانی فرستاد.
این قضیش چیه؟
واسه همه فرستاده؟
بچه خوبی باشیم بازم میفرسته؟:D
بعد این پوینتا رو می شه نگهداشت یعنی expire نمیشن؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چند روز پیش مایکروسافت برام 400 پوینت مجانی فرستاد.
این قضیش چیه؟
واسه همه فرستاده؟
بچه خوبی باشیم بازم میفرسته؟:D
بعد این پوینتا رو می شه نگهداشت یعنی expire نمیشن؟
سریع خرجش کن:D از این فرصتا گیر نمیادا:D فکر نکنم expireبشن

یه DLC یی چیزی بخر:D ما برای 2100 پوینت 30 هزار تومن پول میدیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر