همه چیز درباره ی Xbox Live

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با آنلاین بازی کردن زیاد و اچیومنت گرفتن های زیاد ستاره ها زودتر پر میشه.البته بیشتر آنلاین بازی کن. ;)

با سلام
پدرام جان شما دو دفعه هست که این مطلب رو به اشتباه تکرار می کنی. این ستاره ها که به reputation موسوم هستند از طریق تایید سایر بازیکنان در محیط LIVE به دست می اید. بعد از اتمام بازی با فردی اگر از وی خوشتان آمد پروفایل وی را باز کنید و به قسمت submit player review بروید حال دو گزینه دارید یکی اینکه آن فرد را Prefer کنید (به معنی اینکه این فرد، فرد خوبی است و یا شما از وی خوشتان آمده) یا اینکه فرد را Avoid کنید(مثلا فرد بازی را خراب کرده و یا خودی کشته و یا کلمات زشت به کار برده و ...) به گفته مایکروسافت کسانی که یکدیگر را Prefer می کنند احتمال اینکه در آینده به صورت شانسی با هم دوباره بازی کنند را بیشتر میکند و بالعکس.
شما نیز می توانید میزان اینکه چند درصد Prefer ویا Avoid شده اید را نیز مشاهده نمایید. برای این کار شما پروفایل خود را بازی کنید، به قسمت View Rep بروید. در آنجا مشاهده می کنید که چه تاثیری بر دیگران داشته اید.
این ستاره ها با Prefer شدن پر می شوند اما تا به حال دیده نشده که ستاره کسی کم شود! اگر بازیکن به مقدار بسیار زیادی Avoid داشته باشد ممکن است به عنوان جریمه چند روز دسترسی به LIVE را از دست بدهد.
نکته: اگر اکانت شما Silver باشد ستاره های شما تغییر نمیکند.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
امیر جان
کلا فرق گولد و سیلور در چیه؟ فقط ستاره!!!

پدرام اگر من الان اکانت گولد بگیرم چه فرقی داره؟

با سلام
شما الان داری تو LIVE بازی می کنی پس گلد داری. شما اگر گلدت تموم بشه تبدیل به سیلور میشی = دیگر نمی تونی بیای آنلاین بازی کنی.
اگر اکانت گلد داشته باشی می توانی از سایت xbox.com هم به دیگران Text ارسال کنی.
شما فکر نمی کنم تا به حال اکانت گلد خریده باشی، در این صورت بعد از گذشت 1 ماه از ساخت اکانتت تبدیل به سیلور میشی و دیگر نمی تونی بیای آنلاین، پس باید دنبال کارت گلد بگردی.

آخرین ویرایش:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
با سلام
شما الان داری تو LIVE بازی می کنی پس گلد داری. شما اگر گلدت تموم بشه تبدیل به سیلور میشی = دیگر نمی تونی بیای آنلاین بازی کنی.
اگر اکانت گلد داشته باشی می توانی از سایت xbox.com هم به دیگران Text ارسال کنی.
شما فکر نمی کنم تا به حال اکانت گلد خریده باشی، در این صورت بعد از گذشت 1 ماه از ساخت اکانتت تبدیل به سیلور میشی و دیگر نمی تونی بیای آنلاین، پس باید دنبال کارت گلد بگردی.
آخه من 3 ماهه خریدم پس خیالم راحت شد که تقریبا 2 ماهی دارم:biggrin1:
برای سلامتی امیر جان صلوات بفرست...
دومی را بلندتر:thanks:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
با سلام
پدرام جان شما دو دفعه هست که این مطلب رو به اشتباه تکرار می کنی. این ستاره ها که به reputation موسوم هستند از طریق تایید سایر بازیکنان در محیط LIVE به دست می اید. بعد از اتمام بازی با فردی اگر از وی خوشتان آمد پروفایل وی را باز کنید و به قسمت submit player review بروید حال دو گزینه دارید یکی اینکه آن فرد را Prefer کنید (به معنی اینکه این فرد، فرد خوبی است و یا شما از وی خوشتان آمده) یا اینکه فرد را Avoid کنید(مثلا فرد بازی را خراب کرده و یا خودی کشته و یا کلمات زشت به کار برده و ...) به گفته مایکروسافت کسانی که یکدیگر را Prefer می کنند احتمال اینکه در آینده به صورت شانسی با هم دوباره بازی کنند را بیشتر میکند و بالعکس.
شما نیز می توانید میزان اینکه چند درصد Prefer ویا Avoid شده اید را نیز مشاهده نمایید. برای این کار شما پروفایل خود را بازی کنید، به قسمت View Rep بروید. در آنجا مشاهده می کنید که چه تاثیری بر دیگران داشته اید.
این ستاره ها با Prefer شدن پر می شوند اما تا به حال دیده نشده که ستاره کسی کم شود! اگر بازیکن به مقدار بسیار زیادی Avoid داشته باشد ممکن است به عنوان جریمه چند روز دسترسی به LIVE را از دست بدهد.
نکته: اگر اکانت شما Silver باشد ستاره های شما تغییر نمیکند.

از راهنمایی کاملت سپاس گذارم امیر جان :love:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
از راهنمایی کاملت سپاس گذارم امیر جان :love:
در ادامه ی حرف امیر جان :
یه سیستم امتیاز دهی دیگه هم تو لایو هست به نام File که همونطور که از اسمش پیداس به معنی پرورنده سازی برای اون Gamertag ـه. اگر فردی تو بازی کارهایی رو کرد که از انسانیت دوره (:cheesygri) یا اینکه مسیج های توهین آمیز برایتان فرستاد یا اینکه در Video Chat کارهای زشتی کرد شما می توانید از ماکروسافت در خواست کنید برای اون فرد پرونده تشکیل بده ... اگر ادعا های شما در مورد اون فرد درست باشه (Gamer های ماکروسافت چک می کنن) برای اون فرد پرونده سازی میشه و حتی ممکنه به بن شدن طرف ختم بشه ولی این هیچ ربطی به Rep نداره :cheesygri

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اگه اکانت گلد تموم بشه. نمی شه یه کاری کرد که اکانتی که قبلا برای ذخیره گرفته بودیم بلافاصله شروع به کار نکنه؟؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اگه اکانت گلد تموم بشه. نمی شه یه کاری کرد که اکانتی که قبلا برای ذخیره گرفته بودیم بلافاصله شروع به کار نکنه؟؟
منظورتون رو متوجه نمیشم!
شما 2 تا اکانت با هم ساخیتن و برای هردشون هم Trial Gold Subscription رو فعال کردید؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منظورتون رو متوجه نمیشم!
شما 2 تا اکانت با هم ساخیتن و برای هردشون هم Trial Gold Subscription رو فعال کردید؟!

خیر.ایشون می خواد مثلا اگر یه اکانت لایو خریده و یه Renew هم انجام داده.اون که Renew شده دیگه شروع به کار نکنه تا خود ایشون بخواد...من فکر می کنم امکان پذیر نباشه. ;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
منظورتون رو متوجه نمیشم!
همینی که این دوستمون پدرام گفت.:arrowd:
خیر.ایشون می خواد مثلا اگر یه اکانت لایو خریده و یه Renew هم انجام داده.اون که Renew شده دیگه شروع به کار نکنه تا خود ایشون بخواد...من فکر می کنم امکان پذیر نباشه. ;)
الان من 18 روز دیگه مونده تا گولدم تموم بشه. تا اینجا که همه گرفتن. من همین امروز یه اکانت 1 ماهه دیگه می گیرم. آلان من دوتا اکانت گولد دارم: یکی 18 روز تا اتمامش مونده یکی دیگه کامل هست و هنوز شروع به کار نکرده .این اکانتی که امروز گرفتم شروع به کار نمی کنه. چرا؟؟ چون الان یه اکانت گولد دارم که 18 روز دیگه تموم میشه.تا اینجا هم که مشکلی نیست.
آیا بعد از 18 روز که گولدم تموم میشه، این گلد 1 ماهه که گرفتم بلافاصله شروع به کار می کنه؟؟
می تونم کاری کنم که بلافاصله به کار نیفته؟؟
گرفتی؟؟
============================================================
آقا پدرام فکر نکن. قاطع بگو میشه یا نه؟؟/:)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
همینی که این دوستمون پدرام گفت.:arrowd:

الان من 18 روز دیگه مونده تا گولدم تموم بشه. تا اینجا که همه گرفتن. من همین امروز یه اکانت 1 ماهه دیگه می گیرم. آلان من دوتا اکانت گولد دارم: یکی 18 روز تا اتمامش مونده یکی دیگه کامل هست و هنوز شروع به کار نکرده .این اکانتی که امروز گرفتم شروع به کار نمی کنه. چرا؟؟ چون الان یه اکانت گولد دارم که 18 روز دیگه تموم میشه.تا اینجا هم که مشکلی نیست.
آیا بعد از 18 روز که گولدم تموم میشه، این گلد 1 ماهه که گرفتم بلافاصله شروع به کار می کنه؟؟
می تونم کاری کنم که بلافاصله به کار نیفته؟؟
گرفتی؟؟
============================================================
آقا پدرام فکر نکن. قاطع بگو میشه یا نه؟؟/:)

اگر اکانت 1 ماهه جدید بیاد رو GamerTag شما قبلی کنسل میشه.من برای خودم که شارژ کردم اینطوری بود.
شما بهتر هست بذارید اکانتی که 18 روز دیگش مونده تمام بشه بعد دوباره بزنی Reedem Code رو یا بدی برات شارژ کنن. ;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اگر اکانت 1 ماهه جدید بیاد رو GamerTag شما قبلی کنسل میشه.من برای خودم که شارژ کردم اینطوری بود.
شما بهتر هست بذارید اکانتی که 18 روز دیگش مونده تمام بشه بعد دوباره بزنی Reedem Code رو یا بدی برات شارژ کنن. ;)
باشه. پس تا 18 روز دیگه....
اینو مطمئنی دیگه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر